Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Umowa zlecenie prosze o pomoc.

Podpisałem umowe na zlecenie na miesiąc 3/4 etatu praca jest ustalona według grafiku pracuje w ustalonych godzinach w dni wyznaczone w grafiku po przepracowaniu 6 dni tj. 2 tygodnie po podpisaniu umowy zostalem powiadomiony o zaiteresowaniu moją osobą firmy w której moge podpisać umowe o prace na dłuży okres za wiele większe pieniądze po powiadomieniu zleceniodawcy uzyskałem nieciekawe informacje że jeżeli zerwe umowe na zlecenie nie otrzymam pensji za 6 dni przepracowanych czy to prawda ? w umowie nie mam nic na ten temat zapisane odnośnie zerwania umowy, ani okresu wypowiedzenia.Co robić ? Szkoda pieniędzy na które uczciwie zarobiłem> Czy ma takie prawo?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Typowy użyszkodnik... nie dość, że 98, to jeszcze IE... i 127 wykrzykników... Jest takie powiedzenie w prawoznawstwie: Umów dotrzymywać :mrgreen:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zajrzyj na jakąś stronę zajmującą się umowami zlecenia. Tam na pewno znajdziesz odpowiedź.
    Twój problem na pewno rozwiąże Google z wynikami
    około 180,000 dla zapytania rozwiązanie umowy zlecenia
    Tu też masz kilka adresów:
    adres 1
    adres 2
    adres 3
    adres 4

Cytat Napisał Ściąga.pl
    Umowa wygasa w momencie, gdy:
    · wykonania zlecenia,
    · śmierci zleceniodawcy,
    · utraty przez zleceniobiorcę pełnej zdolności do czynności prawnych.
    W dwóch ostatnich przypadkach umowa nie wygaśnie, jeżeli jej treść zawiera w tej kwestii odmienne postanowienia.
    Reszty szukaj sobie sam.

Następnym razem:
    - najpierw sprawdzaj na http://google.pl. Fajna strona. Dużo potrafi nam powiedzieć, łatwo się ją obsługuje.
    - nie wstawiaj do postu wykrzykników, znaków zapytania i innego badziewia w ilości większej, niż to naprawdę konieczne - IMHO świadczą o niedojrzałości emocjonalnej piszącego i oznaczają, że po drugiej stronie jest jeszcze jakiś szczeniak.
    - no i użyj guzika "pomógł" ;-) - to takie podziękowanie dla kogoś za podsunięcie czegoś, czego nam się nie chciało szukać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krYsti
    IMHO
    ... napewno Cię zrozumiał :mrgreen:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Morfeusz
    Cytat Napisał krYsti
    IMHO
    ... napewno Cię zrozumiał :mrgreen:

http://rozrywka.msstudio.com.pl/cgi-bin/skroty.cgi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

I to Jak.

krYsti
    Nie wiem czy Ci dziekować za twą mądrości czy Ci wpółczuć że się marnujesz na proste pytanie sam nie potrafisz odpowiedzieć podajesz linki forum gdzie jest pełno namiesznych tematów wyszukiwarki google z której korzystam dosyć często i akurat nie mogłem znaleść odpowiedzi na zadane pytanie a gdyby moj czas na znalezienie odpowiedzi był dużo wiekszy niż go mam z pewnością Cie zapewniam że bym z tym sobie poradził z góry za pomoc dziękuje a połuczanie zostaw innym bardziej wyrozumiałym osobą.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Paweł21
    Nie wiem czy Ci dziekować za twą mądrości
    Nie musisz.
    Cytat Napisał Paweł21
    czy Ci wpółczuć że się marnujesz
    Też nie musisz.
    Cytat Napisał Paweł21
    podajesz linki forum gdzie jest pełno namiesznych tematów wyszukiwarki google z której korzystam dosyć często i akurat nie mogłem znaleść odpowiedzi na zadane pytanie a gdyby moj czas na znalezienie odpowiedzi był dużo wiekszy niż go mam
    To trzeba było napisać: sprawdzałem tu i tu i tu, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Nie uważasz, że ułatwiłoby to innym pomaganie Tobie?
    Jeżeli zaglądasz czasami na FDI to wiesz, że wszystkie wróżki i czarownice potrafiące czytać w myślach zostały już dawno zwolnione.
    Cytat Napisał Paweł21
    a połuczanie zostaw innym bardziej wyrozumiałym osobą.
    Po polsku: "osobom".

Nikt Ci nie każe korzystać z pomocy forum informatycznego w sprawach prawnych. Możesz po prostu znaleźć sobie forum prawne i tam pytać o takie rzeczy. Ja nigdy nie szukam rozwiązań dotyczących np. sprzętu komputerowego na forum o proszkach do prania.

Nie jestem wyrozumiały i właśnie dlatego pouczam takich jak Ty. Gdybyś odpowiednio sprecyzował swoje pytanie (określając np. gdzie szukałeś odpowiedzi i jakie znalazłeś, jakie masz wątpliwości w namieszanych odpowiedziach na innych forach) i gdybyś znalazł forum prawne do porad prawnych, nie miałbyś teraz problemów i nie musiałbyś się obrażać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Thumbs up

Cytat Napisał Morfeusz Zobacz post
    Typowy uźyszkodnik... nie dość, źe 98, to jeszcze IE... i 127 wykrzyknikłw... Jest takie powiedzenie w prawoznawstwie: Umłw dotrzymywać :mrgreen:
    nie ma to jak typowy doradca.

Misia
    Gość

Odp: Umowa zlecenie prosze o pomoc.

Najlepiej poczytać sobie o wypowiedzeniu umowy zlecenie na: http://umowazlecenie.podlasie.pl/wyp...mowy-zlecenie/ W sieci powinieneś znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)