Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Klops
    Dotykałem radiatora na procesorze i niewydawał mi sie gorący
    A przy 60 C powinien. Spawdź, czy radiator dobrze do niego przylega (tzn. całą powierzchnią). Być może kiedy włączasz grę i użycie procka wzrasta do 100% to ten się przegrzewa.

Cytat Napisał Klops
    Dotykałem radiatora na karcie graficznej on jest gorący
    A toto normalne. Jeśli temperatura grafy nie przekracza 120 C to nie ma powodu do obaw Jednakże możesz zastosować się do porady kolegi pyrion.
    Napisz, czy na innej karcie dzieje się tak samo.

Cytat Napisał Klops
    To hyba to o co wam chodzi
    Ano, o to chodzi.

Cytat Napisał Klops
    Jak sądzisz to co jest ?
    Jeszcze nie mam podejrzanego. Może dlatego, że leczenie na odległość nie jest moją mocną stroną. Specjalizuję się w czarnowidzeniu ;-)
    Na razie trudno mi coś powiedzieć, ale pomyślę nad tym.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Klops wygląda na to, że zasiłka powinna wytrzymać takie obciążenia, ale sugeruje za chłopakami wymienić grafikę (nie kupić od razu nową tylko pożyczyć od kompla na 10 min do testów), jak nie grafika to ten zasilacz nieszczęsny sprawdź tak samo. Jak będziesz pamietał co gdzie wpinasz to nic nie sknocisz więc bez obawy.

P.S. Najpierw szukaj pomocy w necie gdzie możesz dostać informacje za free (w ryj też można ponoć za darmo zebrać ;-) ) a dopiero potem dawaj zarobić tym hienom z serwisu :twisted:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 12:13 17.07.2006 ----------

Znaczy doszedłem do wniosku ze coś chyba sie przegrzewa bo...

Otworzyłem boczek od komputera i włożyłem tam wiatrak nawet duży i dałem na 2... Chwile po odpaleniu kompa włączyłem roller coastera 3 i chodziło....Chodziło przez około 3-4 minuty a pozniej obraz zaczoł lekko migać i gra sie zawieszała...Wydaje mi sie ze radiator dobrze przylega do procka...Wydaje mi sie bo neiwiem czy tak ma to wygladać bo 1 raz widze takie rzeczy...Dzisiaj koleś mi przyniesie karte graficzną włoże ją i zobacze czy bedzie działać...Pozdrawiam i dziekuje bardzo za dotychczasową pomoc

Hmmm doszłem do wniosku ze np. Włączam gre bez uzycia osobnego dużego wiatraka to zwiekszaja sie temperatury i najmocniej procesora bo aż hyba o 7 stopni do 57 stopni... Jak włącze duzy wiatrak to jest jakos procek 52 stopnie...czyli moze coś jest z chłodzeniem radiatora przez ten mały wiatrak ??? moze go wymienić ? Płyta główna ma srednio 43 stopnie tez wiecej niz np.Aux i dysk twardy bo one mają po 35 i 33 stopnie wiec hyba w miare... po wyłączeniu gry i po wyłączeniu wiatraka procesor ma 51 stopni...

to jak sądzicie co to moze być ??

---------- 11:46 18.07.2006 ----------

Kolega przyniosł karte i wszystko działa bez problemu )) wiec coś było z kartą dziekuje wszystkim za pomoc ) Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Karta się przegrzewa? Zorganizuj dodatkowe wiatraki i sprawdź, czy wtedy jest to samo. Jeśli tak - coś z kartą jest nie teges, jeśli jest lepiej - zorganizuj na stałe dobre chłodzenie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wydaje mi sie ze poszedł akcelelator 3d bo niedawałem innego chłodzenia jak włozyłem karte kumpla i wszystko działało gites ) wiec karta moja poszła ,juz zamówiłem nową Radeona 9550 Xpert Palit ... Taki sobie ale lepszy niz moj geforce 4 :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia