Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

ktoś łamie hasło gg mojej dziewczyny

Witam wszystkich. Mam problem. Do mojej dziewczyny pisze jakis psychol na tel. komorkowy że wie z kim i o czym gadała na gg. Wszystko zawsze sie zgadza. Kiedys rozmawialem z nia na gg a on nastepnego dnia wyslal jej smsy i wszystko powtorzyl o czym rozmawialismy i wszystko sie zgadzalo. Wiem że jest program umożliwiający wyszukiwanie hasła i nazywa się gg hack chyba, ale mozna nim jedynie wyszukac haslo na na kompie na ktorym sie z niego korzysta a nie na czyims. A ten koleś nigdy u niej niebył w domu nigdy nikt niekorzysta z jej kompa tylko ona. Slyszalem tez o programie gg power ze za jego pomoca mozna sledzic czyjes rozmowy. To moze z tego korzysta? Musze sie dowiedziec jak on to robi bo sprawa wyglada niezaciekawie. Wiem napewno ze da sie cos takiego zrobic tylko trzeba sie bardzo dobrze znac. Dlatego zwracam sie do wszystkioch z prosba o pomoc. Gdybym umial robic to co on to moglbym sie troche o nim dowiedziec np po co straszy moja dziewczyne. Bardzo prosze o odpowiedzi moj adres e-mail: blaugrana1986@wp.pl z góry dziekuje i pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polecam zainwestować w firewalla i avtywirusa, bo prawdopodobnie trojana jej podrzucił.

ps. jeden wątek wystarczy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeszcze wiecej watkow zrob! Jeszcze wiecej! Tak, zasraj cala baze swoim durnym problemem!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Żeby dostać się do komputera z niezabezpieczonym Windowsem, potrzeba kilku minut. Ten ktoś być może wcale nie podsłuchuje jej rozmów na GG z sieci, bo byłoby to nieco trudniejsze, ale ma dostęp do jej komputera i ogląda sobie archiwum.
    Są w sieci dostępne programy do odzyskiwania haseł GG z pliku konfiguracyjnego, są też programy do odzyskiwania archiwum. Aby je ściągnąć wystarczy http://google.pl bez żadnej technicznej wiedzy.
    Natomiast jeżeli chodzi o dostęp do komputera... Ogromna większość komputerów, z którymi miałem do czynienia u moich klientów, pozwalała na zdalny dostęp przy wpisaniu \adres_ip_komputerac$
    Pozwala to na swobodny dostęp do dysku C:, a co za tym idzie, również do archiwum GG.
    Sprawdź zabezpieczenia komputera, wgraj jakiegoś normalnego firewalla.
    Poza tym najlepiej będzie, jeżeli zmienicie sieć na taką, której autorzy znali pojęcie "bezpieczeństwo". Niestety nie można tego powiedzieć o GG.

P.S. Wywal resztę identycznych wątków, albo ktoś wywali Ciebie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zmień dziewczynę, to najprostsze rozwiązanie 8)

A na poważnie. Jak wyżej - zainstaluj firewall`a - Kerio lub Jetico, dobrego antywira jakaś Avira, AVG czy Avast! Potem wywal program Gadu-Gadu i w jego miejsce zainstaluj coś co nie jest dziurawe jak ser szwajcarski - polecam program Konnekt który obsługuje praktycznie większość popularnych w Polsce protokołów. Szkoda, że skarpet nie ceruje i nie zmywa, ale nie o tym miało być ;-)

Co do odpowiedzi na forum - kultura wymaga, żeby wpaść tutaj za kilka godzin/dni i przeczytać co napisaliśmy a nie oczekiwać odpowiedzi na e-mail. Forum jest ogólnodostępne i jeśli ktoś będzie miał podobny problem będzie mógł wejść i przeczytać. To taka rada na przyszłość :-) No i nie zakładaj 5 wątków bo gdybyś trafił na mniej pobłażliwego moderatora albo admina to więcej byś na tym forum nie zawitał ;-)

P.S. Krystian KRYPTOREKLAMA! :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    KRYPTOREKLAMA!
    Czy zrobiłem coś nie tak?
    Zapodałem od razu linka do odpowiedniej kategorii programów :twisted: . No... może musiałbym tam nieco posprzątać, przewietrzyć i odświeżyć powietrze ops: , ale parę ciekawych pozycji jest
    Cytat Napisał Nimitz
    Zmień dziewczynę, to najprostsze rozwiązanie
    Albo przestań z nią rozmawiać :lol:
    Za pośrednicwem GG oczywiście 8)

Cytat Napisał konan
    Bardzo prosze o odpowiedzi moj adres e-mail: blaugrana1986@wp.pl z góry dziekuje i pozdrawiam
    Ludzie, co Wy z forum robicie jakąś tablicę ogłoszeniową?
    Skoro lubisz czytać maile, temat zostaje zamknięty i życzę Ci dużego zainteresowania przez roboty spamowe.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)