Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: www - za ile?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Puma no co ty? Przecież ludzie kupują gumki do włosów za 2000zł, biżuterie dla psa za kilkanaście tyś USD a ty mówisz że ktoś kto chce domówkę za 1000zł ma nierówno pod sufitem

W sumie takie normalne domówki to fakt można mieć nawet za 100zł i to nieważne jak jest zrobiona. Nawet w wordzie taką "naklepiesz". Ktoś naśmieci to się skasuje i wczyta na nowo z backupu. Jak chcesz sobie zrobić profesjonalną domówkę to wykładasz te 1000-1500, przecież profesjonalny grafik nie będzie pracował za 30zł.

Na templatemonster profesjonalne szablony są za 1000-1500USD. Ładne, przejrzyste, kolory świetnie dobrane - więc nawet 1000zł za profesjonalnie zrobioną domówkę która tak wygląda to czysta okazja.

Smalu: hosting z .pl fakt niezła oferta, jednak nie 60 a 88 zł Ale mogliby się trochę postarać bo ja nie wiem czy im chodzi o domenę .pl czy .info w ogóle nie rozumiem za bardzo znaczenia tego tekstu, tzn. czy cena jest dla info a dla pl drożej?
    Macie Państwo do zamówienia jednego konta 1000GP przypisanego do domeny .info na osobę. Oferta ta jest dostępna jedynie dla mieszkańców: Polski, Francji, Niemiec, Wlk. Brytanii oraz Hiszpanii.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ale schodzicie z tematu.

Mieliscie napisac ile wyniesie napisanie tego, co chce Siriah, a wy pierdolicie takiego offtopa, ze glowa boli.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

1000-2000 zależy od specyfikacji dokładnej

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak, ma nierówno pod sufitem Ludzie zarabiają 10.000zł na miesiąc i są tacy co mają 1.000zł na miesiąc. Wszystko jest według potrzeb.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam takowe pytanko. Jak robicie stronę to wszelkie cmsy, formularze kontaktowe itp., robicie sami ?

Nie korzystacie z dostępnych już skryptów?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Pfffffffffffffffffffffffff. Ale nam dosrales teraz. Nie jestesmy dziecmy ktorzy nauczyli sie instalowac phpbb i phpnuka i inne badziewia mambo srambo.

Wszystko samodzielnie pisane, od podstaw dostosowane do wymagan klienta.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja mam takie własne repozytorium z php mojego autorstwa. Jak coś klepnę to wrzucam sobie tam do późniejszego wykorzystania. Formularz kontaktowy można napisać w 10 minut z palca.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hehe, nie chciałem nikomu dowalić. Byłem tylko ciekaw.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie różnicy nie ma. Czy to jest strona dla firmy, czy to jest strona domowa to jedno i drugie wymaga czasu, a czas to pieniądz. Wymagania są różne, a często strona domowa jest bardziej zakręcona niż firmowy "sajt". Wymagania kosztują, a usługa webmasterska to taka sama usługa jak każda inna.

Jak już podkreślił to piotrg, warsztat również kosztuje. Oprogramowanie, sprzęt, energia i inne - dlaczego mamy dopłacać do wykonywanych zleceń?

Koniec offtopa
    Cytat Napisał konkordpl
    Mieliscie napisac ile wyniesie napisanie tego, co chce Siriah
    Podajcie swoje propozycje - w końcu tego chce Siriah...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał WebLion
    Podajcie swoje propozycje - w końcu tego chce Siriah...
    Ciężko będzie zejść poniżej 1000 zł. Szczegółową cenę można jednak podać dopiero po podaniu przez Siriaha dokładniejszych wymagań. Wstępna wycena: 1000 zł netto.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia