Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Kaspersky problem

siema

mam proble z antiwirusem kaspersky lab, otorz:

sciagnalem instalke razem z kluczem zainstalowalem a pozniej program mi powiedzial ze key jest nie prawidlowy i nie dziala. Sciagnalem sobie avasta ale nie moge odinstalowac ani nic zrobic z kasperskym... mam pytanie jak moge sie go pozbyc??

prosze o pomoc

dzieki pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

spróbuj odinstalować poprzez dodaj / usuń. albo z pozycji regleanera. Tylko najpierw wyłacz antywira.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

nie da sie przez dodaj usun :/ a nie iwem jak to zrobic w ten drugi sposob jakbys mogl to rozwin o co chodzi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ściągnij sobie z netu RegCleaner. Bardzo prosty programik. Po odpaleniu zmień sobie język na polski. Przejdź do zakładki ODINSTALUJ, wybierz program kaspersky , kliknij w prawym dolnym rogu na odinstaluj. Może tak się uda.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Albo może w trybie awaryjnym?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

pomocy

siema. Dziś zainstalowałem antywirusa spyware doctor 4 i nie mogę go ani otworzyć, ani odinstalować, w dodatku zawala mi procesor, tak że jego użycie wynosi 100% cały czas. Pomóżcie mi, co mam zrobić?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

może byś się sprecyzował, co znaczy "nie da się"...

poza tym nie instaluj antywirusów jednego na drugim, bo się w końcu doprosisz reinstalacji systemu..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no jak na niego klikam to sie nie otwiera

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Baster Zobacz post
    siema

mam proble z antiwirusem kaspersky lab, otorz:

sciagnalem instalke razem z kluczem zainstalowalem a pozniej program mi powiedzial ze key jest nie prawidlowy i nie dziala. Sciagnalem sobie avasta ale nie moge odinstalowac ani nic zrobic z kasperskym... mam pytanie jak moge sie go pozbyc??

prosze o pomoc

dzieki pozdrawiam
    Co do Avasta mam alternatywę, miałem taki sam problem wczoraj. Otóż aby odinstalować Avasta ściągnij sobie taką samą instalkę jakiego masz Avasta czyli jak masz np. Avast 4.7 home edition to ściągnij sobie instalkę Avasta 4. ome edition. później uruchom ją i tam ci będzie pisało jakie działania możęsz zrobić: zainstalować nowego avasta, zaktualizować, bądź zmodyfikować (usunąć). Jako trzecie będzie napisane modyfikuj (lub usuń) Klikasz to i ci się AVast odinstalowywuje. Teraz już możesz instalować lub nie Kasperka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał radek29 Zobacz post
    siema. Dziś zainstalowałem antywirusa spyware doctor 4 i nie mogę go ani otworzyć, ani odinstalować, w dodatku zawala mi procesor, tak że jego użycie wynosi 100% cały czas. Pomóżcie mi, co mam zrobić?
    odinstaluj wszystko co ma związek z jakimikolwiek zabezpieczaniem kompa programem CleaneGP, tym samym programem wyczyść rejestr, wszystko jest po polsku, następnie restart i instaluj n nowo - i tu ja polecam - avasta i comodo firewall, a do sprawdzania co jakiś czas systemu ad-aware, nic się nie gryzie i wszystko ładnie działa, a maks obciążenia procesora to 18% przy sporym ruchu wszedzie ;P Pozdrawiam

poniżej linki do programów:
    CleaneGP http://www.pobieralnia.pl/plik-1818-cleangp.html

Avast! http://www.7net.pl/program,16,avast_4_Home.html

COMODO http://www.personalfirewall.comodo.com/index.html

Ad-Aware http://www.lavasoftusa.com/single/trialpay.php

Wszystkie programy w wersji Free

A.R.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia