Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

ebook na porządnym monitorze jeszcze ujdzie. Ale nic nie zastąpi kontaktu z prawdziwą książką, z jej zapachem zaraz po otwarciu. ebooka nie weźmiesz pod namiot (no chyba, że z notebookiem, ale to już przegięcie),nie ułożysz się wygodnie w fotelu delektując się dobrą kawą. ebook sprawda się jako forma zapisu czegoś, co nie wymaga przeczytania min. 100 stron. Jest dobry jako poradnik (oczywiście podzielony na rodziały), ale jako książka jest fatalny...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał piotrg
    Cytat Napisał dauser
    ja mam troche odmienne zdanie do ksiazek co niektorzy.
    ja nie moge sie na nie patrzec, a co juz czytac tak to juz mam w tym technicznym i zabieganym swiecie.

jak dla mnie tez dzial jest nie potrzebny :twisted:
    Gadasz gociu delikatnie mwic wierutne bzdury. Co ty mylisz, e przykadowo programowania w Perlu nauczysz si z jakiego idiotycznego kursu na jakiej gwnianej stronie www? Mnie pka wygina si od literatury technicznej! I korzystam z niej naprawd czesto! A co do czytania 'dla przyjemnoci' to na to jest czas tylko podczas jazdy autobusem / tramwajem - niestety

jezeli moje slowa to dla ciebie: "delikatnie mwic wierutne bzdury" to zachowaj sobie swoj komentarz dla siebie i nie obrazaj w tym przypadku mojej osoby...
    chyba mam prawo do wyrazenia swojej opinii nie obrazajac nikogo.!!??

po za tym nic dziwnego ze ogolnie to tak malo osob sie wypowiada skoro traktuje sie tu druga osobe jak *****
    nara

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dauser
    Cytat Napisał piotrg
    Cytat Napisał dauser
    ja mam troche odmienne zdanie do ksiazek co niektorzy.
    ja nie moge sie na nie patrzec, a co juz czytac tak to juz mam w tym technicznym i zabieganym swiecie.

jak dla mnie tez dzial jest nie potrzebny :twisted:
    Gadasz gociu delikatnie mwic wierutne bzdury. Co ty mylisz, e przykadowo programowania w Perlu nauczysz si z jakiego idiotycznego kursu na jakiej gwnianej stronie www? Mnie pka wygina si od literatury technicznej! I korzystam z niej naprawd czesto! A co do czytania 'dla przyjemnoci' to na to jest czas tylko podczas jazdy autobusem / tramwajem - niestety

jezeli moje slowa to dla ciebie: "delikatnie mwic wierutne bzdury" to zachowaj sobie swoj komentarz dla siebie i nie obrazaj w tym przypadku mojej osoby...
    chyba mam prawo do wyrazenia swojej opinii nie obrazajac nikogo.!!??

po za tym nic dziwnego ze ogolnie to tak malo osob sie wypowiada skoro traktuje sie tu druga osobe jak *****
    nara
    A co ty taki delikatny jeste? Wska konkretnie gdzie Cie obraziem... Moe tym, e gadasz bzdury? Tak samo jak ty moesz wyrazi opini o ksikach tak samo ja mog skomentowa Twoje sowa.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Ja bym jednak staral sie zachować dystans w kazdej dyskusji.
    To nie podwórko, tylko forum DI.

Piotr, staraj sie być troche mniej agresywny, bo wystawiasz opinie nie tylko sobie ale i temu forum.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja czytam tylko te ksiazki ktore wydaja mi sie ciekawe np. lektur nie czytam, a ksiazki ktore sa nieobowiazkowe czasami tak
    Zgadzam sie rowniez z opinia powyzej, ze zaden e-book nie zastapi zwyklej ksiazki, poniewaz 100 razy lepiej mi sie czyta ksiazke jak mam ja w reku i moge przekladac kartki niz siedzenie przed monitorem i czytanie ksiazki w formie elektronicznej

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

internetowe ksiazki

Prawda, ze lepiej sie czyta ksiazke majac ja w reku. Jednak uganianie sie za ksiazkami po kilkunastu bibliotekach jest strasznie meczace. Problem jest tym wiekszy gdy trzeba czekac na swoja kolej. Inaczej by to wygladalo gdyby ksiazki byly dostepne przez internet.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W sobotę skończyłam czytać świetny kryminał "Mary, Mary" polecam - ciekawa akcja i zwroty tylko jest jedno ale - strasznie smutna ta książka tz. ma przygnębiajacy nastrój i co stronę robiłam się smutniejsza.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)