Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał benq
    A czy mog prosi o pomoc w tej kwestii ? Smile ... Bo jako mao obezanany jestem hmmm ... i nie wiem jak to zrobi a jak by by ten dymek to bym pozosta przy Tlenie.
    Wchodzisz w Ustawienia Programu->Interfejs->Rozmowa i tu masz opcje do zaznaczenia Poka ikonk na pasku systemowym a niej Pokazuj zminimalizowane na pasku zada.
    No tak ale chmurek jak nie byo tak nie ma Szukaem jakiego pluginu , wtyczki ... ale marni mi co idzie ... Mam teraz tak ze w Tray'u (?) tam gdzie zegarek migac zaczynba taka mala Koperta a jak przegladam www , to ze tak powiem trudno j zauway ... hmmm

Ehhh eby te chmurki dziaay byo by Wypasik !

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Typowy użyszkodnik. Niedość ze ktoś robi lepszy, mniej zawodny program to temu jeszcze nie pasuje bo nie ma jakiejś tam małej pierdółki kolorowej, która doprowadza go do orgazmu. Bo jest kolorowa, tak fajnie mruga no i w ogole każdy to ma i on też musi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl
    Typowy użyszkodnik. Niedość ze ktoś robi lepszy, mniej zawodny program to temu jeszcze nie pasuje bo nie ma jakiejś tam małej pierdółki kolorowej, która doprowadza go do orgazmu. Bo jest kolorowa, tak fajnie mruga no i w ogole każdy to ma i on też musi.
    Coś nie ta z główką ? To nie jakaś kolorowa pierdółka ... Tylko potzrebna rzecz ułatwiająca bardzo wszytko ... Jak jestes taki spostrzegawczy ze zauważysz migający mały kwadracik to OK ... Ale nie każdy ma tak sokoli Wzrok jak Ty ... i taka KOLOROWA PIERDÓŁKA jest dlaniego ważna ... Jak nie masz niczego do powiedzenia w Temacie to sie nie udzielaj !

A poza Tym na tym lepszym , mniej zawodnym programie ktoś zarabia , przez to że oglądam Reklamy w nim wyświetlane , więc mam prawo "wymagać" Co innego gdyby pogram ten był robiony za free ... Choć idea ta sama powinna mu przyświecać , tzn. Żeby przyciągnąć do siebie Całą rzesze użytkowinków , dla których również ważne są Pierdółki , a na dodatek powinien być tak skonstruowany ażeby ktoś ZIELONY nie miał problemu z jego ustawieniem ...

A o ile się nie myle to Fora takie jak to , i bardziej doświadczeni użytkownicy ... są mni. po to aby komuś pomóc czy też doradzić ...

Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Franio
    To nie jakaś kolorowa pierdółka
    Jest.

Cytat Napisał Franio
    Tylko potzrebna rzecz ułatwiająca bardzo wszytko
    Oh tak, tak niezbędna że musisz zamiast z innego komunikatora korzystać z gg.exe

Cytat Napisał Franio
    Ale nie każdy ma tak sokoli Wzrok jak Ty
    http://www.google.com/search?q=okuli...utf-8&oe=utf-8

Cytat Napisał Franio
    przez to że oglądam Reklamy w nim wyświetlane , więc mam prawo "wymagać"
    Buahahahahaha ekl_ze_smiechu: ekl_ze_smiechu: Wymagać? To napisz na tech@gadu-gadu.pl i powiedz, że ci sie kolorek nie podoba i że mają zmienić, bo ogladasz reklamy i wymagasz ekl_ze_smiechu:

Cytat Napisał Franio
    A o ile się nie myle to Fora takie jak to , i bardziej doświadczeni użytkownicy ... są mni. po to aby komuś pomóc czy też doradzić ...
    Jeśli będą na tyle mili to Ci pomogą. A jeśli nie będzie im sie chcialo, nie beda mieli ochoty, to Ci nie pomoga. I nie masz prawa od nikogo wymagac pomocy bo Tobie sie tak chce.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl
    Jeśli będą na tyle mili to Ci pomogą. A jeśli nie będzie im sie chcialo, nie beda mieli ochoty, to Ci nie pomoga. I nie masz prawa od nikogo wymagac pomocy bo Tobie sie tak chce.

Licze na to iż będą Mili ...

a co do reszty twojego posta :

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." ot taka Ciekawostka

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Straszne. I myslisz, ze dam Ci spokoj po jednym takim dennym zdanku? Mylisz sie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl
    Straszne. I myslisz, ze dam Ci spokoj po jednym takim dennym zdanku? Mylisz sie.
    :nanana: :sz_usmiech:

Spoko , spoko ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Franio, olej konkorda, to mu się znudzi. On już taki jest, cały czas próbuje wszystkim udowodnić, że nie dojrzał jeszcze emocjonalnie do szkoły podstawowej

Wracając do tematu: na pewno nie masz dymków w tlenie? Jakoś mi się za bardzo wierzyć nie chce. Aż chyba wgram i sprawdzę. Tlenowcy, co Wy na to? Krzysiek, Ty używasz tlena, przypomnij gdzie się to ustawiało.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a no nie mam , nie mam ... hmmm chyba ze ja czegos nie zauważam ... heh ... nie wiem Jak to ustawić ... Lukne jeszcze do opcji ...

A niedawno stało mi się takie coś że z jakiego komunikatora nie wysyłałbym wiadomości ... to nie dochodza ... komu bym nie napisał ten nie dostaje ja dostaje , widać mnie u innych na widocznym ... ale ode mnie nic nie wychodzi :| moze to wina providera ? nie wiem hmmm ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Franio
    A niedawno stało mi się takie coś że z jakiego komunikatora nie wysyłałbym wiadomości ... to nie dochodza ... komu bym nie napisał ten nie dostaje ja dostaje , widać mnie u innych na widocznym ... ale ode mnie nic nie wychodzi Neutral moze to wina providera ? nie wiem hmmm ...
    Acha, no to całkowicie rozwiązuje Twój problem z Tlenem. Po prostu Twój komputer został przekupiony przez ekipę GG i od tej pory nie jest kompatybilny z innymi komunikatorami. Musisz koniecznie zmienić komputer. Cały, łącznie z monitorem, myszką, listwą zasilającą, paczką dyskietek i nie wiem co tam jeszcze masz. Nigdy nie wiadomo która część i który z dodatków do komputera został przekupiony. Może jakaś płyta CD...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)