Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

sposób na zaczepiaczy...

Taka gadka z napastliwcem na kompie źony...
    Cytat Napisał GG
    764638 :: 20:37:00 / S 20:40:29
    witaj
    JA :: 20:43:26
    <dresik>
    JA :: 20:43:41
    :[
    764638 :: 20:43:59 / S 20:47:28
    JA :: 20:44:00
    <śpioch>
    764638 :: 20:44:08 / S 20:47:37
    co to za zlosnik??
    JA :: 20:44:15
    <brawo>
    764638 :: 20:44:39 / S 20:48:06
    zmeczona
    764638 :: 20:44:39 / S 20:48:06
    764638 :: 20:45:19 / S 20:48:47
    mocno zjeta
    JA :: 20:45:53
    posłuchaj kolego...
    764638 :: 20:45:53 / S 20:49:21
    JA :: 20:46:06
    właśnie rozmawiałeś z moim dwuletnim dzieckiem
    764638 :: 20:46:22 / S 20:49:51
    iiii....
    JA :: 20:46:24
    podejrzewam - moźna to podciągnąć pod pedofilskie zaczepki
    JA :: 20:46:47
    więc lepiej spadaj zanim zacznę się zastanawiać nad znalezieniem prawnika
    764638 :: 20:46:57 / S 20:50:25
    o kurcze
    764638 :: 20:46:57 / S 20:50:25
    sorrk
    764638 :: 20:47:03 / S 20:50:32
    nie mialem pojecia
    JA :: 20:47:06
    papa
    Najśmieszniejsze jest to, źe do tekstu:
    Cytat Napisał GG
    JA :: 20:45:53
    posłuchaj kolego...
    naprawdę przy kompie siedział Kamil - 2,5 roku... I sobie klikał w obrazki...
    Gość o numerze 764638 juź się nie odezwał...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja organiczam się do ignora....

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jaka szkoda, ze Kamilek nie trafił w taki obrazek po ktłrym temu Panu szczęka by opadła :evil: Jeśli Twoja źona nie będzie miała nic przeciw temu, to odznacz w zmianie statusu " Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych" Nigdy nie wiadomo ktłź sie odezwie i z jakim zamiarem :?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a wystarczyłoby wprowadzić autoryzację... Ciekawe kiedy panowie z Padu-Padu wpadną na ten genialny pomysł...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co za ludzie :/ W ogłle Siriah to co z ciebie za rodzic. Pierwsze zostawiasz malucha na gg a potem masz pretensje, źe ktoś się do źony odezwał. Moźe wymagasz od tego usera, źeby był wrłźką? Być moźe po prostu zawiodła jego szklana kula więc moźe o pedofilię powinieneś oskarźyć producenta :lol:

Po prostu lekko aspołeczny jesteś i nie powinieneś moim zdaniem korzystać z czatłw i tego komunikatora (albo zabronić źonie). Skoro chcesz się oddzielić murem od reszty uźytkownikłw to zainstaluj sobie/jej MSN-a czy ICQ - wtedy sobie wyfiltrujesz kaźdego nieznajomego i będziesz młgł sobie zostawiać malucha źeby posyłał obrazki znajomym.

podejrzewam - moźna to podciągnąć pod pedofilskie zaczepki
    Co za bzdury. Za chwile będziemy krajem takim jak USA - gdzie kaźdy pieniacz poda sąsiada do sądu jak ten tylko krzywo się na niego popatrzy. I nie mam pojęcia po co podawałeś numer GG. Zwłaszcza, źe to ty zachowałeś się jak osioł. Przynajmniej tak wynika z treści tej rozmowy! Jak do mnie podchodzi osoba z ktłrą nie chcę rozmawiać to młwię wprost - a nie przedłuźam gadkę źeby potem wywiesić jej zdjęcie na kaźdym słupie.

DISCLAIMER: Jakby co to od razu piszę, źe nie chcę się z userem o nicku Siriah umłwić - tak na przyszłość, gdyby się okazało źe to jednak dwłipłłlatek pisał tego posta a prawnik skończył juź z tym gościem z gg i mu się teraz nudzi o_glowie: Swoją drogą to masz genialne dziecko skoro w takim wieku umie juź czytać i pisać!

a wystarczyłoby wprowadzić autoryzację... Ciekawe kiedy panowie z Padu-Padu wpadną na ten genialny pomysł...
    Wystarczyło? Do czego? Żeby lekkomyślni uźytkownicy mogli zostawiać swoje dzieci bez opieki przed komputerem? Wystarczyłoby poświęcić 5 sekund, źeby wygasić pulpit albo nacisnąć opcję "niedostępny". Nie kaźdy uźytkownik potrzebuje takiej ochrony jak paruletnie dziecko a nacisnąć przycisk ingnoruj to dokładnie 5 sekund roboty. Sprawdzałem, działa doskonale. Wystarczyło by zakazać ruchu samochodłw i kaźdy młgłby swoje dziecko bezpiecznie zostawić na środku autostrady, a co!

Ja organiczam się do ignora....
    No i prawidłowo. I pomyśleć sobie, źe tutaj siedzą informatycy ktłrzy powinni myśleć logicznie. Niektłrzy za to z osobami z ktłrymi nie chcą gadać - starają się prowadzić dodatkowo bezsensowną i durną dyskusję. Dla mnie to niepojęte i pozbawione logiki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

R-mi strasznie wylewny jesteś... ale milomi ze sie ze mną zgadzasz

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

olaboga.... r-mi... Co Ty si stru czym, czy po prostu humor nie dopisuje? :?
    Powyszy wtek zaoyem tako typowo humorystyczny, a Ty w dowcipie o babie z ab na gowie doszukujesz si filozoficznych treci i wytumaczenia sensu ycia...
    Nie bardzo jestem w stanie znale miejsce gdzie zachowaem si jak osio. Nie bardzo te rozumiem Twoje oburzenie.
    Wic jeszcze raz - tym razem wyo sytuacj, bo moe po prostu trzeba duo prostszym jzykiem do Ciebie pisa.
    Kamil siedzia sobie przed kompem i pyta sobie kolorowanki na www.minimini.pl. Podejrzewam, e zaczo mu co miga wic klikn. Otworzyo si okienko z obrazkami(podpowied Okienko GG), wic sobie poklika w buki i inne obrazeczki. W midzyczasie podszedem do kompa ja i zobaczyem, e Kami wysya do kogo emotki. To sobie wymyliem sposb na:
    a) podniesienie cinienia kolece dnemu wrae w zwizku z korzystaniem z netu;
    b) pozbycie si typka skutecznie, bez potrzeby uywania "ignore";
    c) dostarczenie sobie (i Wam) kilku umiechw (nie dotyczy Ciebie r-mi, jak widz);
    d) poprzez umieszczenie tutaj - udostpnienie jego nr GG, wszelkiej maci niewyytym kobietkom, ktre chc pogada z mucho via GG.
    Pomys zrealizowaem metodami wyej opisanymi. A e bubkom bez poczucia humoru si to nie podoba - trudno. Nigdy si nie dogodzi wszystkim.
    Cytat Napisał r-mi
    Siriah to co z ciebie za rodzic.
    Nie Tobie to ocenia...
    Cytat Napisał r-mi
    Skoro chcesz si oddzieli murem...
    Jaa... Takie rady to nawet w ERZE nie usysz... Znam par sposobw na odgrodzenie si od natrnych userw. Niestety jedyny - 100% skuteczny - to wycign wtyczk od LAN'u.
    Cytat Napisał r-mi
    Swoj drog to masz genialne dziecko skoro w takim wieku umie ju czyta i pisa!
    A skd wiedziae, e mam genialnego syna? Ja tam jestem z tego dumny, chocia nigdzie si jeszcze tym nie chwaliem... Do rzeczy jednak - po raz drugi Ci to powiem - nie chodzio o to czy dzieciak umie czyta, czy nie. Chodzio o humorystyczny sposb pozbycia si natrta. Wg. mnie - zadziaa 100%.
    Cytat Napisał r-mi
    aspoeczny jeste i nie powiniene moim zdaniem korzysta z czatw i tego komunikatora
    kolejny psychiatra on-line... Ju wiem, czemu koleka z GG nie mia kuli krysztaowej. Musia Tobie poyczy...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

r-mi chodzilo o to, jak splawic zaczepiacza na GG... A nie o to, jak komuś dokopać... Tylko jak zapewnić sobie spokłj :lol:

Zefir_psv
    Gość

Cytat Napisał r-mi
    Za chwile będziemy krajem takim jak USA - gdzie kaźdy pieniacz poda sąsiada do sądu jak ten tylko krzywo się na niego popatrzy
    A poza tym co się tak USA czepiasz??

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl
    chodzilo o to, jak splawic zaczepiacza na GG
    Ja na forach podaję drugie gg, bo juź miałam kilka nieprzyjemnych zdarzeń i pierwsze jest... moźna powiedzieć "zastrzeźone". Na tym drugim nie mam zaznaczonej opcji ukrywania przed nieznajomymi, ale nigdy nie odpisuję dopłki dana osoba nie napisze kim jest i czego chce tylko "Hej, odezwij się jak będziesz", albo "Witam"... i czeka niewiadomo na co zamiast napisać o co chodzi. Jak mam jakiegoś natręta to blokuję i po problemie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)