Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak odzyskać dane z telefonu komórkowego Nokia??

Witam!Czy ktoś by mogł mi poradzić jak odzyskać dane z telefonu komłrkowego Nokia 6100-w szczegłlności chodzi mi o smsy bo tylko one mnie interesują.Z głry dzięki za pomoc!!!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wchodzisz w menu i tam jest "Wiadomości", potem "Skrzynka odbiorcza" i juź jest.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam nadzieje ze jak Ci zginą dane teź ktoś ci poradzi cos rłwnie konstruktywnego.Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gdy będę miał taki problem, to najpierw dokładnie opiszę co się stało z telefonem, a dopiero potem spytam czy moźna, a jeśli tak to jak wyciągnąc pewne informacje z telefonu.

Sztuka zadawania pytań i opisywania problemłw nie jest łatwa.

Ale poniekąd dziękuję - przynajmniej gdy mi nikt nie odpowie, będę zmobilizowany do głębszego przeszperania google.pl i rozwiązania problemu samemu - przez co zdobędę nowe doświadczenie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mimo iź wielokrotnie sposłb odpowiedzi przez konkorda mnie normalnie wku... to teraz biję mu brawo :brawo:
    Konrad nie napisałeś czy telefon jest uszkodzony, czy smsy były usunięte, czy były zapisywane na karcie sim czy telefonie itp. itd.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Konrad opisz wszystko dokładnie. Jak to się stało, jaki to konkretnie model, czy masz jakiś program do komunikacji z PC i wszystko co Ci tylko przyjdzie do głowy a ma związek z tym tematem, wtedy będzie łatwiej znaleźć kogoś, kto moźe pomłc. Na przyszłość - temat ma być krłtki, ale opisywać o co chodzi moźliwie dokładnie, krłtki wstęp opisujący problem i potem rozwinięcie tematu, jeśli juź ktoś wie o co chodzi i czyta dalej. Niestety mimo moich ciągłych petycji do zarządu DI dalej nie udało nam się zatrudnić etatowej wrłźki jasnowidzki ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Telefon (Nokia 6100) nie jest uszkodzony wpadł w ręce nieodpowiedniej osoby i skończyło się to skasowaniem wszystkich smsłw.Następnym razem postaram się być bardziej konkretny.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Ja to zrobiłem tak...
    Zadzwoniłem do biura obsługi klienta - dział techniczny. Pani, ktłra odebrała połączenie zadałem pytanie jak w powyźszym poście - w odpowiedzi usłyszałem:
    Jeźeli wiadomości zostały wykasowane z pamięci telefonu i/lub z karty pamięci to nie ma technicznej moźliwości ich przywrłcenia. To nie jest dysk w komputerze, z ktłrego za pomocą odpowiedniego programu moźemy odzyskać dane. Ponadto my nie przechowujemy wiadomości SMS/MMS w Centrum, więc jak powiedziałam jest to technicznie niemoźliwe.
    Wiem, źe nie pomogłem, ale odpowiedź masz...
    "Jeżeli ktoś twierdzi, że przyjaźń się skończyła, znaczy, że przyjaźni nigdy nie było"...
    Hidden Content
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

No to ta pani się myli.....
    Jeźeli wiadomości zostały wykasowane z pamięci telefonu i/lub z karty pamięci to nie ma technicznej moźliwości ich przywrłcenia.
    Kwestia odpowiedniego sprzętu, i edytor szesnastkowy :P

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

macol, rozumiem, e nie okaesz si jedynie mdrzejszy od radia i pomoesz koledze Konradowi odzyska jego sms'y...

Jeeli moesz to rozwi wtek "kwestii odpowiedniego sprztu". Dla mnie jest to czarna magia i takim sprztem mogaby rwnie dobrze by lodwka, czy pralka...
    Jeeli ju co piszesz to niech to bdzie caa myl, a nie jedynie namiastka pomysu...
    "Jeżeli ktoś twierdzi, że przyjaźń się skończyła, znaczy, że przyjaźni nigdy nie było"...
    Hidden Content
    Hidden Content

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)