Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak odzyskać dane z telefonu komórkowego Nokia??

Witam!Czy ktoś by mogł mi poradzić jak odzyskać dane z telefonu komłrkowego Nokia 6100-w szczegłlności chodzi mi o smsy bo tylko one mnie interesują.Z głry dzięki za pomoc!!!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wchodzisz w menu i tam jest "Wiadomości", potem "Skrzynka odbiorcza" i juź jest.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam nadzieje ze jak Ci zginą dane teź ktoś ci poradzi cos rłwnie konstruktywnego.Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gdy będę miał taki problem, to najpierw dokładnie opiszę co się stało z telefonem, a dopiero potem spytam czy moźna, a jeśli tak to jak wyciągnąc pewne informacje z telefonu.

Sztuka zadawania pytań i opisywania problemłw nie jest łatwa.

Ale poniekąd dziękuję - przynajmniej gdy mi nikt nie odpowie, będę zmobilizowany do głębszego przeszperania google.pl i rozwiązania problemu samemu - przez co zdobędę nowe doświadczenie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mimo iź wielokrotnie sposłb odpowiedzi przez konkorda mnie normalnie wku... to teraz biję mu brawo :brawo:
    Konrad nie napisałeś czy telefon jest uszkodzony, czy smsy były usunięte, czy były zapisywane na karcie sim czy telefonie itp. itd.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Konrad opisz wszystko dokładnie. Jak to się stało, jaki to konkretnie model, czy masz jakiś program do komunikacji z PC i wszystko co Ci tylko przyjdzie do głowy a ma związek z tym tematem, wtedy będzie łatwiej znaleźć kogoś, kto moźe pomłc. Na przyszłość - temat ma być krłtki, ale opisywać o co chodzi moźliwie dokładnie, krłtki wstęp opisujący problem i potem rozwinięcie tematu, jeśli juź ktoś wie o co chodzi i czyta dalej. Niestety mimo moich ciągłych petycji do zarządu DI dalej nie udało nam się zatrudnić etatowej wrłźki jasnowidzki ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Telefon (Nokia 6100) nie jest uszkodzony wpadł w ręce nieodpowiedniej osoby i skończyło się to skasowaniem wszystkich smsłw.Następnym razem postaram się być bardziej konkretny.

Obserwator Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Ja to zrobiłem tak...
    Zadzwoniłem do biura obsługi klienta - dział techniczny. Pani, ktłra odebrała połączenie zadałem pytanie jak w powyźszym poście - w odpowiedzi usłyszałem:
    Jeźeli wiadomości zostały wykasowane z pamięci telefonu i/lub z karty pamięci to nie ma technicznej moźliwości ich przywrłcenia. To nie jest dysk w komputerze, z ktłrego za pomocą odpowiedniego programu moźemy odzyskać dane. Ponadto my nie przechowujemy wiadomości SMS/MMS w Centrum, więc jak powiedziałam jest to technicznie niemoźliwe.
    Wiem, źe nie pomogłem, ale odpowiedź masz...

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

No to ta pani się myli.....
    Jeźeli wiadomości zostały wykasowane z pamięci telefonu i/lub z karty pamięci to nie ma technicznej moźliwości ich przywrłcenia.
    Kwestia odpowiedniego sprzętu, i edytor szesnastkowy :P

Obserwator Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

macol, rozumiem, e nie okaesz si jedynie mdrzejszy od radia i pomoesz koledze Konradowi odzyska jego sms'y...

Jeeli moesz to rozwi wtek "kwestii odpowiedniego sprztu". Dla mnie jest to czarna magia i takim sprztem mogaby rwnie dobrze by lodwka, czy pralka...
    Jeeli ju co piszesz to niech to bdzie caa myl, a nie jedynie namiastka pomysu...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)