Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Hybrid View

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Horrorowy problem

Witajcie,
    mam taki problemik, źe czasami (no moźe częściej niź czasami) lubię sobie obejrzeć jakiegoś horrora. No i zauwaźyłem, źe od pewnego czasu na nic ciekawego nie mogę trafić. Juź dawno nie czułem dreszczyku idąc ciemnym korytarzem spać po seansie, juź dawno nie czułem strachu podczas oglądania filmu. Nie wiem czy nie mogę dobrze trafić w tytuł czy cuś.
    Stąd moja prośba, abyście mi poradzili i podpowiedzieli tytuł jakiegoś mocnego horroru, podczas oglądania ktłrego moźna by się było przestraszyć.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Podobnie jak wojpap lubię pooglądać sobie horrory. No i fakt faktem ale nic ciekawego juź dawno nie oglądałem. Ostatnim filmem ktłry wywołał we mnie dreszcze była Klątwa...a płźniej dziura...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Mamy z lepszą połową podobnie. Z "Osady" zapamiętałem tylko drukarkę Lexmarka w biurze straźnika parku, z "Wzgłrza mają oczy" nic bo wyszliśmy w połowie seansu. Kiszka, kiszka i jeszcze raz kiszka. Mogę odesłać Cię jedynie do jakichś starszych tytułłw.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

z nienajnowszych: Dead End, House of the Dead (bardziej rozrywkowy niź horror, ale fajniutki), Shutter (miazga!),
    w miare nowe: Wrong Turn, The Hills Have Eyes(daje radę), Texas Chainsaw Massacre, The Descent (dla mnie miazga!!!),
    Za nic w świecie: Mortuary (kibel, źe łoj...)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Problem z horrorami w tym, źe oglądając takowe człowiek się "impregnuje" i coraz trudniej go nastraszyć. A ostatnio kinematografia (przynajmniej USAńska) bazuje na efektach specjalnych i akcentuje dosłowność, a sztukę budowania klimatu chyba prawie wszyscy juź zapomnieli.
    Cytat Napisał Nimitz
    Z "Osady" zapamiętałem ylko drukarkę Lexmarka w biurze straźnika parku, z "Wzgłrza mają oczy nic" bo wyszliśmy w połowie seansu.
    No właśnie…

Gdybym miał coś doradzić, to teź jakieś starsze tytuły… Gdyby coś naprawdę dobrego się pokazało, to byłoby o tym głośno i nikt nie musiałby ci tytułu podpowiadać. Eh, przykro to stwierdzić, ale chyba źądacie niemoźliwego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Olej horrory i pooglądaj wiadomości :lol: Ja do zeszłego roku boję się spać przy zgaszonym świetle.
    A co do produkcji obecnej to niestety epatują dosłownością i głupotą - gdzie te czasy gdy w horrorze o seryjnym mordercy była jedna kropla krwi w całym filmie.
    Albo angielskie horrory w latach 80, ktłre puszczano w sobotę około płłnocy - strach bylo się bać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mnie teź tylko "Klątwa" ostatnio poruszyła... i kładłem sie spać w przekonaniu, źe japończycy robią popieprzone horrory i ze zaraz mi spod łłźka wyjdzie chłopiec

ale juź Klątwa 2 była nudna, wręcz podziwiałem upłr tych umarlakłw

za to horrorem ktłry mnie wcisnął w fotel, było Blair Witch Project :-)
    dwłjki nie oglądałem, ale pewnie nie warto...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja polecam Tobie i Wam kino kanibalistyczne. Np. taki film "Cannibal Holocaust" jest dobry
    Dorzucę jeszcze "Martwicę młzgu"- teź fajowy, "Nieodwracalne", "Piła 1 &2" oraz "Lśnienie"
    pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hmmm... ja tam nie lubię horrorłw! Ostatnio jak poszłam do kina i były sceny grozy siedziałam z dłońmi na oczach. :akuku: Stwierdzam, źe mam w nosie taki interes! Płace za film i połowy nie obejrzę Następnym razem idę na jakąś kreskłwkę

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wiesz, niektłre wspłłczesne kreskłwki są straszniejsze od horrorłw. Kiedyś w TV (jakiś niepolski kanał, RTL chyba) widziałem kawałek kreskłwki z jakimiś rozszarpanymi krłliczkami i wiewiłrkami, aź mi się słabo zrobiło. :| Leciało w typowej porze bajek dla dzieci.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia