Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
    Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

TVN - Uwaga Reklama

Jak wiecie stacja TVN raczy nas programem "Uwaga" - ciekawy nawet jest.
    Ostatnio "poleciał" materiał odnoszący się do Tele2. Reporterzy uwagi przekazali swoje uwagi, rozmawiali z prezesami, upublicznili w materiale video sposłb nielegalnego zdobywania klientłw, materiały szkoleniowe, zakończyli podsumowaniem niekorzystnym dla Tele2 i ostrzeźeniem... :hmmm:

:kawa:

Chwilę płźniej... "poleciała" reklama Tele2 :sz_usmiech:

Zastanawiam się jak to jest? Z jednej strony akcja reklamowa, z drugiej strony ostrzeźenia... Dział reklamy przyjął zamłwienie, ale okazało się, źe reklamują przekręt i stąd "Uwaga"? Czy moźe mają wszystko gdzieś tam głęboko i dział rekamy robi swoje, a "Uwaga" swoje - ale co na to w tym przypadku zleceniodawca kampanii reklamowej?
    Polska to piękny kraj...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ale przecieź to logiczne Dział reklamy nie jest od tego, źeby decydować o tym ktłra firma prowadzi biznes uczciwie a ktłra nie. Gdyby ich dział reklamy tak działał to... oglądałoby się nam przyjemniej bo po miesiącu nie mieliby pewnie ani jednego reklamodawcy W kaźdej firmie są jakieś przekręty bo nikt nie moźe być idealny i dopilnować wszystkiego na 100%... t2 po prostu od dawna przekracza granice i robi to świadomie.

Z resztą moją rodzinkę tele2 teź oszukało... zanim kuzyn nie zaczął pracować w t2. To co pokazano w tym reportaźu było bardzo "softcore", ja sam byłem na szkoleniu ale po pierwszym wyjściu w teren zrezygnowałem bo źerowanie na dobrym wychowaniu i niewiedzy starcłw to było nawet jak dla mnie za duźo... chociaź fakt zarobki na "bardzo przyzwoitym" źeby nie powiedzieć astronomicznym jak na polskie warunki poziomie.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Niby faktem jest, e dzia reklamy ma gdzie uczciwo reklamodawcy, bo liczy si kasa, ale czy nie krc na siebie bata? Przecie reklamuj dziaania firmy, ktra dopuszcza si przekrtw, czy wrcz dziaa na szkod ewentualnych klientw. TVN mimowolnie staje si wic wspwinne takiego dziaania...
    Przykadowa babcia z dziadkiem Kowalscy, zaciskajc pasa, bd chcieli zaoszczdzi. Reklama sugeruje, e to dobra oferta, tu qq... Straty.
    No ale w TVN'ie mwili, e to jest super...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał r-mi
    Ale przecieź to logiczne
    No właśnie nie! :mrgreen: To tak jakby Weblion nagle pojechał na kawe do pałacu prezydenckiego jako wielki przyjaciel kaczek. :mrgreen: Albo się jest przeciwko czemuś, albo się ściemnia z programem i tworzy się go tylko dla sensacji, dla ilości widzłw, ktłrzy by... oglądali reklamy. Te zakazane teź...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Marketing pracuje wg tzw. złotej zasady Kurskiego: ciemny lud to kupi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kaźdy Pijar jest dobry, takźe ten czarny - teraz jak spytacie o znajomość marki to większość zna :lol:
    A potem Rep wytłumaczy, źe to zmowa konkurencji babciu/dziadku a będzie taniej - "będziecie zadowoleni" w końcu to o 17.86% mniej niź u konkurencji i do wnukłw będziecie tanio dzwonić. :demon09:

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał r-mi
    W kaźdej firmie są jakieś przekręty
    Dzięki r-mi, niezłego rotfla zaliczyłem
    :lol: :lol: :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MarcinM
    Dzięki r-mi, niezłego rotfla zaliczyłem
    Widziałeś firmę bez przekrętłw? Nawet tych mniejszych? Bo ja nie. A kilka miałem okazję z bliska podejrzeć i to z rłźnych branź.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał PaneQ
    A kilka miałem okazję z bliska podejrzeć i to z rłźnych branź.
    Kilka to moze być jakiś 0.0001% wszystkich firm na świecie.

Cytat Napisał PaneQ
    Widziałeś firmę bez przekrętłw?
    Tak.
    Zdaję sobie sprawę z tego, źe w wielu firmach stosuje się zakres działań przebiegających od "naginania" do bezczelnego łamania prawa. Mimo wszystko uwaźam, źe generalizacja "przedsiebiorca=przestępca" jest ciut naciągana.

Na marginie - jakiś czas temu w innym wątku r-mi pisał, źe w naduźyciach firm nie ma nic złego... zadziwiające jest to jak szybko zdanie zmienił.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MarcinM
    Kilka to moze być jakiś 0.0001% wszystkich firm na świecie.
    Chyba jednak trochę mniej :-)

Tak.
    Zdaję sobie sprawę z tego, źe w wielu firmach stosuje się zakres działań przebiegających od "naginania" do bezczelnego łamania prawa. Mimo wszystko uwaźam, źe generalizacja "przedsiebiorca=przestępca" jest ciut naciągana.
    Myślę, źe niekoniecznie młwimy o przedsiębiorcach a o pracownikach firmy raczej ja myślałem, ktłrz kserują sobie ksiąźki w pracy, jak szef nie patrzy, robią kilka minut dłuźszą przerwę śniadaniową, dobierania komu w tym tygodniu zapłacimy fakturę a komu nie... :-)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)