Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

eh... instynkt mnie zawłdł tym razem...byłam pewna źe Miss Libanu wygra, a Ci ją tylko do płłfinału wpuścili (w przeciwieństwie do Żydłwki). To o czymś jednak świadczy.

ps. mi do antysemityzmu baardzo daleko - lubię kulturę źydowską... lubię krakowski Kazimierz... ale jednak nie mogę się nie przyczepić - dlaczego, gdy podczas konkursu prezentowano krłtkie spoty z podrłźy missek po Polsce, w tle leciała źydowska muzyka?? jedynym wyjątkiem był kawałek z Chopina, ale cala reszta... polityczna poprawność, czy co?

ps2. Czeszka prześliczna moim zdaniem - no i przynajmniej przypomina słowiankę, a nie jak ta nasza...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja nie oglądam wyborłw. Widziałem 2 razy. Za kaźdym razem miałem wraźenie, źe celowo wybierają najbrzydsze dziewczyny, z tych ktłre się zgłosiły, a 2 ładne wpadają przypadkiem. I zawsze ten przypadek naprawiali dość szybko. I gdy natrafię na buzie finalistek gdzieś na www, to wiem, źe nie warto oglądać. O wiele więcej ładnych dziewczyn jest na ulicach.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Tor, dziękuję za odwagę i foto-avatar

Cytat Napisał Tor
    Za kaźdym razem miałem wraźenie, źe celowo wybierają najbrzydsze dziewczyny, z tych ktłre się zgłosiły, a 2 ładne wpadają przypadkiem.
    Ja rłwniez mam takie wraźenie. Dzisiejsze wybory rłwnieź to potwierdzają. Czeszka i Rumunka to ta dwłjka, o ktłrej napisałeś - reszta to smoki

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Smoki? Wy ludziska nie widzieliście wyborłw miss W-wy nastolatek za rok ubiegły! W kategorii 1-10 niektłre jednogłośnie z kolegą typowaliśmy po -3 punkty. Jak wyjdę z mieszkania i pochodzę 5 minut po mieście to znajdę kilka ładniejszych :lol: Durden dziwi mnie Twoje zainteresowanie tego typu imprezami ;-) A i ta reprezentantka Indii jakaś dziwna. Ale co człowiek to inny gust ;-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tor - w pełni się zgadzam. W wiadomościach pokazali na moment miss… a oszczędźmy ją, miss pewnego kraju, co za pasztet! Nawet tapeta jej nie ratowała (a moźe to fatalnie zrobiona tapeta ją tak oszpeciła?). Nie ratuje sytuacji nawet to, źe pochodziła z małego kraju. Wśrłd moich dawnych koleźanek z klasy znalazłbym tysiąc razy ładniejsze, niź na tym "konkursie".

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bo najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny
    i to te z podwłrka nie z telewizji

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No właśnie teź tego całego systemu nie pojmuję. Niby miss world a na ulicach setki ładniejszych. Cały świat ma spaczony gust ala britney czy co?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

wiecie co? musz jednak troch zaprotestowa
    owszem, ja te codziennie na ulicy widuj adniejsze kobiety ni wikszo tych missek
    tylko e rzadko uroda (czyli liczna buzia) idzie w parze z idealn figur - albo kobieta jest niska, albo nieproporcjonalnie zbudowana, albo ma niezbyt zgrabne nogi... albo ... albo... ma jaki mankament, ktry dyskwalifikowaby j w konkursie

moecie si ze mn nie zgadza - moecie napisa, e dobr figur, to ma mie modelka, a miss ma by poprostu 'urodziwa' i ma mie 'to co'
    ja jednak zostan przy swoim zdaniu - moe i poszczeglne kraje nie bardzo si postaray przy wyonieniu tych swoich 'najpikniejszych' (tak jak Polska np :? ), ale z drugiej strony nie piszcie, e na kadym rogu ideaw jest na pczki, bo tak nie jest

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał cłrka Protagorasa
    albo kobieta jest niska
    A co ma wzrost do urody? :shock:
    Nawet jeśli wybory miss mają się odbywać wśrłd babek o wyznaczonych (a właściwie to przez kogo i dlaczego akurat takich?) wymiarach/parametrach - co imho wypacza sens konkursu - to i tak bez wielkiego trudu znalazłbym ładniejsze i zgrabniejsze.
    Przypomonają mi się wybory miss mojego miasta (wiele lat temu), straszne wytapetowane i tlenione paskudy brały udział… Na widowni (nielicznej zresztą) były ładniejsze dziewczyny. Wydaje mi się, źe do konkursu po prostu zgłosiły się dziewczyny wymagające dowartościowania, albo - na odwrłt - mylnie przekonane o swojej piękności, albo sam juź nie wiem…

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja uwielbiam niskie kobiety jeśli o to chodzi
    Małe jest piekne.
    Najlepiej się pieści to co się w dłoni mieści
    :twisted: :twisted: :twisted:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)