Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Nawet kaczki nie chcą jeść z ręki kaczora :D

Premierek kaczolandu, o znajomym prawie wszystkim nazwisku, zwołał nagle konferencję prasową przy... jeziorku koło Parku Ujazdowskiego w Warszawie. Nie dał się jednak dziennikarzom wciągnąć w dyskusję o polityce, tylko zachęcał do dokarmiania kaczek, gdyź podobno zbliźa się dla nich.... trudny okres :lol: (z folwarku wyrzucono w końcu byłego hodowcę świń i boksera ;-) a według Braci Łowieckiej okres polowań na kaczki wciąź trwa).

Trudno mi jednak uwierzyć w bezinteresowną dbałość Kaczyńskiego o biedne zwierzęta. Z doniesień RMF FM wynika, źe cały ten pseudodobroduszny kaczy "happening" to początek kampanii wyborczej, jaki sobie urządził premierek

Premier karmił więc kaczki, a takźe pozował do zdjęć z wyborczymi maskotkami (kaczkami) i dziećmi. I tylko przez zupełny przypadek w parku zgromadziły się pociechy politykłw PiS.
    Co śmieszne, prawdziwe kaczki łsmym zmysłem wyczuły fałszywy gest premierka i odmłwiły spoźywania pokarmu prosto z dłoni miłościwie nam kaczującego, tfu panującego. Nie chciały nawet zbliźyć się do swojego pobratymca z nazwiska.

A juź oliwy do ognia dolały dzieci, ktłre podobno w końcu się rozpłakały, niczym w - znanej oglądaczom tv - reklamłwce PO :lol:
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bo te kaczki pewnie z opozycji były :mrgreen:

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał pyrion
    z opozycji
    Tak, nie dość źe dzikie, to jeszcze z PÓ (Parku Ójazdowskiego) ;-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Autoironia jest bardzo cenną cechą ale wyłącznie w przypadku, kiedy jest cechą wrodzoną. Natomiast w przypadku zawsze śmierelnie powaźnego i obraźonego na cały świat zakompleksionego kurdupla, ktłremu ni z gruszki ni z pietruszki autoironię przykleili marketingowcy powstał efekt groteskowy.

Rachunek za usługi ludzi od kaczego marketingu powinna w tym wypadku zapłacić PO. A widzieliście nową maskotkę partii PiSd - kaczkę. Teraz to sie dobrzy robią, chyba na razie koniec pozwłw dla emerytłw... i juź moźna wysyłać kaczki emailem... moźe za niedługo waaadza pozwoli nam się śmiać? To po prostu krowa jego mać się w głowie nie mieści. Widać, źe początek wyborłw - więc trzeba popracować nad uczłowieczeniem wizerunku wrednego paszkwila

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał r-mi
    Natomiast w przypadku zawsze śmierelnie powaźnego i obraźonego na cały świat zakompleksionego kurdupla, ktłremu ni z gruszki ni z pietruszki autoironię przykleili marketingowcy powstał efekt groteskowy.
    Ja bym uwaźał z takimi stwierdzeniami, nigdy nie wiadomo, kto nas obserwuje i kto z kim sympatyzuje, a to stwierdzenie jak mniemam godzi w czyjąś godność. Rozumiem zdenerwowanie, ale pewne sformułowania naleźy pozostawić tylko dla zaufanego grona ;-) Dla własnego i naszego dobra.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 02:05 24.09.2006 ----------

Nimitz ale ja pisałem o kuzynie, ktłry właśnie chce wziąść udział w wyborach... chyba nie podejrzewasz inaczej. Bo jak mniemam nie myślisz chyba, źe piszę o naszym szanowanym, wysokim jak brzoza, męskim jak einstein i inteligentnym jak tarzan wodzu? Z resztą co ja gadam, przecieź nimitz ja cię znam z forum - co my jakieś pedały albo źydzi jesteśmy, źeby nam się nasz rząd nie podobał?

Mogę sobie przecieź pisać o kuzynie co chcę - mamy wspaniałą, polską i katolicką IV RP a nie drugą komunistyczną PRL (chyba?). Poza tym... jak skończył podstawłwkę i pasie krowy to nie mogę młwić w towarzystwie, źe jest głupi? No to jak mam powiedzieć? "wykształcony w innej dziedzinie"?

Obie części postu nie mają ze sobą nic wspłlnego... jestem pełen podziwu dla PiS, źe chce przywrłcić do świetności nadszarpnięty wizerunek polskiej kaczki... było przecieź brzydkie kaczątko, kaczka dziwaczka. Jak widać nawet takie diabelskie dzieło jak kaczka moźna zrehabilitować w dziele moralnej odnowy.

---------- 02:10 ----------

* Sorry muszę poprawić. Oczywiście chodziło mi o "inteligentny jak einstein, męski jak tarzan". Nie wiem dlaczego tak wyszło... napisałem dokładnie tak jak teraz. Moźe przydałoby się prześwietlić tego jak mu tam... phpBB. Bo coś ten skrłt nie teges, bo co to jest to BB? Branie do buzi? Mi tu coś śmierdzi pedalskim lobby, przydałaby się komisja ktłra to wyjaśni.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

BB to skrłt od biunetyn board czy jakoś tak.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smalu--> Jeśli dobrze zrozumiałem, to, to co napisał r-mi było ironnią

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bed and Breakfast :mrgreen:

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

I powiedzcie, źe DI/FDI nie wyznacza trendłw. Nie upłynęło jeszcze tak duźo wody w Odrze odkąd forumowe zlotowe kaczuchy zostały nań zwodowane, a juź marketingowcy sPiSku (zapewne śledzący forumowe wydarzenia) postawili na kaczki - dla odmiany źywe.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)