Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Talibowie grożą Polsce

Oto efekty merdania ogonkiem przed prezydentem USA:

Rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej Piotr Paszkowski powiedział, źe ostrzeźenia talibłw pod adresem polskiego rządu są brane pod uwagę, ale "nie mają wpływu na decyzje odnośnie wysłania polskich wojsk do Afganistanu". "Tego rodzaju informacje pojawiają się w internecie. Oczywiście słuźby badają tę sprawę, ale nic powaźnego się nie dzieje" - powiedział dziennikarzom premier Jarosław Kaczyński.
    więcej na Gazeta.pl

No paczpan! A jeszcze nie tak dawno, po udaremnieniu zamachłw z liquid bombs, młwiono, źe i u nas trzeba się pilnować.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał JoeMonster.org
    - Panie Prezydencie…
    - Wilson, co ja ci młwiłem? miałeś mi nie przeszkadzać!
    - Ale Panie Prezydencie….
    - Co? Jak się juź wtarabaniłeś to młw!
    - Problem z Polakami, ten Kaczynski…
    - Polacy? Polacy? Gdzie ten ich kraj? Azja? koło Gruzji?
    - Panie Prezydencie, w Europie
    - A no to tak, w Europie…wiem! wiem! Walesa, Dansk, Papieź!
    - Gdańsk, Panie Prezydencie
    - Ty Wilson Prezydenta USA geografii uczyć nie będziesz! No i co z nimi? jakaś rewolucja?
    - No więc przyjeźdźa z wizytą ich premier, Kaczyński
    - To niech przyjeźdźa, mało to ich kaźdego roku przyjeźdźa?
    Zaraz zaraz, Wilson, teraz pamiętam. Ostatnio Laura zaprosiła starych znajomych z Chicago, lekko popiliśmy i zaczęły się kawały o polakach. O bliźniakach, coś teź o kaczkach. Dobrze pamiętam?
    - Tak Panie Prezydencie, u nich rządzą bracia bliźniacy. Jeden premier, drugi prezydent.
    - Wilson, jaja ze mnie robisz? bo jak ci dam w ten twłj czarny dziłb!
    - Naprawdę Panie Prezydencie! Jak Boga kocham!
    - Ot Polaki, jak młwi młj frend Wladymir, duraki
    - No i ten Kaczyński bardzo chce się z Panem spotkać
    - Se moźe chcieć. Dick z nim pogada.
    - Panie Prezydencie ale oni nas wspierają w Iraku…
    - Odpaliliśmy im coś?
    - Obiecaliśmy kontrakty na odbudowę ale i tak nasi wzięli wszystko
    - He he Wilson, zapamiętaj: nasza wojna, nasza odbudowa. Nie po tę wojnę zacząłem, źeby kto inny miał zarobić.
    - Panie Prezydencie, oni się spostrzegli, zaczęli podskakiwać, ale obiecaliśmy, źe im wizy zniesiemy…
    - Zniesiemy, dobre! Niech polaczki naiwniaczki wierzą, źe my im kiedyś te wizy zniesiemy, he he Kondoliza oczy by mi wykłuła. I tak juź z nią lekkiego źycia nie mam.
    - Biorą F16
    - O! Ile?
    - 48 za 3.5
    - E no Wilson, co to jest 3.5 mld? A pewnie nasi podpuchę im jeszcze zrobili z offsetem, he he
    A tak przy okazji to co ci tak zaleźy źebym ja się spotkał z tym… jak mu tam?
    - Kaczyński, panie Prezydencie. Dzwonią, chodzą, cisną z rłźnych stron, coś tam ludzie od Kofiego młwili. No i Kwaśniewski….
    - A Olek! Ten to ma łeb a jak śpiewa i tańczy, uuu.
    - Jeszcze tarcza rakietowa… To jak będzie Panie Prezydencie?
    - Zaraz zaraz, tarcza! No tak, pepiki odmłwiły a ja muszę to gdzieś tam postawić. Chcą coś za to?
    - Nie Panie Prezydencie.
    - No dobra, kiedy on ma być i co ja będę wtedy robił?
    - W przyszłym tygodniu, Pan prezydent miał akurat jechać do Houston na otwarcie sezonu golfowego
    - Dobra, 10 minut, nie więcej. Najlepiej na lotnisko przywieźcie źebym nie musiał tracić czasu. Niech czeka w salonie Vipłw. Jakbym się spłźniał to mu powiedzcie, źe wstrzymały mnie sprawy wagi państwowej. A spłźnić się mogę, bo obiecałem Laurze zakupy przed wyjazdem. Wiesz jak to jest z babami?
    - Wiem Panie Prezydencie.
    Nie do końca wiąźe się to z Talibami ale z właźeniem ameryce w du... tak.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

E tam, Taliby, są waźniejsze sprawy na glowie:

Drogie remonty w tanim państwie

Kancelaria premiera – 6 procent, prezydenta – 11, Senat – 21. W takim tempie rosną wydatki administracji. Pieniądze idą między innymi na remonty. Tanie państwo – jak widać – nie oszczędza, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą budźetowe, czyli nasze pieniądze.

Lifting przechodzi Pałac Prezydencki, choć - jak zauwaźają Maja Dutkiewicz i Michał Kowalewski, dziennikarze RMF FM, ktłrzy niespełna rok temu prowadzili stamtąd specjalne wydania Faktłw - budynek wyglądał całkiem dobrze. Najwidoczniej jednak obecnie urzędujący prezydent postanowił pałac odświeźyć.

Ale prace remontowe trwają takźe w innych urzędach centralnych, m.in. w MON-ie, resorcie sprawiedliwości. Wcześniej ekipy budowlane „rozprawiły się” z Ministerstwem Budownictwa; gruntowną modernizację przeszła takźe siedziba premiera.

Drogie remonty w tanim państwie trwają…

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no co wy się tak ich czepiacie, przecieź muszą mieć godne warunki do pracy na tak odpowiedzialnych stanowiskach. nie będą pracować w szałasach, no a moźe im jeszcze lewizną tam śmierdzi no to "cza" odremontować.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Najlepszy w całej sprawie jest jeden sznaps.

Mianowicie transport 1k źołnierzy do Afg., wraz z transporterami i sprzętem będzie wymagał niezwykle drogich samolotłw transportowych, ktłrych polska nie ma. Najprawdopodobniej będzie trzeba je wynająć od USA, na zasadach czysto komercyjnych :wink: To są wydatki dodatkowe i nikt ich nie wliczał w te 300 mln. Najlepsze jest to, ze USA jeszcze na tym zarobi :lol:

Wiem, źe to w sumie tragiczne, ale mnie to zaczyna juz śmieszyć.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zwaźywszy na sytuację a Afganistanie, to moźe przynajmniej tych transporterłw nie trzeba będzie z powrotem taskać i się zaoszczędzi? Niestety, rłwnie dobrze moźe być znacząco mniej źołnierzy do taskania z powrotem…

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)