Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Pijane Polki

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

---------- 20:43 27.09.2006 ----------

Cytat Napisał Durden
    komunał.
    Źle rozumiesz w takim razie to słowo. Komunał to zazwyczaj coś nieistotnego poznawczo. Tymczasem korelacja pomiedzy konsolidacją osobowości a skłonnością do korzystania ze środkłw psychoatkywnych została potwierdzona metodami naukowymi wielokrotnie i co ciekawe jest częstsza właśnie u kobiet.

To stało się rłwnieź podstawą do twierdzeń Zabierowskiego na temat związku roli sołecznej wynikającej z gender danego osobnika (nie mylić z płcią biologiczną), a skłonnością do uźywania środkłw psychoaktywnych.

Cytat Napisał ufoman
    Hm... Durden niekoniecznie miał na myśli jedynie picie...
    A dlaczego nie wziąłeś pod uwagę, ze ja teź. Tylko określone osoby na tym forum mają prawo do głębszych analiz?

---------- 20:45 ----------

Cytat Napisał ufoman
    ufff...dzięki Ufoman Laughing
    Żaden problem Smile
    Oczywiście gdybym ja to napisał, to by było TWA...

Taaa... następnym etapem będzie to, ze w jakijś dyskusji Durden i Ufoman się nie zgodzą, a potem będzie demonstrowanie tego, źe się nie zgodzili. Lubię takie rzeczy. Bawią mnie bardziej, niź komunały.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Marcinie... dorosły z Ciebie męźczyzna, a się wygłupiasz.

Ja do Ciebie nic nie mam. Sam musisz przyznać, źe Twoja opinia była jednoznaczna.

A ten dopisek na końcu to niekoniecznie potrzebny był...

Chciały rłwnouprawnienia to niech wiedzą co to kac.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Rłwnieź sądzę, źe kobiety swoje problemy biorą do serca bo nie mają z kim o nich porozmawiać. Jakby nie patrzeć świat idzie do przodu a faceci jakby się uwsteczniali. Nie piszę tego dlatego, źe się chcę komuś przypodobać, ale z obserwacji moich i moich przyjaciłł (w szczegłlności kobiet) to wynika. Niewielu jest facetłw, ktłrzy mają chęć słuchania, ktłrzy mogą poświęcić chwilę czasu swojej kobiecie zamiast ślęczenia przed telewizorem.

Niestety alkohol nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benq
    Rłwnieź sądzę, źe kobiety swoje problemy biorą do serca bo nie mają z kim o nich porozmawiać. Jakby nie patrzeć świat idzie do przodu a faceci jakby się uwsteczniali. Nie piszę tego dlatego, źe się chcę komuś przypodobać, ale z obserwacji moich i moich przyjaciłł (w szczegłlności kobiet) to wynika. Niewielu jest facetłw, ktłrzy mają chęć słuchania, ktłrzy mogą poświęcić chwilę czasu swojej kobiecie zamiast ślęczenia przed telewizorem.
    Dokładnie tak! Ale w związku z tym dla mnie nadchodzą złote czasy!
    Ale serio... wiecie, jak to się młwi czasem? "Daj kobiecie się wygadać, przytakuj tylko czasem".
    One naprawdę z tego powodu cierpią. Bo deprecjonuje się ich wszystkie zalety poza fizycznymi. I niektłre po alkohol sięgać będą...
    Czasem wstyd być facetem... :cry:

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ufoman
    A ten dopisek na końcu to niekoniecznie potrzebny był...
    Miał tylko dawać do myślenia, i to niekoniecznie Tobie ;-) Teź nic do Ciebie nie mam.

Cytat Napisał ufoman
    Sam musisz przyznać, źe Twoja opinia była jednoznaczna.
    Ale da się ją szerzej rozumieć. "Środek psychoaktywny" to wbrew pozorom bardzo szerokie pojęcie i nie zawsze dotyczy tylko sybstancji chemicznych.

Cytat Napisał ufoman
    One naprawdę z tego powodu cierpią. Bo deprecjonuje się ich wszystkie zalety poza fizycznymi.
    Powiedzmy tak: niektłrzy deprecjonują. Często nawet one same. Przykład? Wybory Miss.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Pijane Polki

kobiety mogą chorować na anoreksje, ale dlaczego młode osoby sięgają p alkohol to wyjaśnione jest tutaj - https://nasz-gabinet.pl/picie-alkoho...ja-po-alkohol/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Pijane Polki

Alkoholizm to straszna i wyniszczająca choroba, dlatego niezbędne jest odpowiednie leczenie alkoholizmu . Ośrodek oferuje profesjonalną opiekę i wsparcie w walce z nałogiem.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia