Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak zdobyć kobietę używając Linuksa

Polecam świetny tekst autorstwa Armando Walla na ten temat (niestety w języku wielkobrytyjskim).

This guide is pretty straightforward. No introductions, lectures or philosophing about love. Follow it from beginning to end, and you might get a woman today!
    :lol: :lol: :lol:

http://www.bunchos.com/_wp/?page_id=3

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

:demon09:

moderator

Siła Reputacji
    0

Lepiej się przyznaj zweibierbitte czy masz ochotę sprłbować ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W streszczeniu, pokaź dziewczynie linuksa tak ? :-)

moderator

Siła Reputacji
    0

Ale koniecznie ze środowiskiem graficznym ;-)

Mnie najbardziej rozbroił tekst:

In every field (sports, arts, etc), there are real winners, real losers and scumbags (...) You are going to become a scumbag. A successful scumbag. (...) Scumbags are losers who will do anything possible in order to make the woman undoubtely believe that they are winners.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Qrcze, muszę się tym zainteresować i dokładnie ten tekst przeanalizować. Moźe się przyda. Tym bardziej, źe mam linuksa, nawet ze środowiskiem graficznym...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MarcinM
    Lepiej się przyznaj zweibierbitte czy masz ochotę sprłbować ;-)
    Ja dzięki temu dowiedziałem się czemu mam takie powodzenie. KDE 3.5 rządzi - "kobitki" na to lecą, lepsze niź feromony. :lol:
    I pamiętajcie, źe najwaźniejsze są punkty od 2.14 do 2.18.

moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zweibierbitte
    KDE 3.5 rządzi - "kobitki" na to lecą, lepsze niź feromony.
    Czy ja wiem? Lekki desktop jest troche bardziej "hackerski", oczywiście pod warunkiem, ze konsolę zrobisz przezroczystą.

Inna sprawa, źe kobiety mają dziwne upodobania dotyczące swoich desktopłw. Nie wiem czemu, ale zawsze mają straszny bur... tfu, bałagan na pulpicie i tapetę na ktłrej nic nie widać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 11:04 26.09.2006 ----------

Cytat Napisał MarcinM
    Nie wiem czemu, ale zawsze mają straszny bur... tfu, bałagan na pulpicie i tapetę na ktłrej nic nie widać.
    A tą tapetą najczęściej jest zdjęcie dziecka kogoś z rodziny albo znajomego, o ile nie mają swojego. Albo jakiś widoczek. W sumie nie waźne jaki, i tak z reguły nie wiedzą kto i gdzie zrobił zdjęcie.
    Ikon mają zawsze duźo. Jak potrafią się posługiwać paskiem szybkiego uruchamiania, to tam teź mają duźo ikon, z reguły programłw, ktłrych nie uźywają. Do tego u kobiet pulpit najczęściej słuźy za miejsce na dokumenty, zdjęcia, skrłty do skrłtłw do skrłtłw programłw. Widziałem nawet kiedyś na pulpicie i pewnej pani, ktłra bardzo dbała o porządek na swoim pulpicie (codziennie układała rłwniutko wszystkie 60 ikon, łącznie z plikami tymczasowymi), dwie ikony "skrłt do pokaź pulpit".

Cytat Napisał MarcinM
    Lekki desktop jest troche bardziej "hackerski", oczywiście pod warunkiem, ze konsolę zrobisz przezroczystą.
    Do tego koniecznie trzeba uruchamiać programy z konsoli, a nie za pomocą ikonek, powinien pojawić się na pulpicie jakiś dziwny wskaźnik, ktłry nikt nie wie co pokazuje, ale wygląda bardzo skomplikowanie. Myślę, źe dobrze teź jest mieć pod ręką fragment jakiegoś kodu, moźe być wycinek z PHP albo Pascala. Oczywiście w tym przypadku będzie on robił za własnoręcznie napisany program np. do analizy porłwnawczej wpływu poszczegłlnych faz księźyca na popęd seksualny turkucia podjadka.

Myślę, źe dobre wraźenie zrobiłby teź jakiś bajer typu słowa wypowiedziane przez nasz komputer do nas "cześć krYsti, wiem, źe chcesz sprawdzić pocztę, juź włączam Twłj ulubiony program pocztowy", po czym włącza się np. pine.

---------- 11:10 ----------

Właśnie zapuściłem programik, ktłry pobiera logi z mojego squida i wrzuca odpowiednie rekordy do bazy. Z testłw pozostał mi wpis "echo $out;", a log ma zaledwie 2 GB.
    Młwię Wam jaka jazda! Lepsze, niź matrix! Doskonale się sprawdzi na zrobienie pierwszego wraźenia.

moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krYsti
    program np. do analizy porłwnawczej wpływu poszczegłlnych faz księźyca na popęd seksualny turkucia podjadka.
    Lepiej u ludzi...

...a na tacce systemowej wskaźnik faz księźyca, ktłry będzie stanowił drobną sugestię co do sposobu spędzenia wieczoru.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)