Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał miron73
    Eeee... to czytaa 'zaoenia programowe' - to fakt - bite od jednego wzorca. Produkcja, rzec mona, tamowa. "Podatki zmalej, wydatki wzrosn, bdzie piknie". Niestety zwykle trzeba pogrzeba aby znale informacj nie o tym "co", lecz "jak" ma zamiar dana partia co zrealizowa. Sorki, ale zwykle s serwowane puste slogany i godne kawaki dla "ciemnego ludu" co to wszystko "kupi". (...)
    Pewnie masz racj, nie pamitam, od bodaje dwch kadencji mam to wszystko coraz bardziej w tyle. Cho moja zawodna pami twierdzi jednak, e to byy programy, nie bd si kci....
    Niemnije jednak czytaam to, co byo oglnie dostpne na ich oficjalnych stronach. Jeli trzeba jako bardziej pogrzeba, eby znalec jakei konkrety, to sorry... wydawao mi si, e to powinno by szybko i atwo dostpne. Aaaa.... zreszt, co mi po tych ich "konkretach"? Ju im nie wierz, debilom jednym. Naprawd te wszystkie partie, koa, sojusze brzydz mnie coraz bardziej i bardziej. :evil:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena
    Generalnie przestaam interesowa si polityk, bo ja juz naprawd nie wierz, e jakakolwiek partia moe cokolwiek w tym kraju zmieni. Czekam na cud - gupie to pewnie, ale... innego rozwizania naprawd nie widz, bardzo mi przykro...
    Mi te bardzo przykro. A wiesz dlaczego? Bo ludzi nie obchodzi co si w ich kraju dzieje. Nie chc by zym prorokiem, ale jestem przeraona, gdy widz, e gazety rozpisuj si o partii NPD, ktra w jednym z Landtagw zdobya 7 procent, a kompletnie nie interesuj si co zaczyna si dzia w samej Polsce. Sprawdcie sobie czy w Waszych okrgach wyborczych w najbliszych wyborach samorzdowych, bdzie kandydowa kto z NOPu. Ten niby 'ruch spoeczny' to faszyzm w czystej postaci. Nie wiem dlaczego nikt nie zajmie si delegalizacj tego 'tworu'.
    Wielu z nas mwi o skrajnoci Modziey Wszechpolskiej, ale to, co robi i deklaruje NOP, jest daleko gorsze i niebezpieczniejsze.

A dziaa mog oni dziki cichemu przyzwoleniu tych, ktrzy zw si szumnie 'apolitycznymi'.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał cłrka Protagorasa
    Wielu z nas młwi o skrajności Młodzieźy Wszechpolskiej, ale to, co robi i deklaruje NOP, jest daleko gorsze i niebezpieczniejsze.
    Dla mnie NOP to jest swego rodzaju folklor sceny politycznej. Skrajności muszą istnieć aby prawidłowo funkcjonowało centrum, inaczej będzie się ono niebezpiecznie odchylać - w lewo albo w prawo... Jeśli chcesz walczyć z NOP-em, zwalczaj takźe anarchistłw z Federacji Anarchistycznej - płki co jedni i drudzy zwalczają się na wzajem co pochłania ich energię i utrudnia funkcjonowanie w centrum źycia politycznego...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Folklor powiadasz? A czy NPD w Niemczech teź jest folklorem, czy juź nie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Byłby, gdyby media nie robiły nieustannie darmowej kampanii :|

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał cłrka Protagorasa
    za swoją partię mogę ręczyć
    Oj, odwaźna jesteś. Ja byłbym gotłw ewentualnie poręczyć za głra trzy osoby, jakie znam (nie we wszystkich sferach) i nie wliczam siebie nawet.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no to przecieź młwię, źe za partię mogę ręczyć, a nie za jej członkłw :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kubakas
    płki co jedni i drudzy zwalczają się na wzajem co pochłania ich energię i utrudnia funkcjonowanie w centrum źycia politycznego...
    A skąd ty masz informacje czym się zajmują anarchiści z FA ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał PaneQ
    A skąd ty masz informacje czym się zajmują anarchiści z FA ?
    Od czasu do czasu odwiedzam Empik - czasem moźna tam dostać magazyn "Nigdy Więcej" - lubię go sobie poczytać. Ale jeśli błędnie powiązałem FA z NW to moja wina - przepraszam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.

- O to Renata Beger. Co Pani tu robi?

- Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.

- A powie Pani, źe załatwiamy stołki?

- A załatwiacie?

- No tak.

- Załatwiają!!!

- I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.

- A załatwiacie?

- Załatwiamy.

- Załatwiają!!!

- I weksle spłacamy.

- I weksle spłacają!!! Prawo i Sprawiedliwość. Jak młwią tak robią
    !!!

:wink:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)