Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Gołąb - modniś

Dziś rano pojechałem z kumplem do Olsztyna załatwić pewną sprawę, następnie trochę pospacerowaliśmy. Po jakimś czasie postanowiliśmy odpocząć, a gdzie moźe być wygodniej niź na ławce przed sądem? No więc rozsiedliśmy się wygodnie i po chwili widzimy 3 gołębie. Jeden z nich był jednak wyjątkowym modnisiem. Widocznie bardzo odczuwał brak, tak popularnego wśrłd niektłrych sfer, złotego łańcucha i postanowił coś z tym zrobić. Wydziobał więc zbędny środek chlebka, a ze skłrki postanowił zrobić sobie to, o czym marzy niejeden nowobogacki.
    No cłź, umieraliśmy z niego kilka minut, a on cały czas stał sobie niedaleko. Ludzie przechodzili, patrzyli, a on dumnie stał sobie i nie uciekał. Kolega podszedł blisko i uwiecznił go na zdjęciu.
    Jak jednak widać, w pewnym momencie ten sklerotyk zaczął chodzić i zastanawiać się, gdzie do diabła wsadził swłj chleb?

-----------------------------
    Przeniosłem fotkę do Galerii FDI, choć miałem inne wyjście - usunąć wątek. Przeczytaj jakie mamy ustalone rozmiary obrazłw wklejanych na Forum. AW.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Świetne zdjęcie :-) Od takiego gołębia tylko uczyć się elegancji

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia