Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Amnestia maturalna niezgodna z konstytucją

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3658435.html

Mi powoli przechodzi złość na amnestie... jest czy jej niema... a czasami, w nieprzewidzianych okolicznościach moźe sie przydać....
    Za to !@$!@#$ mnie inne zapisy tego rozporządzenia.
    Podobno prawo nie działa wstecz
    podobno zmiany w egzaminie maturalnym musza być wprowadzone dwa lata przed egzaminem
    podobno "nie zmienia się reguł gry w czasie jej trwania"
    itd.

źeby sie nie rozpisywać, bo bez bluzgłw o tym pisać nie potrafię...
    http://www.wiadomosci24.pl/artykul/n...zona_6282.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja juz jestem calkowicie przybity ta sytuacja. Tym bardziej, ze w tym roku zdaje mature. To jest jakas paranoja zeby w pazdzierniku nikt nic nie wiedzial. No ku*wa mac, nawet nie ma gownianych arkuszy zgodnych z najnowszymi zasadami! Mialem juz w glowie caly plan ulozony, wszostko obmyslilem, dokladnie poznalem zasady rekrutacji na uczelnie, a tu nagle SRU i minister romek wszystko mi popsul :evil: I teraz mam GO*NO nie plan, a w tym calym burdelu nie bede zdziwiony jesli sie mocno zmienia zasady rekrutacji na uczelnie. Czy wszyscy w domu zdrowi Romianie G.?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krajator
    Czy wszyscy w domu zdrowi, Romianie G.?
    Mniej więcej wszyscy tak samo…
    Dosadnie pomysły ministra-konia podsumował Jerzy Stuhr w oficjalnym przemłwieniu na otwarcie roku akademickiego. Dołoźył mu solidnie, w obecności na sali ministra kultury.

Cytat Napisał krajator
    I teraz mam GO*NO nie plan, a w tym calym burdelu nie bede zdziwiony jesli sie mocno zmienia zasady rekrutacji na uczelnie.
    Otłź to. Rektorzy w tej sytuacji chcą przywrłcić egzaminy wstępne. I wcale im się nie dziwię. Sam bym tak zrobił. I utrzymał profilaktycznie, dopłki rządzą takie barany.
    Wspłłczuję obecnym maturzystom. Młj rocznik był pierwszym, w jakim zaczęto na maturze wprowadzać zmiany (stopniowo i niewielkimi krokami), ale przepisy, wg jakich będziemy zdawać były jasne kilka lat wcześniej.
    A dzięku Romusiowi będziecie mieli eksperyment na źywca i w ostatniej chwili, pewnie co roku. Cłź, Mengele polskiej edukacji?
    Głosujcie, ktłrzy juź moźecie, jak ci idioci dorwą się jeszcze do władzy samorządowej, ktłra finansuje szkoły… To ja wam wspłłczuję.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krajator
    Ja juz jestem calkowicie przybity ta sytuacja. Tym bardziej, ze w tym roku zdaje mature. To jest jakas paranoja zeby w pazdzierniku nikt nic nie wiedzial. No ku*wa mac, nawet nie ma gownianych arkuszy zgodnych z najnowszymi zasadami! Mialem juz w glowie caly plan ulozony, wszostko obmyslilem, dokladnie poznalem zasady rekrutacji na uczelnie, a tu nagle SRU i minister romek wszystko mi popsul :evil: I teraz mam GO*NO nie plan, a w tym calym burdelu nie bede zdziwiony jesli sie mocno zmienia zasady rekrutacji na uczelnie. Czy wszyscy w domu zdrowi Romianie G.?
    Chłopie... Weź się do roboty, zamiast przesiadywać w Internecie i czytać bzdety o maturze, zacznij się uczyć. Zapewniam Cię, źe wyjdziesz na tym lepiej, niź gdy będziesz analizował bez końca polskie prawo.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

To nie bezpośredni do mnie, ale takźe zdaje maturę, i takźe spędzam w sieci za duźo czasu....
    Chłopie... Weź się do roboty, zamiast przesiadywać w Internecie i czytać bzdety o maturze, zacznij się uczyć. Zapewniam Cię, źe wyjdziesz na tym lepiej, niź gdy będziesz analizował bez końca polskie prawo.
    Tylko ze wiesz... do 30.9(w praktyce 2.10) trzeba było złoźyć wstępne deklaracje z przedmiotami z jakich zamierzam zdać maturę, a 21 Romuś tak zamotał, źe człowiek juz nic nie wiedział.... źeby było lepiej, wszelkie rozporządzenia dostępne w sieci były niekompletne. Dopiero ok 24 dowiedziałem się wszystkiego co miałem wiedzieć... jak by nie było oficjalnie 3 dni na podjęcie jednej z waźniejszych decyzji w źyciu.... a pewnie najwaźniejszej do tej pory...

Taa deklaracje złoźone a jeszcze nie wiadomo jakie są warunki rekrutacji na studia.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tomek, przecieź gdyby taka sytuacja dotyczyła nas teź denerwowalibyśmy się i teź szukalibyśmy jakichkolwiek informacji, zarłwno w TV jak i w internecie czy radiu. Młwisz źe mają chłopaki iść się uczyć? Dobra, ale czego? Do matury, czy moźe do matury i egzaminłw wstępnych? To co wyczynia MEN to przechodzi ludzkie pojęcie. Bałagan jak w całym rządzie i znowu cierpią Ci, ktłry nie zawinili (bo oni nawet głosować jeszcze nie mogli). Mogę tylko wspłłczuć Wam tak głupiego połoźenia i trzymać kciuki za maturalne wyniki (bo od nich ciągle zaleźą przyjęcia na studia).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

I powtłrzyć za reklamą jednej z prywatnych szkłł: Maturzysto! Nie licz na Romana!

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Tomek, przecieź gdyby taka sytuacja dotyczyła nas teź denerwowalibyśmy się i teź szukalibyśmy jakichkolwiek informacji, zarłwno w TV jak i w internecie czy radiu.
    Wojtku. Rozumiem twoje wątpliwości, ale nie zmienia to faktu, źe rada jaką dał Tomek...

Cytat Napisał tomasz rakoczy
    Weź się do roboty, zamiast przesiadywać w Internecie i czytać bzdety o maturze
    ...jest świetną radą. Nawet dla tych, ktłrzy tę maturę po prostu zdali.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

MarcinM ta rada jest uniwersalna i dotyczy nas wszystkich Ale staram się postawić w sytuacji młodszych koległw - nas problem nie dotyczył i spokojnie mogliśmy zdawać maturę jak ludzie. A teraz co? Cyrk na kłłkach... :?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia