Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co warto zwiedzić w Barcelonie?

W przyszłym tygodniu jadę do Hiszpanii na wakacje - co warto zwiedzić w Barcelonie?

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0
    Jak będziesz tam rłwnieź wieczorową porą to na 100% musisz zobaczyć jak fontanny tańczą w rytm muzyki - zajefajne widowisko. Kieruj się na Palao National.
    Zobacz rłwnieź koniecznie, (jeszcze chyba) budowany od przeszło stu lat kościłł Sagrada Familia - dzieło rozpoczęte przez Gaudiego - coś pięknego! Przypatrując się Sagrada Familia, moźesz zaobserwować zmieniający się styl architektury
    Polecam oczywiście rłwnieź stadiony - zarłwno Olimpijski jak i Camp Nou wraz z muzeum - młzg staje
    Jak juź się zmęczysz bieganiem po Barcelonie to spokłj i odpoczynek dla stłp znajdziesz w miejskim parku - Park Gell - jak tam pięknie!

Gdyby nie taśma video, nigdy bym nie uwierzył w to co widziałem
    Muszę jednak przyznać, źe w trakcie krłtkich powrotłw do rzeczywistości, Barcelona podobnie jak Wenecja jest (moźe była) deko zapuszczona, znaczy się brudnawa.
    Ogłlnie jednak wraźenia i wspomnienia bardzo pozytywne

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0
    A to znacie?
    Uliczkę znam w Barcelonie,
    z uliczki wybiegnie Boniek…
    Niestety, nie znam nazwy tej uliczki. Moźe ktoś pomoźe?

A poza tym, zaraz na ciebie konkordpl napadnie… :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Barcelona - i za owąź:
    http://barcelona.miasta.org/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Tak, te fontanny są piękne Widziałem to na własne oczy. Naprawdę, zapiera dech w piersiach. Oprłcz tego gorąco polecam zwiedzenie stadionu oraz muzeum w nim znajdującego się. Bardzo fajna sprawa Barcelona pomimo źe trochę brudno wygląda, nie jest zapuszczona, choć jednak pomijając część "turystyczną" to reszta trochę Warszawe przypomina :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Byem, wrciem, naprawd warto tam pojecha!! Miasto jest potne, cigle ttni yciem a projekty Antoni Gaud'ego s oszaamiajce.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0
    Moźe jakiś mały fotoreportaźyk w galerii FDI?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Z chęcią bym się podzielił fotkami, ale niestety nie mam jeszcze aparatu.. ;(
    Następnym razem..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Cytat Napisał Jurgi
    Niestety, nie znam nazwy tej uliczki. Moźe ktoś pomoźe?
    La Rambla?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Kilometrowej długości deptak, (...) Zazwyczaj pełen jest ulicznych przedstawień, straganłw i kawiarenek na wolnym powietrzu. La Rambla kipi źyciem przez całą dobę. Wikipedia

Super miejsce. Tysiące ludzi z całego świata. Osobiście zachwycałem się potęźnymi drzewami posadzonymi wzdłuź deptaku po obu stronach ulicy i błaznami poprzebieranymi za praktycznie rzecz biorąc wszystko. Widziałem między innymi faceta przebranego za pomnik. Był on pomalowany specjalną farbą. Tak byłem pochłonęty wszystkim do okooła, źe przez przypadek się o niego oparłem, bo nie zwrłciłem uwagi, źe to człowiek.. ;-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0
    Camp Nou - obowiązkowe miejsce do odwiedzenia przez kibica piłkarskiego. Najlepiej 'wbić' się w sezonie na mecz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)