Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Konkurencja Heyah

Nowy POP:
    Minuta połączenia: 0,80zł z Vat bez względu na sieć
    SMS 0,20 zł z Vat bez względu na sieć

heyah:
    Minuta połączenia:
    0,68zł z Vat do sieci Heyah
    0,98 zł z Vat poza sieć Heyah

SMS
    0,18zł z Vat do sieci Heyah
    0,28zł z Vat poza sieć Heyah

Nowy POP to stała opłata za minutę połączenia do wszystkich sieci bez podziału na godziny w szczycie i poza szczytem.
    Opłata za minutę połączenia wynosi 80 gr brutto. Oferowane jest taktowanie sekundowe od 1 sekundy połączenia!
    Opłata za wysłanie wiadomości SMS to tylko 20 gr brutto
    Każdy kto zakupi zestaw startowy w sieci Idea po 21 czerwca 2004r. będzie już automatycznie posiadaczem nowej taryfy.
    Przejście jest możliwe dla wszystkich użytkowników ofert Idea POP oraz Idea Dla Każdego. Wystarczy wysłać SMS o treści "Nowy POP" na numer 1133 (opłata według aktualnego planu taryfowego). Zmiana planu taryfowego nastąpi w ciągu 3 dni od daty przyjęcia zgłoszenia. Po przejściu na "Nowego POPa" użytkownicy nie będą mieli możliwości powrotu do poprzedniej taryfy.

http://www.swiatgsm.pl/news/?id=820

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

tak powinno byc...

tak powinno byc przede wszystkim w abonamentowych. Placisz stale t sama stawke i zapewniasz Sieci byt i utrzymanie ...ale za to masz taniutkie polaczenia.....dopiero prepaid ...

ciesze sie ze operatorzy obnizaja polaczenia i ciesze sie nawet z tego ze zaczynaj od prepaidw...przyjdzie kolej na abonamentowe komorki.

czekam tylko na moment w ktorym bedzie mozna laczyc sie z netem przez komorke a'la dawne SDI ...chociaz z takim transferem ale stale...:-)...z tym ze oczywiscie via kabel....bo polaczenie przez IRDA nie mialoby w takim wypadku sensu
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tylko czemu POP czy HEYAH mają naliczanie sekundowe za darmo a w abonamencie chcąć mieć takie trzeba zapłacić 15 zł + VAT :evil:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dziwi mnie to, że najpierw układa się ofertę dla prepaidowców a nie dla ludzi z abonamentem. Przecież to my, płacacy comiesięczny abonament (wcale nie mały) dajemy sieci utrzymanie. Nie rozumiem tego. Ja czuje się olany.

Anonymous
    Gość

Dawno zrezygnowałem z abonamentówki to kula u nogi, a tak jesteś free i wybierasz sobie starterki.

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Nie wyobrazam sobie by moja komorka byla na karte. Telefon komorkowy to nie zabawka, czasem naprawde jest potrzebny...a tu sie okazuje ze nie ma kasy...ani w portfelu ani na koncie...tudziez na koncie operatora ...i co?

Prepaid to rozwiazanie dla osob, ktore nie mają stalych zarobkow, bo nigdy nie wiadomo kiedy i jaka kasa wpadnie. Kiedys probowalem korzystac z prepaida Simplus i robilo mi sie goraco jak widzialem ile kosztuje SMS albo minuta rozmów i ile można porozmawiac czy wyslac SMSów mając karte 20 zł...

Inną sprawa gdy mamy jeszcze telefon stacjonarny, nasze najdalsze wyjazdy to wyjazdy do szkoly, na uczelnie, do znajomych, pubu w sasiednim miescie...i do tego jestesmy na utrzymaniu rodziców u ktorych mozna ewentualnie wyżebrać dodatkowe kieszonkowe na ...karte
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Anonymous
    Gość

No jesteś w błędzie, jak miałem abonament to rachunki przychodziły ogromniaste, bo nie masz limitu, a tak ograniczenie jest.

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Jezeli masz na mysli kontrolę wlasnych zobowiązań .. to mnie wystarczy świadomość tego, że jak przyjdzie faktura na zbyt wysoka kwote to jej nie zaplace...a jak nie zaplace, to wylaczą mi telefon a na to nie moge sobie pozwolic z wiadomych powodów
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Mój telefonizator, stary dobry Soniacz J70 ładzia na kartę. Cieszę się, że Idea wprowadziła tą taryfę, bo na starej już wiało grozą. Płaciłem 1,70 zł a teraz 80 groszy. Sesemesy w cenie 20 groszy też mi się podobają

Jeżeli chodzi o różnicę między komórką na kartę, a na abonament liczy się dla mnie przede wszystkim to, co zauważył już Fiodor. Nie jestem uwiązany do jednego operatora - żadnych kar za zerwanie umowy...

A ostatnia oferta Plusa?... Tam się nie szanuje klientów - to jest dopiero mega ściema - niby telefon na kartę za zetę (stara Nokia 3310), niby tanio, ale tak naprawde to jeden wielki syf i ściema. Dwa dowody tożsamości, umowa obligująca do wielu doładowań, ale nazywa się to, że Plus dał kontrę Heyah Co za qpa...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A w tym całym mixplusie (podróbka idei mix) to podobno kolejki jak za komuny Na telefon to trzeba się zapisywać, bo buraki chcą mieć telefon do szpanu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia