Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ja mam telefon na abonement i raczej na karte sobie nie wyobrażam bo jak będe potzrebował zadzwonić a tu nić na koncie jak zauważył Piotr. :!: Natomiast moja żona ma na karte i nie chce na abonament ale jak tydzień temu je doładowałem telefon w Era TAK TAK miała ponad 20 zł. W sobotę dostała smsa że coś robia nie nie będzie można korzystać ze sprawdzania stanu konta. Kiedy sprawdzilismy w niedzielę na koncie zostało 0,20 zł :evil: więc ja za swoja komórke i dzwonie do Ery a mam w Idei więc lecą minuty. Tam mi powiedziano że to nie pierwszy przypadek i przyjmuja zgłoszenie oraz dadza to do działu technicznego ale kiedy oddadzą kasę to nie wiadomo :?: I teraz nie może zadzwonić :arrow: Z powodu takich sytuacji wolę abonament, zwłaszcza że jak przyjdzie rachunek to zawsze jak mi się coś nie podoba mogę zgłosić reklamację i nie zapłacić jak będzie zbyt duż tylko poczekac na korektę rachunku. Co do ograniczeń staram się uważać gdzie dzwonie i wykuilem sobie kilka usług obniżających koszty więc mój miesięczny rachunek oscyluje ok 100 zl i jestem z tego zadowolony.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Jak miło było w tzw. "szczycie" zadzwonić za 33 grosze, a nie za 1,70 zł
    Jeszcze jedna sprawa. Telefon na kartę jest wybawieniem dla zabieganych, czy roztargnionych. Ile razy zdarza się, że niezablokowana klawiatura powoduje przypadkowe wybranie numeru Abonamentowcom w tym przypadku "nie pójdzie"

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

..

Ja podobnie jak Jarek, moje rachunki rzadko kiedy przekraczają 105 zł, mam wystarczająco duzo darmowych minut + dodatkowe minuty za to ze jestem w sieci od dawna...darmowe SMSy tez są, naliczanie sekundowe tez jest...choc 15 zł + VAT miesiecznie za mozliwosc takiego naliczania to zdzierstwo.
    Co do przypadkowego wybierania numerów...ja mam odpowiednie zabezpieczenie...klawiatura blokuje się automatycznie po minucie...poza tym sam ją blokuje by uniknac takich przypadków :-)

Ciekawe - moze za pare lat dojdziemy do zupelnie darmowych rozmów w zamian za wysoki abonament (nie przekraczajacy 200 zł)...albo do niskich stawek bez dodatkowych ukrytych opłat .... i lokalni operatorzy nie beda mieli juz w gasci hasla - "zadzwon z domowego, jest taniej..." :-)
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Anonymous
    Gość

Re: ..

Cytat Napisał Piotr
    Ciekawe - moze za pare lat dojdziemy do zupelnie darmowych rozmów w zamian za wysoki abonament (nie przekraczajacy 200 zł)...albo do niskich stawek bez dodatkowych ukrytych opłat .... i lokalni operatorzy nie beda mieli juz w gasci hasla - "zadzwon z domowego, jest taniej..." :-)
    Dojdziemy tak jak w stanach, że płacisz abonament i dzwonisz ile chcesz...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia