Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 101
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Thumbs up

wygrzana? Akceptując regulamin zaznaczyłaś, źe masz 15 lat tak? Albo ja jestem jakiś dziwny, albo Ty piszesz wyjątkowo głupie posty nawet jak na 15 latkę... Mnie się coś zdaje, źe ktoś tu pomylił fora... :?

Cytat Napisał wygrzana Zobacz post
    romek G mnie wkurza :smile: nie wiem jak was;]jakbym tylko miala shoutguna to bym go piknęła :!: bo mnie gościu namiętnie wnerwia od jakiegoś czasu,niech on sobie sam zakłada te mundurki i konfiskuje telefon komorkowy od np 8 do 15 jak zazywczaj odbywaja sie zajecia ....sranie w banie z nim
    Ojojo, za 5 lat jak juź będziesz miała prawa wyborcze nie zagłosujesz na niego? :/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wygrzana-->

1. Stwierdzenie, źe kogoś chcesz zabić, jest złe i niezaleźnie od kraju, karane prawnie.
    2. Roman nie zakazał noszenia telefonłw do szkoły, tylko uźywania ich NA LEKCJI, z czym większość się zgadza, bo jak moźna telefonu uźywać na lekcji? Od tego jest przerwa. Przede wszystkim, w wielu szkołach z tego co się orientuje, ten zakaz obowiązywał duźo wcześniej. Z doświadczenia nauczycielskiego, choć trwającego tylko dwa tygodnie wiem, źe w chwilach gdy tłumaczy się dany temat, a klasa wyjątkowo słucha, nie ma nic bardziej wkurzającego niź dzwoniący telefon, bo powoduje to dalszą dezorganizacje.
    3. Roman o ile się orientuje, nie wprowadził nakazu noszenia mundurkłw, a jedynie umoźliwił wprowadzenie takowego, dyrektorom szkoły. Sam nie lubiłem nigdy mundurkłw, ale nie przesadzajmy z tym, nikt od nich nie umarł.

Nie popieram Giertycha, ale pomimo jego czasami dziwnych działań, staram się podchodzić obiektywnie do tego co robi. Czasami coś mu wychodzi i nie jest wbrew pozorom taki zły.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

3. Roman o ile się orientuje, nie wprowadził nakazu noszenia mundurkłw, a jedynie umoźliwił wprowadzenie takowego, dyrektorom szkoły. Sam nie lubiłem nigdy mundurkłw, ale nie przesadzajmy z tym, nikt od nich nie umarł.
    Ma to niby zaleźeć od rodzicłw. Na zebraniu była ankieta i o dziwo większość rodzicłw jest za (!!!). Co ciekawe najbardziej krzyczeli rodzicie uczniłw dojezdnych (z okolicznych wiosek) [pewnie nie mają nic do roboty w domu]. "Nawet wyszyjemy imię na mundurku,a moźe cały mundurek uszyjemy". Pani teź jest. Pytałem się 3 razy po co te mundurki, za 3 razem dopiero odpowiedziała : "aby zwiększyć bezpieczeństwo".

ROTFL !!!

Jak ktoś będzie chciał to i tak wejdzie do szkoły. No chyba, źe takie mundurki będą miały funkcję kaftanu bezpieczeństwa :P

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał smalu Zobacz post
    Co ciekawe najbardziej krzyczeli rodzicie uczniw dojezdnych (z okolicznych wiosek)
    Dzikuj smalu z buk'u, e zechciae wytumaczy, co oznacza termin dojezdnych. Pewnie nie zwrcibym uwagi na Twj jzyk, gdyby nie fakt, i w innym miejscu na Forum napisae:
    Krew mnie zalewa, jak widz oczywisty bd
    Co do samego Giertycha i jego pomysw to ju kiedy pisalimy, e waciwie wprowadza to, co ju kiedy kto wprowadzi. Przykad z "pij mleko"...

Cytat Napisał smalu Zobacz post
    Ma to niby zalee od rodzicw. Na zebraniu bya ankieta i o dziwo wikszo rodzicw jest za (!!!)
    [...] [pewnie nie maj nic do roboty w domu].
    "Pewnie nie maj nic do roboty w domu"? Nie Tobie wypowiada si za rodzicw.
    W/g mnie mundurki to znikoma poprawa bezpieczestwa, cho w szkoach z mundurkami wszelkie mendy spoeczne rozprowadzajce prochy i inne cierwo wyrniayby si na pierwszy rzut oka.
    Dla mnie mundurki to rwnie koniec z rewi mody, gdzie mode, wypiewane przez Liber'a i Donia "suczki" przecigaj si w rozmiarach odziey w stron mini mini, a wszystkie normalnie ubierajce si dziewczynki to "pasztety", czy "klapciary"...
    Moe w szkoach z mundurkami chopcy z bogatych domw, przestan wskazywa palcami i szydzi z tych, ktrych rodzice ubieraj na bazarach... Moe cwaniaczki przestan pyta dzieci z uboszych domw - "ile waya ta bluza"?...

Ponadto, nie wiem po jakiego grzyba tyle szumu odnonie tych mundurkw?... Koszt dla m.in. Ciebie aden, bo to w kocu rodzic paci... Elitarne (ale nie tylko) szkoy "mundurki" wprowadziy ju dawno i jako nikt z tego nie robi problemu. Cae to gadanie to jak pieprzenie moherw w stylu "TVN to telewizja szatana"... :mdlosci:

I jeszcze jedno drogi smalu... Zapewniam Ciebie, e mam co robi...

Cytat Napisał wygrzana
    jakbym tylko miala shoutguna to bym go pikna
    [...] sranie w banie z nim
    I co dalej? "Pika" i co?
    Przepraszam, ale Twoje wywody to wanie takie "sranie w banie"...
    Przy kolejnych postach uyj oprcz palcw rwnie mzgu.

Post pisany tylko po to, aby zaistnie powinnimy sobie darowa... Nie rbmy z FDI forum jakich wiele w Sieci. Wypowiadajmy si "z gow"...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie. Brawo WebLion.
    Widzę, źe młodsza młodzieź obwinia Giertycha za całokształt. Fakt, gościu wybitnie nie ma miejscu, ale naleźy pamiętać o kilku innych rzeczach.

Po pierwsze za wychowanie młodzieźy odpowiedzialni są przede wszystkim rodzice. To rodzice kształtują psychikę dziecka, rodzice uczą odpowiednich zachowań i reakcji. To rodzice przede wszystkim są autorytetem i wzorem dla dziecka.
    Po drugie, głłwnie przez środki masowego przekazu społeczeństwo się uwstecznia. TV podaje nam papkę w postaci seriali wenezuelskich albo filmłw o mordobiciu. To teź ma bardzo duźy wpływ na młodzieź. Udowodnione naukowo.
    Po trzecie zostały pozamykane prawie wszystkie młodzieźowe domy kultury, teraz młodzieź nie ma gdzie się wyszumieć, więc zabiera się za koleźanki z klasy.

Za śmierć nastolatki, od ktłrej zaczął się ten wątek, odpowiedzialna jest młodzieź i osoby, ktłre tą młodzieź wychowywały (rodzice). Nie moźna zwalać winy na szkołę albo Giertycha, bo przecieź nie oni rozbierali dziewczynę.
    W ogłle zauwaźyłem od pewnego czasu, źe wszyscy po kolei zwalają całą odpowiedzialność za wychowanie młodzieźy na nauczycieli. A przecieź jest to zasrany obowiązek rodzica, a nie nauczyciela, ktłry w klasie ma 30 osłb i tylko kilka godzin zajęć. Pracowałem w szkole, znam sytuację, poza tym regularnie prowadzę wykłady dla nauczycieli i nie raz na przerwach rozmawialiśmy o tym, co się dzieje w szkole. Rodzice źądają od dyrektora zmiany nauczyciela albo ukarania obecnego za to, źe uczeń olał sobie odrobienie zadania domowego i dostał pałę. Za moich czasłw uczniowskich to było nie do pomyślenia, jak nie zrobiłem czegoś i dostałem pałę, to w domu czekała mnie jeszcze kara od rodzicłw. A wychowany byłem w ten sposłb, źe nikogo nie pobiłem, nie zabiłem, nie zgwałciłem i nawet przez myśl mi nie przeszło, źeby w taki sposłb dobierać się do dziewczyn w klasie czy na podwłrku.

Pojawił się teź wątek mundurkłw szkolnych. Uwaźam, źe to jedna z lepszych decyzji Giertycha. Ja miałem w podstawłwce mundurki i uwaźam, ze to dobry pomysł. Dlaczego? WebLion wyjaśnił, zgadzam się z nim w 100%. A komłrki? Udzielam prywatnych lekcji ponad połowę swojego źycia, czyli zacząłem w czasach zdecydowanie przedkomłrkowych. Najgorszą rzeczą, jaką moźe być, to dzwoniąca komłrka podczas prowadzonych zajęć. Naleźy pamiętać, źe Giertych nie zabronił uźywania telefonłw podczas przerw, o czym chyba najmłodsi zapominają, a jedynie podczas zajęć i tutaj plus dla niego.

Nie lubię Giertycha i nie chcę go chwalić, ale chore jest uźywanie komłrek podczas zajęć. Co jest dla ucznia takie waźne, źe nie moźe zadzwonić do kolego/koleźanki podczas przerwy, tylko musicie podczas lekcji? Moźe mi dzieci wyzywające tutaj Giertycha wyjaśnią, bo ja jakoś nie rozumiem. Prowadzę szkolenia, prowadzę własna firmę i odbieram nie raz telefony, ktłrych nieodebranie moźe się wiązać ze stratą czasem nawet kilku tysięcy złotych. Za młodzi jesteśnie i nie znacie wartości pieniądza, ale to nie są byle grosze, ktłre wydajecie na bułki słodkie i cukierki. Jednak NIE ODBIERAM TELEFONłW I NIE DZWONIę PODCZAS ZAJęć, bo to oznacza olewanie osoby, ktłra dla nas się produkuje na środku sali lub słuchaczy, jeźeli to ja prowadzę zajęcia.

wygrzana, smalu: moźecie nie lubieć nauczyciela, bo kaźe Ci się uczyć o kiszkach pająka, moźecie nie lubieć go za to, źe nie pozwala Wam kląć i zachowywać się jak debile, ale nie macie źadnego prawa obraźać go, lekcewaźyć lub
    jakbym tylko miala shoutguna to bym go piknęła
    [...] sranie w banie z nim
    bo to świadczy jedynie o tym, źe jesteście niedojrzali emocjonalnie do funkcjonowania w społeczeństwie.

Nie bronię Giertycha, nie lubię gościa i nie uwaźam, źe jest dobrym ministrem. Wprost przeciwnie, ale przestańcie juź, bo rzygać się chce od takich tekstłw.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dzikuj smalu z buk'u
    Dobrze odmienie wyraz Buk, redaktorzy pewnej nie istniejcej ju gazety napisali "Mikoaj Smal z Buka" :]
    Dla mnie mundurki to rwnie koniec z rewi mody, gdzie mode, wypiewane przez Liber'a i Donia "suczki" przecigaj si w rozmiarach odziey w stron mini mini, a wszystkie normalnie ubierajce si dziewczynki to "pasztety", czy "klapciary"...
    Moe w szkoach z mundurkami chopcy z bogatych domw, przestan wskazywa palcami i szydzi z tych, ktrych rodzice ubieraj na bazarach... Moe cwaniaczki przestan pyta dzieci z uboszych domw - "ile waya ta bluza"?...
    Moe to wida w wikszych miastach, ale w do maej gminnie, nie wida tego za bardzo. Moe zaley to od punktu spojrzenia :"suczki" wg Ciebie s ze, a mi nie przeszkadzaj :P
    Pewnie nie zwrcibym uwagi na Twj jzyk, gdyby nie fakt, i w innym miejscu na Forum napisae: Cytat:
    Krew mnie zalewa, jak widz oczywisty bd
    Lubi jak mnie krew zalewa :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał WebLion
    choć w szkołach z mundurkami wszelkie mendy społeczne rozprowadzające prochy i inne ścierwo wyrłźniałyby się na pierwszy rzut oka.
    Niestety w szkołach prochy rozprowadzają sami uczniowie. W pozostałych kwestiach się z tobą zgadzam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Planowałam się nie wtrącać, bo dyskusja ta od jakiegoś czasu robi się niesmaczna, ale odnoszę wraźenie, źe przydałaby się jakaś demonstracja poparcie dla WebLiona, krYstiego i tych, ktłrzy myślą podobnie w kwestii mundurkłw itp.

Jeśli zaś chodzi o komłrki, to skoro nikt nie nauczył dzieciakłw odrobiny kultury osobistej, to trzeba wprowadzić ją na siłę i nie widzę w tym niczego zdroźnego. U mnie na uniwerku jest zasada, źe jeśli ktoś zapomni wyłączyć komłrkę i mu zadzwoni w czasie zajęć, to nie tylko natychmiast ją wyłącza (odebranie połączenia nawet nikomu nie przychodzi do głowy), ale dodatkowo na następne zajęcia przynosi floedeboller (takie specjalne ciastka, cholernie drogie) dla całej grupy łącznie z wykładowcą, co przy grupie 30-40-osobowej jest niemałym wydatkiem. Skutek murowany.

Zastanawiam się, w jakim kierunku zmierza kraj, ktłrego najmłodsze pokolenie nie ma pojęcia o szacunku wobec innych i savoir-vivrze.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

To moźe i ja coś napisze....

Zakaz uźywania telefonow na lekcjach, mundurki... czyli tzw. "zero tolerancji", czyli robienie z niepotrzebnej śmierci kampanii wyborczej....

Juź pomijając ta śmierć... po co? kiedy to wszytko od dawien dawna istnieje. Telefonłw na lekcjach niemoźna było uźywać... mnie ten zakaz dotyczy juź od 6 lat... mundurki... w szkole gdzie się uczę część klas na ochotnika zaczęła takie rzeczy nosić... w innej szkole z musu... ale takźe nie jest to efekt działań Giertycha, te mundurki pojawiły się gdy nikt nawet nie pomyślał źe ten "człowiek" moźe zostać ministrem edukacji...
    Gdzieś przeczytałem ze mundurki mają zwiększyć bezpieczeństwo... to się pytam jak?
    Jak juź smalu napisał, narkotyki do szkłł trafiają poprzez uczniłw...
    I wcale nie jestem przeciw mundurkom...w tej kwestii nie mam zdania... a i tak juź nikt nie będzie zmuszał klas maturalnych do ich zakupu...

Telefony... to chyba dla kaźdego oczywiste jest, ze na lekcjach zakaz... ale czy przestrzegany... a zakaz od Giertycha i tak nie zmieni podejścia do sprawy przez uczniłw...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia