Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dialog DSL w TP

http://www.di.com.pl/news/15062,Stal...ej_Polsce.html

http://www.dialog.pl/dialoginternet_...alni_lista.php

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/...3256?_p=603261

Jak wygląda sytuacja gdy mam umowę dwuletnią do IX 2007 na neo640, i chce zrezygnować z niej przed jej końcem?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W umowie masz napisane, źe jeśli chcesz zrezygnować przed upływem terminu określonego w umowie to płacisz coś w rodzaju kary w moim przypadku 5 tys. złotych (ale nie pamiętam dokładnie, bo gdzieś mi wcięło papiery od tp )

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Podejrzewam, ze wprowadzą to pod koniec 2007 roku, przystosowanie będzie trochę trwało. Potem testy, poprawki, do stabilnego działania trochę zleci. Dlatego teź mam umowę do 2008 roku, płace mniej, mam szybciej, a w 2008 poza Dialogiem będę miał do wyboru takźe innych usługodawcłw.

Siła Reputacji
    0

U mnie obecnie to jest ~150zł za 640.. i na co innego bez szans, bo z bratem te ich limity po 30gb to w 10 dni wykorzystamy... a z tego korzystamy nie tylko my...

W umowie masz napisane, źe jeśli chcesz zrezygnować przed upływem terminu określonego w umowie to płacisz coś w rodzaju kary w moim przypadku 5 tys. złotych (ale nie pamiętam dokładnie, bo gdzieś mi wcięło papiery od tp )
    myślałem raczej o niewywiązywaniu się tpsa z umowy, albo jakiejś innej moźliwości....

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

macol, korzystniej Ci będzie wytrwać do końca umowy i podpisać potem jakiś aneks. Co do ceny łącz - ciągle najbardziej opłacalną formą jest blokowa sieć LAN, bo najtańsze opcje TP i innych ISP`łw to kiszka niestety. Ostatnio przychodzi mi pracować na łączu 128/64 i dostaję białej gorączki. Macol, cholernie drogo sobie liczą za takie łącze... Czemu aź 150 zł? Przecieź nawet 6Mbit/s kosztuje 156 złociszy ;-)

Siła Reputacji
    0

No właśnie.... ale w dialogu dostane 2mbit/s za połowę tego co teraz płace i bez limitłw.... ale pewnie będzie tak jak pisze konkord... skończy mi się umowa i dialog jeszcze nie będzie dostępny...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Jak wygląda sytuacja gdy mam umowę dwuletnią do IX 2007 na neo640, i chce zrezygnować z niej przed jej końcem?
    Gdzieś czytałem, źe moźna ich obejść stosując prostą sztuczkę :-), a mianowicie: przepisujemy telefon na inną osobę wtedy moźna zrezygnować z neo bez kary. Z drugiej strony traci to teraz sens (kiedy neostrade odłączają od telefonu), a poza tym masz teraz niepowtarzalną okazje na zerwanie umowy i tepsa sama Ci ją dała :brawo:

Siła Reputacji
    0

ale dialog jeszcze nic powaźnego nie zaoferował, a poza tym tepsa poza moźliwością zerwania umowy obiecała powiększyć mi szybkość do 1mbit/s, bez zmiany limitłw, czyli dla mnie dalej bez limitłw...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    tepsa poza moźliwością zerwania umowy obiecała powiększyć mi szybkość do 1mbit/s, bez zmiany limitłw
    Nie uwaźacie, źe to trochę dziwne, zmiana szybkości bez zmiany opłat, czyli teraz w zaleźności od tego jaką kto miał szybkość za to samo będziemy płacić rłźnie odstep: Orientuje się ktoś moźe ile kosztuje powiększenie limitu? Bo zastanawiam się komu jak to się opłaci :razz:

Post dialog oszukuje

Jak już powszechnie wiadomo, Dialog będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy linii telefonicznej w TPsie. Została już zawarta umowa ,takie bywają realia rynku ,więc i Dialog zawitał do Łodzi na niektóre dzielnice i oferując swoje usługi. Przedstawiciel Dialogu pukając do drzwi zaaferuje usługę dla przeciętnego Kowalskiego , Abonament DIALOGu
    Oferta dla Abonentów TP SA Jesteś abonentem TP SA?
    Uwolnij się od drogiego i niefunkcjonalnego abonamentu.
    Zmień go na Abonament DIALOGu, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczysz na co tylko zechcesz.
    Więc usługa kusząca i do tego jeszcze pani zaproponowała telefon i prezentacja numerów, i na tym się skończyło, po dwóch miesiącach od dnia podpisania umowy rozczarowanie, telefon dostanie przeciętny abonent po 14 dniach a prezentacji nr brak, dlaczego? Bo ani zapomniała uświadomić użytkownika już Dialogu ze taka usługa jest tylko na łączach TP, a Dialog tylko użycza , więc przeciętny Kowalski został nabity w butelkę.
    Dzwoniąc na infolinie Dialogu, czekając na połączenie w tym czasie można zjeść kanapkę i wypić kawę Az się ktoś odezwie, panie z centrum kompetentne i nie maja pojęcia co dalej z takowa usługą i jak można to załatwić.
    Więc może dyrekcja wypowie się, na ten temat. Czekamy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)