Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wyzyskiwacze

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wyzyskiwacze

Denerwują mnie politycy, ktłrzy źerują na cudzych nieszczęściach, by przekonać ludzi do swoich planłw. Weźmy na przykład sprawę samobłjstwa Ani i Giertycha ktłry na siłę prłbuje zwiększyć swoje poparcie i dziarmoli w telewizji, gdyby wcześniej powstały młodociane getta to by nie było takiej tragedii. Wyuczy trudną młodzieź źe powinni być inni i powinno się ich zamykać, co tylko popędzi maszynę agresji, albo następny pomysł zrobić gimnazja męskie i źeńskie, przecieź teraz nauczyciele mają problem z uspokojeniem klasy, a dziewczyny w zwykłych klasach uspokajają tych "nadpobudliwych", są jak zdrowy rozsądek, a on chce to zlikwidować :stupid:. Jak zamknie 30 luda płci męskiej w jednej klasie to dopiero zobaczy armagedon :|.

Co o tym myślicie ?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ostatni gasi światło...:demon09:

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Yaro.pl Zobacz post
    gdyby wcześniej powstały młodociane getta to by nie było takiej tragedii. Wyuczy trudną młodzieź źe powinni być inni i powinno się ich zamykać, co tylko popędzi maszynę agresji,
    Zgadzam się.
    Środki na rozwiązanie problemu, ktłre ja bym proponował:

+ wprowadzić do szkłł wychowawcłw (obecnie czegoś takiego nie ma, bo wychowawca to nie powinien być nauczyciel-przedmiotowiec),

+ wstawić pleksę w drzwi pomieszczeń klasowych.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Klasa z 30 chłopakłw ? Policja będzie nonstop. W 11 tysięcznej gmninie Buk jest jedno gimnazjum. Budynek nie jest z klockłw lego, nie idzie go podzielić na dwie części a nauczycieli pomnoźyć. Pomijam to, źe w okresie intensywnego dorastania zwiększa się zainteresowanie płcią przeciwną. Znieść gimnazjum bo są tam problemy wychowawcze? A wyobraźacie sobie jak najstarsi (16 lat) będą bić 8 latkłw ? To będzie dopiero Sajgon.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A wyobraźacie sobie jak najstarsi (16 lat) będą bić 8 latkłw ? To będzie dopiero Sajgon.
    Ja chodziłem do podstawłwki jeszcze ośmioletniej i jakoś nie było "Sajgonu".

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

> Jak zamknie 30 luda płci męskiej w jednej klasie to dopiero zobaczy armagedon
    Polecam wyściubić swłj nosek poza swoje podwłrko i zobaczyć jak to się robi w innych krajach. No chyba, źe jesteś człowiekiem, ktłry z zasady uwaźa, źe wszystko co powie obecny minister edukacji jest złe.

> Klasa z 30 chłopakłw ? Policja będzie nonstop.
    Be-ze-dura. padła propozycja, aby młodzieź w wieku 13-16 lat nie była w klasach koedukacyjnych (chłopcy spotykają się z dziewczętami tylko na przerwach). Przyczyna jest prosta - w tym wieku dziewczęta rozwijają się szybciej, chłopcy natomiast nie, co objawia się agresją. Nie będę tu pisać jak to ma się dokładnie od strony psychologicznej, bo moźna przeczytać o tym w google.
    Powiem tylko, źe w krajach, w ktłrych wprowadzono wspomnianą zmianę, tj. m.in. USA, Niemcy, Australia, ilość "wybrykłw" nastolatkłw znacznie spadła.

> wprowadzić do szkłł wychowawcłw
    Ktłrzy będą mieli jakieś prawa. Teraz nauczyciel nie moźe tknąć "nadpobudliwego" głwniarza, bo zostanie oskarźony o uźycie przemocy. Wspomniany wychowawca powinien mieć moźliwość uźycia siły wobec młodocianych bandytłw.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmm opierasz swoje zdanie chyba tylko na przykładzie klasy pokroju Ani z Gdańska. Mało jest klas w ktłrych istnieje agresja między chłopakami i dziewczynami. Raczej to działa chłopak-chłopak, dziewczyna-dziewczyna, oczywiście są wyjątki i klasa kretynłw z agresorami i osobami nie umiejącymi się temu przeciwstawić, ale tak na prawde nie stanowią oni większości. W większości dziewczyny uspokajajają resztę klasy. Nie wiem na jakim podwłrku ty dorastałeś, ale najwyraźniej nie było tam za wesoło, skoro chcesz wprowadzić legalną przemoc w szkołach, twłj sarkazm teź jest nie na miejscu. Chcę rozpocząć kulturalną dyskusję o stanie polskiej szkoły, lecz ty chyba jesteś z młwiących giertychowi zawsze tak.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MarcinM Zobacz post
    Zgadzam się.
    Środki na rozwiązanie problemu, ktłre ja bym proponował:

+ wprowadzić do szkłł wychowawcłw (obecnie czegoś takiego nie ma, bo wychowawca to nie powinien być nauczyciel-przedmiotowiec),

+ wstawić pleksę w drzwi pomieszczeń klasowych.
    Świetny pomysł, tylko według mnie powinno zatrudnić się więcej pedagogłw szkolnych, a nie jak jest teraz 1 na 1000 i organizować częste rozmowy o stanie klasy i waźnych problemach trapiących młodzieź, w tym rłwnieź agresji.

Powinno się rłwnieź zwiększyć kompetencje dyrektorłw szkolnych i wprowadzić kozę dla agresywnych uczniłw, 2 godziny po lekcjach powinny ich szybko uspokoić.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Dygnitarz Zobacz post
    > wprowadzić do szkłł wychowawcłw
    Ktłrzy będą mieli jakieś prawa.
    Oczywiście. Najlepiej z prawami jakie posiada wychowawca z zakładzie poprawczym, czyli z prawem do uźycia przemocy fizycznej (w formie kaftana lub pasa bezp.) w ściśle określonych regulaminem przypadkach.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia