Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 137
    simian raticus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Dla mnie relax to domatorstwo!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał helios89 Zobacz post
    Najlepszym sposobem jest wypić wieczorem ćwiartkę vódki i iść spać. Na następny dzień przeziębienie przechodzi
    kilisek spirytusu z miodzikiem w zupełności wystarczy

Spróbuj sok z dzikiej róży, babcia mi zawsze to dawala. Chyba możesz znaleźć go na naturala.pl

Siła Reputacji
    0

Odp: Sposoby na przeziębienie

Ja polecam Natur-sept. Zwłaszcza jeśli ma się uporczywy kaszel. Miałam takie napady kaszlu, ze nie mogłam przestać się dusić. W pracy mi się wstyd robiło. Syropy mi w ogóle nie pomagały, a ten środek owszem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Najlepszym sposobem na przeziębienie,są sposoby domowe,czyli : masło, miód, sok malinowy, może być również grzane piwo z utartym żółtkiem, czosnek, oczywiście to wszystko plus leżenie w łóżku przez kilka dni.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W ostatnim tygodniu miałam pecha, dopadł mnie katar, ale miałam go dosłownie parę dni,a tak dokładniej wcale mimo,że katar miałam. Chodzi o to, że robiłam tak jak pisałam wcześniej, piłam ciągle gorące płyny i spałam na wznak - dlatego tylko, abym mogła swobodnie oddychać. I.. katar był, a jakoby go nie było. Czyli dużo ciepłych płynów, przynajmniej mnie to wystarcza.A czosnek jak najbardziej jest przy przeziębieniach wskazany - zabija wszelkie bakterie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czosnek a do tego mleko z miodem moze nie jedno za drugim, ale warto tak z dw akubki mleka z miodem w ciagu dnia wypic na przeziebienie a zwlaszcza chore gardlo

BartekMazak
    Gość

Popieram czosnek z miodem i mlekiem
    Ale poza domowymi sposobami to jednak dobrze jest wybrać się do lekarza. Kazdy lekarz medycyny rodzinnej będzie znał pare takich dobrych poza-lekowych sposobów na przeziębienie.
    W końcu kiedyś też nie było antybiotyków, a ludzie żyli (może krócej niż dziś, ale na byle przeziębienia to raz dwanie padali...). Nie dajmy sie zwariować
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 10:46

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Aj tam,aj tam - lekarz zaraz łapie za receptę wypisuje po kilka antybiotyków na raz i to nie tych tanich. Lepsze są jednak te sposoby babcine. Chyba, że temperatura jest 40 stopni,wtedy nie ma żartów- bez lekarza się jednak nie obejdzie.Mnie mama dawała właśnie mleczko,czosnek i miód, a na noc herbatkę z prawdziwym sokiem malinowym,a w ciągu dnia herbatę z kwiatu lipy,jest na przeziębienia. I jedna rada pić dużo ciepłych płynów i wreszcie "wyleżeć się porządnie" w betach.A teraz taki okres, że o przeziębienie nie jest trudno.Trzymajcie się cieplutko.Pa.

Blueone
    Gość

Ja również polecam domowe sposoby. Herbatka z miodem i cytryną potrafi zdziałać cuda. Jeśli mamy temperaturę, to warto dosypać do tej mieszanki jakiś lek przeciwgorączkowy i położyć się do łóżka.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 10:46

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia