Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 136
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Sposoby na przeziębienie

Lekarze teraz na wszystko przepisują antybiotyki i górę lekarstw. Liczy się tylko kasa... Na zwykłe przeziębienie najlepszy jest kubek ciepłej herbaty z miodem i leżenie w łóżku. Nie ma zmiłuj.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie... Zamiast antybiotyków lepiej się wygrzać i odpocząć. Chyba, że to coś poważniejszego niż przeziębienie to lepiej iść do specjalisty!

opinie o lekach
    Gość

Ale gadanie. Specjaliści przypisują często leki uniwersalne o szerokim spektrum działania bez stosownych badań(bo kosztują..). W efekcie mamy naród, który bierze najwięcej leków w Europie..

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ale przyjdzie dzień, że leki przestają działać,a nasza choroba nie mija,w dodatku antybiotyki,czy jakiekolwiek lekarstwa na jedno mogą pomagać, ale niszczą inne organy. Najlepszym sposobem na przeziębienia, lub aby nie dopuścić do tego jest: odpowiednio się ubierać,przed wyjściem z mieszkania wypijać codziennie kubek przegotowanej wody z wciśniętą do niej cytryną,w ciągu dnia spożywać chleb z masłem i drobno posiekanym czosnkiem,na noc herbata z sokiem malinowym.A profilaktycznie także 2 x dnia zażywać po jednej tabletce rutinacea. Zdrowie murowane ,nawet kataru nie złapiemy.

marysia
    Gość

0 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Zajrzyj sobie tu: (spam). Naprawdę fajne porady na temat zdrowia, często też o tym, jak zapobiegać albo jak się leczyć naturalnymi sposobami.
    Warto poczytać zanim sięgniemy po antybiotyki
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:45

wielkibrat
    Gość

Niczego wielkiego wam nie wymyślę, bo (spam) wszyscy znacie, ale przynajmniej nie jest oklepany - zwyczajnie jest skuteczny.
    Biorę głównie profilaktycznie, nie powiem że w 100% unikam przeziębienia bo tak nie jest, ale na pewno problem mocno ograniczam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

babciny syrop z cebuli jest najlepszy

Voubres
    Gość

Najlepsze są te środki, które są na bazie naturalne. U mnie dobrze się sprawdzał ekstrakt z pelargonii afrykańskiej.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Voubres Zobacz post
    Najlepsze są te środki, które są na bazie naturalne. U mnie dobrze się sprawdzał ekstrakt z pelargonii afrykańskiej.
    Chodzi ci o te pelavo? Pytałam o pelargonię afrykańską w aptece i właśnie coś takiego mi wskazano.

tuliusz
    Gość

Ja tam zawsze łykam (spam) który jest w ibuprofenie i następnego dnia zdrowy jak ryba

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia