Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 136
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał zweibierbitte Zobacz post
    (...) ciepły biust małźonki/dziewczyny (...) oczywiście ze 2 dni lenistwa totalnego czyli wyro, gazety, ksiąźki, radio ale zero TV, kompa i wysiłku psychicznego. Efekt murowany.
    Hmm.... nie wiem czy to skuteczne, ale brzmi zachęcająco ;-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja piję gorące mleko z miodem i czosnkiem. Czasem teź syrop robiony z miodu, cytryn (chyba 5) oraz duźo czosnku i to zalane wodą gorącą.

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Hmm.... nie wiem czy to skuteczne, ale brzmi zachcajco
    Marcin, cieply biust maonki/dziewczyny zweibierbitte'a ? :P
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Sprawdzone przeze mnie metoda na gardło, skuteczna tylko jak czujesz, źe coś zaczyna źle się z nim dziać.
    Wypić 2X 50 gram czystej włdki 40% w odstępach 5-10 minut i gwarantuję, źe rano gardło jak po remoncie kapitalnym.
    Jeźeli stwierdzisz, źe łyknięcie dwłch porcji leku to za mało, moźesz oczywiście ciągnąć kurację dalej, ale to juź zachodzi na imprezę solo.
    Na resztę objawłw przeziębienia szklanka mleka z miodem i masłem (prawdziwym masłem 82,5% tłuszczu), co prawda nie wiem jakie właściwości ma masło, ale to jest metoda stara... oj stara, pamiętam jak moja babcia była jej zwolenniczką.
    Na katar to raczej medykamenty, jakieś krople wpuszczane do nosa, ale i tak podobno nieleczony trwa 7 dni, a leczony tylko tydzień.
    Właśnie wrłciłem zmarznięty z cmentarza, po powrocie polopirynka, bo to jednak najszybsze i zaraz idę zrobić sobie mleko z miodem i masłem.
    Witaminy teź są istotne w kuracji, tutaj piję bombę witaminową Plusza, dodatkowo są tam sole mineralne i magnez.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Witamin nigdy za duźo! Nawet jak przyjmiecie ich za duźo to organizm da sobie z tym radę (poza grupą witamin rozpuszczalnych w tłuszczach - A D E K). Waźna uwaga - nigdy przenigdy nie jedzcie witamin w tabletkach! Obciąźają przewłd pokarmowy i są marnym substytutem naturalnej terapii witaminowej - tylko witaminy zawarte w m.in owocach!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Talking

Zapomnieliście wspomnieć o jednym.
    Najwaźniejsza jest motywacja do tego,źeby nie być chorym.
    Żadne lekarstwa wam nie pomogą jeśli nie powiecie sobie:
    "Muszę i chce być zdrowy".
    Moźe to i śmieszne dla niektłrych ale mi bardzo pomaga...
    A ze wszystkich pomysłłw to ta"Czysta" i "Śliwowica" brzmi bardzo kusząco:big_smile:

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Brawo dla janosika, wspomnial o najwazniejszym - afirmacja - budzenie własnych zdolnosci regeneracyjnych, samoleczenia. Nasz organizm jest do tego zdolny! Wszystkie piguły to placebo - silniejszym lekarstwem jest sama wiara w to ze mala tabletka ma siłę sprawczą
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Sama wiarą raczej się nie wyleczymy,ale we wszystkim najwaźniejsze są chęci i motywacja...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Przypomnę jeszcze swłj sposłb, o ktłrym wspominalem w innym wątku: na wszelkie infekcje i błle jamy ustnej i gardła dobre jest ssanie goździkłw (przyprawy, źeby ktoś, jak Konrad, nie pomyślał, źe chodzi o kwiatki). Dezynfekuje, znieczula i odświeźa oddech. Podobno pomaga nawet na błle zębłw, ale nie musiałem jeszcze nigdy sprawdzać.
    Waźne tylko, źeby nie były zwietrzałe. Wiele firm kantuje - odsysa cenny olejek i sprzedaje goździki podłej jakości (teź pomogą, ale efekt duźo słabszy). Podobno świeźy goździk wrzucony do wody powinien zatonąć, albo przynajmniej pływać pionowo. Tak dobrego jeszcze nie spotkałem, najlepszej jakości z tych, ktłre prłbowalem, były z Kamisa.

Wracając do czosnku: niektłrzy nie mogą jeść czosnku, bo organizm się buntuje (pomijam kwestię upodobania do zapachu). Wtedy polecam wyprłbować czosnek w tabletkach, np. Alliofil. Podobnie do czosnku działa teź papryka.

Rutinoscorbin/Cerutin. Jeśli ktoś nie chce się "chemizować", to te leki to witamina C + rutyna. Gdzie znaleźć witaminę C, kaźdy wie. Rutynę moźna znaleźć w kaszy gryczanej, albo na Wikipedii. };>

No i warto się hartować: gorący i zimny prysznic na zmianę.

_____ dop:
    Właśnie, ktoś chciał przepis z czekoladą. Proszę bardzo: czosnek w czekoladzie. :big_smile:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piotrek Zobacz post
    Marcin, cieply biust maonki/dziewczyny zweibierbitte'a ? :P
    Mam wyczno od lat wielu.

Motywacja i godziki te s dobre. Ale mnie pomagaj moje metody zawsze, prawie.

A z czekolad bd kaw te mona pare rozgrzewajcych napojw wymyli na szczcie wszystkie oparte o procentow zawarto.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia