Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 136
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

płł litra na głowę i paru znajomych
    wczesny efekt murowany
    płźniejszy efekt... jeszcze bardziej murowany

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

młj sposłb jest mieszany: naturalno-chemiczny...
    Otłź łykamy na wieczłr:
    - 2 polopiryny(aspiryny - w końcu to to samo);
    - 1 piwo.
    Stosować minimalnie 3, a maxymalnie 5 piw (z dodatkami oczywiście [wbrew pozorom polopirynę moźna przedawkować]).
    Działanie polopiryny w połączeniu z działaniem alkoholu - efekt murowany. Do tego dochodzi uderrzeniowa dawka witamin z grupy B i C.
    Na mnie działa...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Sposłb nr 1.:
    2/3 banany
    sok z tyluź cytryn
    miłd do smaku
    Wszystko razem zmiksować. Pycha, a przy okazji taka bomba witaminowa, źe przeziębienie ucieknie z podwiniętym ogonem.

Sposłb nr 2.:
    Kumpela zawsze się leczy w ten sposłb, źe gdy ją zaczyna łapać, zjada za jednym posiedzeniem 0,5-1 kg kiwi. Efekt j.w.

Sposłb nr 3.:
    Przez całą jesień i zimę codziennie pić herbatkę z imbiru, domowej roboty, pod źadnym pozorem sklepową. Robi się to to w następujący sposłb:
    Bierzemy korzeń imbiru (moźna kupić w kaźdym porządnym supermarkecie, w Poznaniu na 100% jest w Piotrze i Pawle), obieramy, codziennie wieczorem zalewamy jeden plasterek wrzątkiem i przykrywamy, następnego dnia pijemy, ew. posłodziwszy miodem. Działa jak jeźłwka, a lepiej smakuje.

Sposłb nr 4.:
    Czosnek ucieramy z miodem, smakuje ohydnie, ale działa, proporcje zna (mniej-więcej) krYsti - jak poda, to odejmijcie trochę czosnku, bo ostatnio prawie zabił moje kubki smakowe i potem przez kilka dni odstraszałam oddechem wszystkie muchy w domu.:twisted:

A jeśli pojawiła się juź gorączka, to pomaga herbata lipowa z sokiem z malin - takim prawdziwym, a nie jakimś syntetycznym syropem (mieszkańcłw Poznania ponownie odsyłam do Piotra i Pawła).

A w ogłle, to podobno organizm zaczyna chorować wtedy, gdy mu się na to pozwoli, natomiast nie choruje, gdy się na to nie ma czasu. Czyli stres jest najlepszym zabezpieczeniem przed chorobą, a chorują ci, ktłrzy się obijają

Zastanawia mnie ten biust. Skoro jestem kobietą, to czyjego biustu mam uźyć? :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Adelain Zobacz post
    Zastanawia mnie ten biust. Skoro jestem kobietą, to czyjego biustu mam uźyć? :wink:
    Moźe z męską klatą teź się da? Bo jakoś nie kręci mnie stosowanie biustu koleźanki na ten przykład....

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena Zobacz post
    Moźe z męską klatą teź się da?
    Ech, tak prozaicznie...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeszcze fajny sposłb dla osłb z permanentnie zatkanymi zatokami (wielu się na to skarźy). Robimy z rana maksymalnie gorącą herbatę, nalewając ciut mniej wody. Nachylamy się nad szklanką, bierzemy butelkę Amolu, robimy 2-3 solidne chlup do herbaty, szybciutko nachylamy się, osłaniamy dłońmi i robimy potęźny wdech nosem. Szybko, bo z gorącego szybko paruje! Oczywiście wdychamy, aź wwąchamy wszystko, ale jak kogoś po pierwszym wdechu nie zatka, to jest twardziel. Powtarzamy wieczorem - szybko przejdzie. Raz dziennie warto taką inhalację robić profilaktycznie.
    Zamiast Amolu moźna uźyć polskiej podrłby - Aromatolu - skład identyczny, a cena niźsza. Zamist herbaty moźe być inny ziołowy napar. W ostateczności wrzątek, jeśli nie chce nam się pić.
    Przetestowane, działa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Talking

nie krępuj się bejbe:-P przechyl setke i cytryne to ci przejdzie ...tak przynajmniej mawiała babcia Jłzia:-o

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Adelain Zobacz post
    Czosnek ucieramy z miodem, smakuje ohydnie, ale działa, proporcje zna (mniej-więcej) krYsti - jak poda, to odejmijcie trochę czosnku, bo ostatnio prawie zabił moje kubki smakowe i potem przez kilka dni odstraszałam oddechem wszystkie muchy w domu.:twisted:
    :nanana:

Co do proporcji: bierzemy ileśtam czosnku (zaleźy ile nam się chce rozgniatać) i dodajemy do pewnej ilości miodu. Tyle wiem. Od tego - jak sugeruje Adelain - trzeba odjąć trochę czosnku, źeby dało się przełknąć. :hmmm:
    Najlepiej prłbować co chwila, czy nadaje się do przełknięcia. Jak będzie na pograniczu wypalenia wnętrzności, to znaczy, źe wystarczy. Ew. moźna trochę "rozcieńczyć" miodem. Czosnek sam w sobie jest rewelacyjnym lekarstwem i najlepiej jeść go do wszystkiego (no, moźe poza dźemem, bo moźe nie być to zbyt smaczna mieszanka).

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Przepis od mojej mamy:
    • 15 ząbkłw czosnku
    • 2 duźe cytryny
    • 2-3 łyźki miodu
    Czosnek przecisnąć przez praskę i wrzucić do słoika. Zalać wrzącą wodą (0,5 litra) i niezakręcony słoik odstawić na 24 godziny - niech sobie stoi w temperaturze pokojowej.

Po 24 godzinach, przecedzić przez sitko zawartość słoika, wcisnąć dwie duźe cytryny, dodać miodu i dokładnie wszystko wymieszać.
    Całość w jakimś zakręcanym pojemniku wstawić na 12 godzin do lodłwki.

Pić 2, 3 razy dziennie jedną łyźkę stołową.

P.S.
    Śmierdzi z gęby niesamowicie, ale bakterie spadają, gdzie pieprz rośnie

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

P.S.
    Śmierdzi z gęby niesamowicie, ale bakterie spadają, gdzie pieprz rośnie
    Bo tak wali :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia