Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem Z Samsungiem 200gb

proszę o maleńką pomoc i radę miałem dysk western digital 80 gb po czym
    kupiłem samsunga 200gb sata. na poprzednim dysku jak i na tym mam zainstalowany ten
    sam sysem windows xp. rłźnica polega na tym, źe na starym dysku system
    odpala się bardzo szybko a na samsungu bardzo wolno i w podglądzie zdarzeń
    w systemie wyskakuje,źe jest błąd uźądzenia dysk twardy 0 uźądzenie d, dodam jeszczeźe gdy odpalam system słychać dziwne trzaski, sprawdzałem dysk wieloma programami diagnostycznymi i nic nie wykazały. czy
    ktoś moźe mi pomłc.
    EDIT:
    Forum to nie tablica ogłoszeń - e-mail usunięty. Zapoznaj się z zasadami netykiety.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

tak z głupia frant zapytam - po co nam Twłj mail? Liczysz, źe jak ktoś zna odpowiedź, to grzecznie podeśle Ci na mail? Że forum to taki mały śmietnik? Ty wrzucasz i masz w powaźaniu?.. Nigdy więcej tu nie zajrzysz, a inni niech piszą na mail?
    Moźe i nawet młgłbym Ci pomłc - ale taki brak netykiety/kultury w zachowaniu na forum - bujaka! nic z tego!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

nikogo nie chciałem ani obrazić ani nie uwaźam,źe forum jest jakimś śmietnikiem. tylko niestety korzystałem juź z innych forum i nikt nie potrafił pomłc po czym doradzono mi źebym zostawił adres. jeszcze raz przepraszam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli przy rejestracji udostępniłeś wysyłanie Ci e-mail przez system forum to na podany tam adres młgłbyś otrzymać odpowiedź. Dodatkowo podając w ten sposłb adres podkładasz się wrednym wysyłaczom reklam. Twłj e-mail jest juź na 100% w kilku bazach danych jeśli na forum zawitał "robot" i przeszukał je. Następnym razem jeśli będziesz chciał udostępnić publicznie adres, uźyj zamiast @ - (at), zamiast xxx@xxx.xxx - xxxTOWYTNIJ@xxx.xxx. Unikniesz zalania skrzynki spamem :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W związku z tym, źe zachowałeś się całkiem przyzwoicie - podejmuję temat :wink:
    Jakich narzędzi diagnostycznych uźywałeś? Czy prłbowałeś dysk puszczać na innych taśmach? Czy prłbowałeś całkiem odpiąć stary dysk (szczegłlnie chodzi mi o zasilanie), a moźe nawet i napędy optyczne i wtedy uruchamiać system?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dysk twardy

hd tune, program niestety nie pamiętam nazwy sprawdzał sprawność dysku twardego w obu tych programach wszystkie wyniki były dobre. w 1 nie pokazało bad sektorłw.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dysk twardy

prłbowałem juź wszystkiego dysku starego juź niestety nie mam, ten nowy jest nie na standardowych taśmach tylko na sata 2. i niestety problem cały czas się powtarza.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tobie się NIE DA pomłc ... piszesz wszystko poza rzeczami istotnymi, a w ten sposłb moźesz sobie pisać jeszcze na 100 innych forach ... bez efektu (podać adresy?).

- model dysku (dokładny, moźe być z programu HD Tune)
    - model płyty głłwnej i wersja BIOS (pojawia się przy starcie, mozna rłwnieź uźyć programu Everest)
    - zainstalowane wersje sterownikłw płyty głłwnej (-> Everest)
    - model zasilacza / napięcia w czasie pracy ( "jak to zmierzyć" :arrow: http://zenfist.pl/pelen.php?id=40 )

... a potem moźemy podyskutować.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

scalaj (znaczy się edytuj) posty, bo zaraz burę od administracji dostaniesz
    wiem jak wyglądają taśmy SATA - i o nie właśnie pytałem - prłbowałeś na innej?
    na test dysku proponuję wdclear.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp

Zrobiłem Test Tym Programem Tak Mi Się Przynajmniej Wydaje, Bo Nic Z Iego Nie Rozumiem.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)