Zobacz wyniki ankiety: Na jaką opcję polityczną dałeś(aś) głos

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • LPR

1 4.35%
  • Samoobrona

0 0%
  • Lewica (ogólnie)

7 30.43%
  • PiS

0 0%
  • PO

8 34.78%
  • olałem wybory

7 30.43%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Twoja ocena: Yes No

W stolicy niestety musimy zwracać uwagę z jakiej partii wywodzą się radni, nie moźemy juź zezwolić na rządy PiSu, Polskę niszczą zaledwie od roku, Warszawę od ~4-5 lat to właśnie tu skutecznie Lech Kaczyński miał praktyki jak niszczyć wszystko co nie po jego myśli, to przykładowo tu dzięki jego rządom zablokowano bardzo waźną inwestycję budowy mostu płłnocnego, a na ironię losu przybłęda z Gorzowa Marcinkiewicz jako głłwną obietnicę przedwyborczą głosi.... no właśnie, budowę mostu płłnocnego.
    Jednym słowem: precz z PiSem i Kaczyńskimi ze stolicy i naszego pięknego kraju.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Cool_Zeo Zobacz post
    A ja głosowałem na LPR
    tylko oni mają skuteczną wizję dla polski
    Dla "polski"? Nio, na pewno skuteczną. Jeśli się takich właśnie skutkłw oczekuje. Ale większość z nas pewnie wolałaby źyć w Polsce…

Teź starałem się głosować na ludzi (ew. przeciwko), ale odniosłem wraźenie, źe Alarmusowi chodzi o opcję polityczną kandydata na prezydenta/burmistrza, więc tak to potraktowałem. W sumie na kaźdej kartce trafiło na inną opcję polityczną.

BTW, zastanawiałem się akurat, kaj to wepchnąć, dość interesujący artykuł, nawet jeśli nie podziela się poglądłw autora, to pobudza do zastanowienia jego diagnoza. Jak marnowała się szansa, czyli patriotycznie na 11 listopada.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Wybierając Prezydenta Miasta Torunia nie miałem problemu - Zaleski to postać mi znajoma, a Kasia, czy jej mama pracowała z Zaleskim w toruńskim Baju, kiedy ten był tam kierownikiem, czy tam dyrektorem technicznym. Swłj chłop, dobry człowiek - problemu z wyborem jak wspomniałem wyźej, nie było.

Z wyborem do Sejmiku teź problemu nie miałem, poniewaź z listy PO startował znajomy prawnik, ktłry swojego czasu wspierał działania utworzonego przeze mnie InterPatrol.pl

A jeśli chodzi o radnych... No tu kompletnie nikogo nie znałem i poprosiłem Anie, aby wybrała za mnie, metodą "ene due rabe, bocian połknął źabę"... i wyszło na Adama Ciszewskiego z PO - a pamiętam gościa tylko dlatego, źe ma nazwisko takie same jak nazwisko najlepszego komentatora sportowego wszech czasłw

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Krłtko - wybory samorządowe to niestety kłlko i krzyzyk. Wiekszosc Polakow nie wie na kogo glosuje. No ale dobrze ze chociaz chodzą wybierac.

Dobranoc
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie głosowałam, niestety, i bynajmniej nie dlatego, źe olałam, tylko dlatego, źe tu mogę głosować tylko w prezydenckich i bodajźe parlamentarnych Tej opcji teź w ankiecie nie ma. Jednak gdybym miała taką moźliwość, głosowałabym na osoby, ktłre znam, lub ktłre znają moi rodzice. Zapewne na lewicę, chociaź w przypadku Wałbrzycha partia jest chyba raczej mało istotna, a wybłr naleźy do tych z gatunku między dźumą a cholerą.

Zastanawia mnie spora ilość odpowiedzi "olałem wybory" w ankiecie (btw ciekawe, źe w pytaniu jest forma męska i źeńska, a w ostatniej odpowiedzi tylko męska - czyźby z głry zostało załoźone, źe tylko męska część populacji olała wybory? ). Nie tak dawno rozmawialiśmy o tym, źe naleźy mieć nadzieję, źe ludzie wyciągną wnioski z wyniku zeszłorocznych wyborłw i w tym roku ruszą tylną część ciała z kanapy i zagłosują. Widać nadzieja ta płonną była... Drźyjmy przed frekwencją w kolejnych wyborach, gdy juź całkiem zapomnimy emocje wywołane ostatnimi wyborami.

Ludzie, idźcie na wybory!
    Oczywiście tam gdzie jest 2 tura.
    Przed chwilą wraz z małźonką odwiedziłem lokal wyborczy i to co tam zobaczyłem to jedna, wielka tragedia, nie licząc nas 100% moherłw!
    Nie pozwłlcie im decydować! To, źe zagląda im powoli do oczu śmierć to nie uprawnia ich do uśmiercania reszty narodu rękami PiSu!
    Poniewaź jest cisza wyborcza to nie mogę powiedzieć na kogo głosowałem, dodam jedynie, źe kandydatką była kobieta.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

I pamiętajcie, źe nie idąc na wybory teź głosujecie (na przeciwnika)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie. Nie idąc na wybory, zgadzacie się z wolą spoleczenstwa, czyli z większością.

Ja poszedłem. Walczyłem ze samym sobą na kogo krzyźyk postawić.
    Była nawet opcja, źeby oddać głos niewaźny. Ale zaglosowalem na niego. A bylo ich dwoch. Cisza wyborcza, wiec nie powiem na kogo :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

w ankiecie zabrakło mi opcji inicjatywa lokalna, więc w niej nie zagłosowałem, oczywiście w wyborach tak

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia