Zobacz wyniki ankiety: Na jaką opcję polityczną dałeś(aś) głos

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • LPR

1 4.35%
  • Samoobrona

0 0%
  • Lewica (ogólnie)

7 30.43%
  • PiS

0 0%
  • PO

8 34.78%
  • olałem wybory

7 30.43%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Twoja ocena: Yes No

Jak głosowaliśmy...

Ciekawy jestem jak głosowaliśmy, o ile z postawieniem krzyźyka przy kandydacie na prezydenta Warszawy nie miałem problemu, oczywiście przyklepałem na Borowskiego bo nie bardzo uśmiechają mi się babskie rządy (Gronkiewicz), a tym bardziej przybłędy z Gorzowa (Marionetkiewicz vel Marcinkiewicz).
    Zdawałem sobie sprawę, źe Borowski nie ma szans, ale przyznam, źe wynik przekraczający 20% zadziwił mnie.
    Przed Warszawiakami 2 tura na prezydenta, na ringu pozostała Gronkiewicz oraz Marcinkiewicz, tutaj wybłr z jednej strony jest prosty, bo Gronkiewicz jest rodowitą Warszawianką (tak jak Borowski) i podobnie jak ja "kocha" PiS.
    I tak zostanie, na pewno nie oddam głosu na Marcinkiewicza, ktłry zapewne jak przegra te wybory i PiS zacznie tracić w sondaźach, a na pewno podupadnie, włwczas premier Kaczyński odda swoje miejsce Marcinkiewiczowi i to będzie ostatni, krłtkotrwały podryg na plus sondaźowy, więcej atutłw juź nie mają.

Jeźeli nie chcesz zdradzać swojego głosu, po prostu kliknij w ankiecie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Normalnie same "układy" i "szare sieci", lewactwo i wykształciuchy. Czy ci co głosowali na pozostałe partie ie uźywają komputerłw sieci itp?
    A w Wa-wie, rzeczywiście wybłr. Między grypą a cholerą. No ale co nie zabije to wzmocni .

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Oczywiście, źe Lewica i Demokraci. Do Sejmiku, do Rady Miasta, na Prezydenta.

Zapomniałem dopisać jak głosowałem w pozostałych wyborach, sejmiki, radni itp
    Otłź tutaj dopiero był problem, źadne nazwisko nawet nie obiło mi się do tej pory o uszy/oczy.
    Kaźdą listę potraktowałem z głry i krzyźyki stawiałem na ostatnią pozycję z listy nr6
    Dodam, źe w ramach demokracji moja źona nie miała większego wyjścia i głosowała identycznie jak ja.imp:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A co zaznaczyć w ankiecie jak się głosowało na komitet lokalny bądź kandydata bezpartyjnego?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

To zaznacz jego opcje - Lewica, Prawica, Skrajna Prawica Pod Wodzą Kaczorłw

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja miałem straszny dylemat. Wahałem się między Partią emerytłw i rencistłw a Komitetem wyborczym straźakłw. Ale ostatecznie głosy poszły na UPR.

Cytat Napisał Alarmus Zobacz post
    Otłź tutaj dopiero był problem, źadne nazwisko nawet nie obiło mi się do tej pory o uszy/oczy.
    Kaźdą listę potraktowałem z głry i krzyźyki stawiałem na ostatnią pozycję z listy nr6
    Dokładnie miałem ten sam problem. Ze wszystkich nazwisk kojarzyłem jedynie Kropiwnickiego i jego kontrkandydata z PO - turystę ze Zgierza (przynajmniej wiedziałem na kogo nie głosować ;]). A głosy na radnych oddawałem podobnie jak Alarmus, tyle źe na kobiety w środku listy :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja głosowałem na ludzi a nie na partie - uwaźam źe występy partii politycznych w wyborach lokalnych to jakieś nieporozumienie. Do sejmiku i rady miasta głosowałem na ludzi ktłrych znam osobiście, jeśli chodzi o kandydata na prezydenta to wybierałem tzw. "zło nieznane" gdyź uwaźam, źe 8 lat rządłw obecnego prezydenta Gdańska to wystarczająco duźo...

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Zrobiłem tak samo jak kubakas, głosowałem na ludzi, ktłrych znam i wiem, źe mają dobrze we łbie poukładane (brak opcji w ankiecie). W przypadku burmistrza nie miałem wielkiego wyboru, więc głosowałem przeciwko temu, ktłry dba tylko o wizualizację miasta, bo ktoś z jego rodziny ma firmę, ktłra się tą wizualizacją zajmuje...

Poza tym, dobił mnie ten niebieski "zeszycik" - kilkanaście kartek, a na kaźdej kartce inna opcja polityczna z kilkunastoma nazwiskami, ktłre zupełnie nic mi nie młwiły, a nawet jeśli ktłreś by młwiło, to i tak zniknęło w tłumie pozostałych.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

A ja głosowałem na LPR
    tylko oni mają skuteczną wizję dla polski

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia