Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ojciec-załoźyciel (ale to fajnie brzmi ) Atari Inc. i ojciec duchowy game industry, czyli Nolan Bushnell w kolejnym wywiadzie: Atari Founder Bullish on Social Gaming, Wii. Swoją drogą jestem ciekaw, czy zachował nosa i jego przewidywania i spekulacje się sprawdzą… O ile wiem jego interesy (w przeciwieństwie do interesłw Atari, od kiedy firmę opuścił) idą przynajmniej dobrze…

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ps3 czy xbox 360?? oby dwie konsole sa znakomite.Nie polecam szczerze podremontuj komputer i taiej Ci wyjdzie nie dosc ze konsole sa drogie to z cenami gier troche przesadzili> Ale jak bym mial wybierac to x-box 360 posiada świetna grafike itp.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Amacotti Zobacz post
    ps3 czy xbox 360?? oby dwie konsole sa znakomite.Nie polecam szczerze podremontuj komputer i taiej Ci wyjdzie nie dosc ze konsole sa drogie to z cenami gier troche przesadzili> Ale jak bym mial wybierac to x-box 360 posiada świetna grafike itp.
    Komputera raczej nie podrasuję, bo mam notebooka, więc moźliwości zmiany np. karty graficznej są bardzo ograniczone..

Ale pomijając ten fakt, to chyba rzeczywiście gry na PC są lepsze pod wieloma względami..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Imho nie zgodz si Wszystko zaley od chci i zastosowania.

PC gruje nad konsolami tym, e ma fajne strategie i strzelaniny no i troch rpg'i i do tej pory multiplayer. Tylko, e multi to ju bdzie standard w konsolach, a same konsole ju zaczynaj przodowa w FPP, a rpg'i konsolowe, moim zdaniem s lepsze ni te na PC. Szkoda mi tylko, e Xbox jednak wygrywa z PS3 zdecydowanie, bo najlepsze rpg'i swego czasu byy zwizane wanie z Playstation

Co do strategii, tutaj pki co komputer jest niezagroony.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tutaj jest jeszcze artykulik na ten temat: Konsole stare, ale jare.

Ja osobiście nie pędzę za nowościami, gdybym więcej grał, to moźe rozejrzałbym się, ale za… pierwszym PSX. A młj młodszy brat tęskni za Pegasusem, na ktłrym grywał jako dziecko.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeszcze jedna opinia na temat PS3, i to raczej konkretnego czlowieka:

Gabe Newell, szef firmy Valve Software, twłrcy gier Half Life i Counter Strike, stwierdził, źe konsola PlayStation 3 to "totalna poraźka”. Jego zdaniem walkę na rynku konsoli najnowszej generacji wygra... Nintendo Wii.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witajcie

ja mam tylko jedną kwestię, która w moim przypadku zadecyduje o wyborze konsoli.
    Czy którakolwiek konsola potrafi odtwarzać materiał video/audio (wszelkie formaty divx/avi/mpg4/mp3 itp z hd dvd włącznie) przez LAN z HDD komputerka stojącego gdziekolwiek (mam lan we wszystkich pomieszczeniach domu)?
    Bo jeśli tak, to inwestowanie w kompa mediacenter straciło sens.
    Wiem, że takie coś było możliwe w poprzednich generacjach, jak jest teraz?

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Czy którakolwiek konsola potrafi odtwarzać materiał video/audio (wszelkie formaty divx/avi/mpg4/mp3 itp z hd dvd włącznie) przez LAN z HDD komputerka stojącego gdziekolwiek (mam lan we wszystkich pomieszczeniach domu)?
    Na chwile obecną, to chyba niema pirackich firmware do tych zabawek, a oryginalne raczej nie posiadają takich możliwości... ale może xbox 360...
    Bo jeśli tak, to inwestowanie w kompa mediacenter straciło sens.
    A czy kiedykolwiek maiło sens? Ja się tylko dziwie, że to stoi w sklepach i o dziwo ktoś to kupuje...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Lightbulb Wojny konsolowe - Sony kontratakuje

Aby odzyska graczy przycignitych przez Nintendo Wii, elektroniczny gigant odsania narzdzia i gry, ktre maj dac kopa PS3. Phil Harrison, szef Worldwide Studios w Sony Computer Entertainment, owiadczy, e firma wypuci narzdzia programistyczne, ktre pomog deweloperom osign najwiksz wydajno z nowego superwydajnego procesora i ukadw graficznych PS3, co pozwoli na tworzenie jeszcze bardziej szczegowych i zozonych wiatw. Zestaw narzdzi, pod nazw PlayStation Edge bdzie dostpny darmo dla licencjonowanych deweloperw PlayStation.

Na pewno nie pomaga im w tym to, e wydawcy gier podwyszaj budety na Wii, jednoczenie czekajc i przypatrujc si wchodzeniu PS3. "PlayStation 3 jest tak trudna do opanowania, jak wysokiej klasy samchd" - mwi Bruno Bonnel, prezes i szef dziau kreatywnoci Atari. Atari nie wyda swojej pierwszej gry na PS3 wczeniej, ni w przyszym roku, za to budet na gry na Wii zosta podwojony do 20 mln. $, mwi Bonnel. Juz na najblisz gwiazdk Atari planuje wyda 5 gier na Wii, a nie - jak pocztkowo - jedynie dwie.

Pandemic Studios, planujc now gr wojenn Mercenaries 2: World in Flames na PS3 i 360 na sierpie, jednoczenie po cichu pracuje nad nowatorskim tytuem dla Wii, ktry mgby przycign modszych graczy (zaznaczmy, e "modszy" w tym przypadku oznacza nie-dorosego), mwi dyrektor wykonawczy, Andrew Goldman. Zamierza w ten sposb odzyska modzie, zncon przez MySpace.com i inne miejsca, gdzie dzieje si co nowego, w czasie, gdy przemys gier trwa w pewnym zastoju. "Wii to jest co nowego i przyciga ludzi z powrotem do gier".

Maszyna Nintendo posiada wyjtkowy kontroler, ktry reaguje na ruchy doni i rki uytkownika, a kosztuje mniej, ni konkurencja (Wii: $250, cPlayStation 3 $500 do $600, Xbox 360 - $300 do $400).

Scott Orr, prezes D2C Games (dweloper gier) te bliej przyglda si Nintendo. "Zdecydowanie zainteresowanie Wii mocno wzroso, w porwnaniu do lata zeszego roku, wydawcy, ktrzy siedzieli z boku, teraz przepychaj si, eby wyda tytuy na t konsol ju na gwiazdk".

A w Atari Bonnel mwi, e tworzenie gry na PS3 kosztuje "spokojnie" 30% do 40% wicej, ni ten sam tytu na Xboxa. W przemyle, gdzie budety na najlepsze tytuy osigaj nawet 20 mln. $, to nie przelewki.
    Wybrane fragmenty, w wolnym tumaczeniu, artykuu z BusinessWeek.com. Wyglda na to, e "ojciec Atari", Nolan Bushnell mia racj (nie tylko on zreszt).

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Sony zgotowało graczom przykrą niespodziankę - na konsolach PlayStation 3, które trafią na rynek europejski, nie będzie można zagrać we wszystkie dotąd wydane gry.
    Na PlayStation 3 nie da się grać w starsze gry

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)