Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Che, właśnie miałem to dodać, uprzedziłes mnie.
    No, ale w takim razie upada jeden z największych (moim zdaniem) atutów PS3 - wsteczna kompatybilność. A na PSX i PS2 jest przecież ogrom naprawdę świetnych tytułów, w które chciałoby się pograć.
    Jeszcze tylko patrzeć, jak w PS3 ktoś znajdzie rootkita i po ptokach. :twisted:

_____
    A tak wygląda użytkowanie słynnego kontrolera Wii: http://uk.wii.com/movies/05/.

_____
    Ciekawe porównanie Wii do Atari 2600 - Wii jako pierwsza od czasów 2600 tak innowacyjna rzecz i w taki sposób promowana. W skrócie: Xbox i PS3 stawiają na "power", gigahertze, ilośc poligonów, etc, a Wii po prostu na "fun". Xbox ściąga zamożnych technomaniaków, PS3 żywi się resztkami po Xboksie, Wii zabiera wszystkich innych.
    http://www.infendo.com/2007/03/curre...s-betamax.html
    http://www.informationarbitrage.com/...do_vs_son.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pytanie

Mam Pytanie!!
    Czy opłaca się kupować PS3 jeśli nie posiada się Telewizora z funkcją HD??
    Czy można ten temat inaczej rozwiązac po przez np podłączenie do monitora(za pomocą TUNERA)??
    Prosze o odpowiedz
    GRZYB

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ech, na bogów, to że telewizor HD jest wskazany, nie znaczy, że jest wymagany Bez niego można spokojnie grać.

simian raticus
    Gość

Nie ważne czy się kupi Xbox 360 czy PlayStation 3 - i tak się zabawicie na tych konsolkach zdrowo i przez długiiiiiiii czas :-)
    Samo PlayStation 2 już umiera powoli ale wspaniałych gier na nią nie zabrakło.
    Pro Evolution Soccer 6 wygląda o niebo lepiej niż na moim PC, którego zakupiłem o wiele później niż PS2.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witajcie

Ja miałem zamiar kupić PS 3, ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem PS-X i PS 2.
    Jednak teraz po przeczytaniu tych postów... jak i wielu innych mam mieszane uczucia co do zakupu owej konsoli.

Jak myślicie czy odczekać jakiś czas, czy raczej kupić Xbox 360 ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja bym poczekał i zobaczył kto obejmie prowadzenie, bo póki co, może być sytuacja, jak z konsolami z poprzedniej generacji, gdzie wyłania się lider, a reszta idzie w otchłań zapomnienia.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W sumie masz racje... jednak nie zawsze ilość graczy przekłada się na jakość konsoli.
    Jednak poczekać to dobry plan... jednak jak długo.
    Ja niestety jestem nie cierpliwym człowiekiem i nie wiem czy długo wytrzymam patrząc jak większość ludzi kupuje Xbox 360 czy też PS 3... a ja mogę tylko pomarzyć bo czekam na rozwój sytuacji :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poczekaj z p roku, gra rok. Jeszcze nie weszy wszystkie rzeczy, ktre by zapowiedziane (np.: Virtual life w PS3). Jeli po wejciu wszystkiego, nadal nie wyoni si faworyt, zastanw si czego potrzebujesz. Obie konsole bd centrami domowej rozrywki, kwestia gier. Jeli szukasz gier raczej mao wyszukanych, stawiajcych na grafik (rne strzelaniny itd.) to Xbox360. Jeli za czego z gbi, fabu, rpg'i itd. to ps3. Jednake, z tego co patrz, PS3 sprzedaje si pki co najgorzej, wic jednak bd oponowa za xboxem, do ktrego coraz wicej japoskich firm zaczyna robi gry.
    http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,33714;core.html
    Pki co, na PS3 nie ma adnych sensownych gier, na xboxa 360 tak i w produkcji peno wietnych tytuw. Naley imho jak na razie poczeka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hmm... może i masz rację
    a co to Virtual life... bo albo ukazuje mi się bark wiedzy poszczególnych rzeczy na temat PS 3... albo po prostu nie kojarzę

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W USA coś PS3 nie za dobrze się sprzedaje…
    W marcu liderem pod względem sprzedaży konsol do gier w USA było urządzenie Nintendo DS, donosi serwis DigiTimes.
    Sprzedano ich łącznie 580 tys. sztuk. Drugie miejsce zajęła konsola Sony Playstation 2 z ilością 280 tys. sztuk. Trzecie miejsce to Nintendo Wii ze sprzedażą na poziomie 259 tys. sztuk. Xbox 360 sprzedał się w ilości 200 tys. urządzeń.

Rok temu w pierwszym kwartale Amerykanie wydali na konsole 659 mln dolarów. W tym roku wynik ten został poprawiony dwukrotnie, gdyż sprzedaż osiągnęła 1,3 mld dolarów.
    http://lajt.onet.pl/wiadomosci/15243...wiadomosc.html

Jak widać Nintendo generalnie wymiata (DS+Wii). Jeśli odrzucić przenośne (DS) i poprzedniej generacji (PS2), to mamy Wii, potem Xbox. Co dalej, nie wiem, bo DigiTimes wymaga rejestracji.

----------
    Hm, Sony samo się przyznaje, że jego produkt to porażka…

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)