Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wolę Xbox 360. Są na niej naprawdę niezłe gry jak np. Forza Motorsport 2:
    http://wyscigi.na.xbox.forza2.l.kuza...wrog.patrz.pl/

Pozdrawiam!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Grał ktoś już w tą grę? Jest naprawdę świetna!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Black Zobacz post
    Ech, na bogów, to że telewizor HD jest wskazany, nie znaczy, że jest wymagany Bez niego można spokojnie grać.
    Zgadzam się w pełni.
    Od kilku miesięcy mam X360 i owszem kupiłem sobie kabel VGA by za niewielką kwotę cieszyć się HD na ekranie monitora, ale nie jest to niezbędne. Wiele gier robi równie silne wrażenie także na zwykłym telewizorze.

Inna kwestia, że w wielu przypadkach przeczytanie czcionki na SD jest męczarnią nie do opisania. No i po prostu nie można nie zobaczyć Gears Of War lub Lost Planet w wysokiej rozdzielczości. Można dostać oczopląsu

Niemniej polecam nowe konsole wszystkim fanom gier. Nie tylko tym z telewizorem full HD. W przypadku 360-tki sporą radochę sprawią już małe gry z Marketplace.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak jest z piratami na xboxa360? Podobno nie ma?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ufonol Zobacz post
    jak jest z piratami na xboxa360? Podobno nie ma?
    Są (niestety), ale czy ktoś przy zdrowych zmysłach przerabiałby Xboxa 360? Ta konsola jest świetna do single player, ale po sieci jest wręcz boska.

Zresztą ceny gier już sporo poszły w dół. Po co okradać twórców? Ja od dawna gram wyłącznie na oryginałach i zapewniam, że jest to lepsze rozwiązanie. Nie tylko dlatego, że czujesz się lepiej moralnie, ale też dlatego, że bardziej docenia się grę. Lepiej skończyć jeden tytuł na miesiąc, ale czerpać z tego 100% satysfakcji niż trzaskać każdą nowość po łebkach.

A grę po przejściu zawsze można sprzedać i wychodzi się praktycznie na zero.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Według badań przeprowadzonych przez firmę NPD Group konsole do gier firmy Nintendo: DS, oraz Wii były najlepiej sprzedającymi się produktami w swojej kategorii w zeszłym miesiącu, co potwierdza silną pozycję tej firmy na rynku.
    Konsola Nintendo DS zanotowała nawet jeszcze lepszy rezultat niż w maju osiągając wyśmienity wynik 561.900 sprzedanych jednostek. Wii znalazła się na drugim miejscu z wynikiem 381.800 sztuk co również jest wynikiem lepszym od rezultatu uzyskanego w zestawieniu z poprzedniego miesiąca. Stara konsola firmy, Game Boy, została sprzedana w ilości 109.400 egzemplarzy co jest małym zaskoczeniem chociażby z tego powodu, że zaprzestano już produkcji oprogramowania dla tego urządzenia.

Wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem zanotowała również firma Microsoft, która sprzedała 198.400 sztuk swojej najnowszej konsoli XBOX 360.

Spośród produktów firmy Sony najlepiej sprzedawała się konsola PlayStation Portable, 290.100 sztuk, tuż za nią uplasowała się PlayStation 2, 270.700 jednostek, zaś na szarym końcu znalazł się najnowszy produkt japońskiej firmy czyli PlayStation 3. Sony sprzedało zaledwie 98.500 egzemplarzy swojej najnowszej konsoli, tym samym PS3 zamyka całe zestawienie. link
    Swoją drogą, szacunek dla Nintendo, rządzi na rynku konsol już tyle lat. A pomyśleć, że swój pierwszy, kultowy dziś produkt - NES/Famicom chciała odsprzedać, nie wierząc w sukces...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Potwierdza się, że PS3 jest przekombinowana i przez to trudna (=droga) do oprogramowania:
    "PlayStation 3 to strata czasu"
    Wydany w tym tygodniu Orange Box ma być najlepszą grą od Valve Software.
    Jednakże posiadacze PlayStation 3, przynajmniej na razie, mogą tylko zazdrośnie patrzeć na posiadaczy PC-tów i Xboksów 360. Nie uświadczą innowacyjności Portalu, zabawy przy Team Fortress 2 i rozmachu Episode 2.

Valve Software nie będzie się zajmował The Orange Box na PlayStation 3, konwersją ma się zająć Electronic Arts. Na życzenie samego Valve Software.

Poproszony o wyjaśnienia, Gabe Newell, jeden z założycieli Valve Software, odparł: "Moim zdaniem PS3 to strata czasu. Inwestowanie w Cell czy SPE nie daje żadnych korzyści na dłuższą metę. Nic tam nie przeznaczysz do niczego. Nic nie zyskasz poza uczuciem nienawiści wobec architektury, którą stworzyli. Nie wydaje mi się, by na tym dużo zarobili. To nie jest dobre rozwiązanie."

Programista zaznaczył również, że konwersja na Xbox 360 również nie była bezproblemowa, ale bez porównania bardziej przyjazna dla developera. "Nauczyliśmy się tworzyć Framework, gdzie w zasadzie wszystko sprowadza się tylko do rekompilacji kodu na każdą platformę. (...) Konwersja Left 4 Dead na (Xboksa) 360 zajęła nam jeden dzień." link

BartekMazak
    Gość

Odp: XBOX 360 czy PLAYSTATION 3

Ja mam i xboxa i ps3 (ta druga to prezencie dostałem, żeby nie było, ze sam kupiłem) i lubie pograć i na jednym i na drugim, jakoś nie mam specjalnych obiekcji czy zastrzeżeń. A poza tym jak gra jest dobra (teraz czekam na dostawę Crysis 3 z przedsprzedaży - taniej), to człowieka tak wciąga, że spór "xbox czy playstation" przestaje miec jakieś duże znaczenie.

Liczy sie gra!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem PS3 jest bardziej przyszłościowe ze względu na Blu-Ray'a oraz mniejszą konfliktowośc.

Początkujący
    Mieszka w
    Oborniki
    Siła Reputacji
    0

Ciężki wybór, ale chyba jednak skłonny byłbym kupić PS3. Pomimo, że już dostępna jest PS4.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)