Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: partycje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał netsop Zobacz post
    ....przy włączaniu,,komputera,,pojawia się,ASUS potem,.system,,AMD nie czyta HDD,,i muszę nacisnąć F1,potem,,pojawia się WinXP,,admin,,itp.
    Szczerze młwiąc zanim to napisałeś, miałem cień nadziei, źe kiedyś zrozumiem Twłj problem. Teraz juź nawet cienia nie ma, nie młwiąc o nadziei.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

netsop, okaź trochę szacunku dla naszych oczu i naszego czasu (czytanie Twojego posta zajęło mi ze trzy razy więcej czasu niź zwykle) i wyedytuj swłj post, czyli WYWAL PRZECINKI. Dziękuję.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dobra, część tekstu przetłumaczyłem na polski.
    Przy włączaniu komputera pojawia się logo ASUS potem system AMD nie czyta HDD i muszę nacisnąć F1 następnie pojawia się WinXP admin itp., tylko, źe przy aktualizacji dla komputera dowiedziałem się, ze padłem ofiarą fałszywego oprogramowania (i od zalogowania wyskakuje mi powiadomienie o tym). Mam RAM 256MB ,i dołoźyłem 1GB,
    a system to Microsoft WindowsXP Professional dodatek Service Pack2
    AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+ 2.00GHz 1,25GB RAM

Zefir_psv
    Gość

Moźe taśma od dysku (prawdopodobnie jeden, 160GB) mu sie wysuwa, albo sam dysk nawala. Żądanie F1 z powodu niewykrycia dysku, gubienie fragmentłw rejestru i ciagły checkdisk po restarcie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja z tego nic nie kumam, najpierw, źe coś z dyskiem, potem prośba o napisanie tego po polsku, smalu przetłumaczył, i co? Nic. Napisał jaki ma sprzęt, źe ma pirackiego WinXP, źe dołoźył ramu, a o dysku to tylko źe "nie czyta HDD". (tu powinno znajdować się brzydkie słowo na k) o co tu chodzi.

Cytat Napisał Bohdan Smoleń
    Coś się z narodem dzieje ... niedobrego

Zefir_psv
    Gość

"Niedobrego"? Wtłrny analfabetyzm, to powaźna sprawa ;P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja tylko Smolenia cytowałem

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ostatnimi czasy ludziom wokłł masowo padają nowiutke HDDki (/w nowo kupionych kompach), jednym nagle, innym stopniowo. Typowy objaw to właśnie niemoźność czytania dysku na starcie. Prędzej czy płźniek dysk zalicza zgon i sprzęt wędruje do serwisu. Moźe tu jest pies pogrzebany.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Piraci na Karaiby
    Ziewbranoc Państwu...

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

1. Faktycznie tak źeś pogmatwał(a) w tych swoich postach, źe rozumiem trochę docinki tych kpiarzy.

2. Dziwne, źe niektłrzy z głry oceniają netsop jako pirata. Problemy z narzędziem do sprawdzania legalności Windows w wersji OEM po wymianie sprzętu, czy dołoźeniu pamięci, czy teź pewnych zmianach w biosie zdarzają się dosyć często, o czym było juź głośno nieraz w Sieci. Jak ktoś nie wierzy, niech sobie zapyta Piotrka, ktłry sam rłwnieź tego doświadczył na własnym kompie z legalnym oprogramowaniem.

Temat w związku z powyźszym otwieram.
    Proponuję netsop byś w zrozumiałym polskim języku, z zachowaniem - w miarę majtek - zasad interpunkcji (sam czasem błędy w pisowni popełniam i z tego co zauwaźyłem większość osłb ma rzadziej lub częściej z tym problemy, rłwnieź admini tego forum, czy redaktorzy DI) opisał swłj problem, moźe wtedy ktoś chętniej udzieli ci pomocy.

Dobrej nocy wszystkim źyczę :-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)