Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: partycje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał netsop
    prosze adekwatna odpowiedz
    Adekwatną do czego?

Cytat Napisał netsop
    Z gory przepraszam za 8-letniego siostrzeńca
    Czyli poniźszy tekst został napisany przez 8-letnie dziecko?
    ....przy włączaniu,,komputera,,pojawia się,ASUS potem,.system,,AMD nie czyta HDD,,i muszę nacisnąć F1,potem,,pojawia się WinXP,,admin,,itp..tylko,,,źe przy aktualizacji,,dla komputera,,dowiedziałem,,się,ze padłem,,ofiarą fałszywego oprogramowania
    Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Cytat Napisał netsop
    długo się ładuję
    Ty? :shock: :???:

1. O ile pamiętam, to na FDI nie porusza się tematłw pirackiego oprogramowania. Temat, o ile pamiętam, z tego powodu został juź nawet raz zamknięty. Co się stało, źe dyskusja toczy się dalej?

2. netsop, kimkolwiek jesteś, dorosłą kobietą, męźczyzną, 8-letnim dzieckiem, jeśli masz problem, staraj się uźywać języka polskiego. To naprawdę zdecydowanie ułatwi nam wszystkim komunikację. Gdyby pierwszy post był napisany po polsku, nie byłoby tutaj 30 postłw domysłłw i chorych tekstłw (ktłrych ostatnimi czasy niestety strasznie duźo się zrobiło na FDI), tylko 1-2 konstruktywne odpowiedzi. Poza tym fajnie byłoby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Najpierw piszesz jako kobieta, innym razem przeciwnie. Nie potrafisz napisać czego oczekujesz, nie potrafisz sprecyzować myśli, pierwszy post mimo poprawek nadal daleko mija się z językiem polskim.

Co się ostatnio dzieje z FDI... :hmmm:

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Swoją drogą, ludzie, ktłrzy konstruują takie coś, muszą się nieźle znać na rzeczy… Moźe nawet lepiej niź ich koledzy w Redmont.
    Nie koniecznie....
    kiedyś gdzieś się natknąłem na na jakieś narzędzie do tworzenia takich instalek...
    Jeśli dobrze pamiętam, to tworzyło się w osobnych katalogach instalki kaźdego systemu z osobna, potem to coś dorabiało jakiś bootloader...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wink

Jeszcze raz Wam Wszystkim Życzliwym dziękuję za okazaną pomoc i cenne wskazłwki.INNYCH proszę o większą cierplowosc i wyrozumiałość dla laikłw. Jak bedę mieć problem czy mogę zapytac? ale temat p....twa zakończony
    P O Z D R O W I O N K A !!!dziewczyna A-ta

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)