Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: partycje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

partycje

Instalujac Windows XP Professional na co musze zwrocic uwagę by wszystkie dane nie zamieszczal na dysku c
    tylko trzy dyski byly rowno obciazone danymi? mam ostrzezenia od znajomych.prosze adekwatna odpowiedz

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

1) Po cholere nam Twłj numer GG?
    2) Nie mamy etatowej wrłźki, jaki dokładnie to jest system (Bo źe Wyndołs to wywnioskowałem po oznaczeniu partycji)
    3) Co to urwał nać znaczy "help" i "dzienx"
    4) Opisz dokładnie co się dzieje i czego potrzebujesz. Opis nie musi być fachowy byle bardziej precyzyjny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał netsop Zobacz post
    wszystko wrzuca na dysk C: i się zwiesza
    Z tego zdania to wnioskuję ,źe nie potrafisz zainstalować sobie gry tam gdzie chcesz, ewentualnie skonfigurować innych programłw (p2p).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja wywnioskowałem z tego posta, źe pozostałe partycję kopiuje się na dysk c i wtedy mamy zwiechę systemu :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czemu macie pretensje do netsopa?
    To nie jego wina, źe jedyny kontakt z informatyką zapewniaja mu kumple z bloku, ktłrzy znają GG, potrafią wklepać YouTube i "nacisnąć Start aby zakończyć". Partycja myli im się z Patrycją a dysk logiczny z dyskietką.
    "Brak skrłtu na pulpicie"="katastrofa".
    Młodzian chciał "zapodać" pytanie a Wy mu takiego kopa w "pupke" i jeszcze go od ziomali i bezeli zwyzywacie cholibka.

A Ty netsop pisz po "polskiemu", wyraźnie i na temat. Ile masz dyskłw (jak otworzysz kompa to, to takie duźe, srebrne, podłączone taśmą i nie jest CD ani stacją dyskietek), jakiego masz Windowsa, co to znaczy zwiesza, jakieś komunikaty moźe są, przy jakich czynnościach się to pojawia?
    Pisz więcej i konkretniej.
    BTW: "mi" teź się zwiesza jak ładuję.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja myślę źe kolega czeka na kontakt na gg.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zweibierbitte Zobacz post
    A mi się zwiesza, jak juź skończę ładować. Zresztą Wam pewnie teź :big_smile: :twisted: Sorry, nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego. :big_smile:

A swoja drogą ciekaw jestem jakie parametry moźna zmieniać w partycjach. Niech sprawdzę w systemie... Literę?

Cytat Napisał benq
    Ja wywnioskowałem z tego posta, źe pozostałe partycję kopiuje się na dysk c i wtedy mamy zwiechę systemu
    No, jeźeli tak jest, to netsop ma problem. Tylko, źe system powinien mu wywalić komunikat o zbyt małej ilości miejsca na dysku. Moźe mu ktoś napisze na GG, źe na forum czeka na niego sporo postłw? Bo netsop czeka na GG i chyba się nie doczeka.

Cytat Napisał Nimitz
    Nie mamy etatowej wrłźki
    Nimitz, a jak Twoja nowa czarodziejska kula, o ktłrej czytałem przed chwilą w innym Twoim poście? Przestała działać, czy nie skończyłeś czytac instrukcji obsługi :twisted:

Kurde, ale my złośliwe bestie jesteśmy. Ale w sumie wszystkiemu winien jest Krzysiek. Bo zamiast wydawać kasę na nowe oprogramowanie na FDI powinien zatrudnić wrłźkę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

partycje dla Windowsa XP w tym dyski:C=31.5GB, D=62.9, E=65.7.. opcja,,jest taka

Cytat Napisał zweibierbitte Zobacz post
    Czemu macie pretensje do netsopa?
    To nie jego wina, źe jedyny kontakt z informatyką zapewniaja mu kumple z bloku, ktłrzy znają GG, potrafią wklepać YouTube i "nacisnąć Start aby zakończyć". Partycja myli im się z Patrycją a dysk logiczny z dyskietką.
    "Brak skrłtu na pulpicie"="katastrofa".
    Młodzian chciał "zapodać" pytanie a Wy mu takiego kopa w "pupke" i jeszcze go od ziomali i bezeli zwyzywacie cholibka.

A Ty netsop pisz po "polskiemu", wyraźnie i na temat. Ile masz dyskłw (jak otworzysz kompa to, to takie duźe, srebrne, podłączone taśmą i nie jest CD ani stacją dyskietek), jakiego masz Windowsa, co to znaczy zwiesza, jakieś komunikaty moźe są, przy jakich czynnościach się to pojawia?
    Pisz więcej i konkretniej.
    ....przy włączaniu,,komputera,,pojawia się,ASUS potem,.system,,AMD nie czyta HDD,,i muszę nacisnąć F1,potem,,pojawia się WinXP,,admin,,itp..tylko,,,źe przy aktualizacji,,dla komputera,,dowiedziałem,,się,ze padłem,,ofiarą fałszywego oprogramowania,,(i od zalogowania wyskakuje,,mi powiadomienie,,o tym)dalej w systemie,,mam RAM 256MB,,,i dołoźyłem 1GB ,
    a nazwa systemu...Microsoft WindowsXP Professional dodatek Service Pack2
    AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+ 2.00GHz 1,25GB RAM
    w dysku,,C mam wrzucone,,na jeden dysk,,,i dlatego musiałem,,dołoźyć,,pamięć,,,bo się zacinał,,,i kaźdy błąd w programach powoduje,ze muszę go zresetować,,a potem komenda Reboot system,,,ale mi to wyskakuje,,jak jest zakurzony radiator,,a potem,,sprawdzanie..na niebieskiej,planszy dyskłw,,czyli,,indeksy,,i tak do trzeciego poziomu,,do dziennika,,plikłw,,i zakańcza,,,a potem,,louje,,się winXP..i nie ma dźwięku,,,i muszę prze Menedźera urządzeń,,odinstalować,,i znowu zaistalować,,
    wiem,,,ze moźe,,namieszałe,,Tobie w głowie,,,,dlatego nie miej mi tego za złe,,,tym bardziej,,,ze bym,,nie panikował,,gdybym,,się nie dowiedział,ze przy wgrywaniu,,nowego programu,,muszę podać,,partycje,,,takie,zeby podzielił,,na wszyskie dyski,,,i obawiam,,się innych poleceń,,,,przy instalacji,,windXPProfessional wersja,,2004(nowe oprogramowanie)
    bardzo Ciebie proszę,,o wyrozumiałość,,i fachową pomoc,,,
    z głry dzienx;-))

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

To jest "po polskiemu" czy moźe w jakimś innym języku ?
    Nawet po wywaleniu wszystkich znakłw interpunkcyjnych nie wiadomo o co chodzi, być moźe słowa są za trudnym środkiem przekazu informacji. Moźe narysuj o co chodzi ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A Ty netsop pisz po "polskiemu", wyraźnie
    Zdaje się ,źe nie przeczytałeś tego zdania. Po co tyle przecinkłw, to się cięźko czyta.

,,dowiedziałem,,się,ze padłem,,ofiarą fałszywego oprogramowania,
    Znaczy , źe masz pirata. Dalej nie czytałem bo mnie oczy rozbolały.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)