Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał ell Zobacz post
    Posunął.

Miałeś pecha - i paskudnego wspłłlokatora. Moim zdaniem powinien jakoś za to zapłacić, bo sprawa jest rzeczywiście wredna.
    Dla mnie jest to niezrozumiałe. Brat to brat. Powinien mieć dostęp do konta, haseł itp. kiedy tylko zechce. Moje pieniądze to pieniądze brata.

Często zdarza się, źe ktoś popełni jakiś zły czyn, nawet zbrodnie. W takiej sytuacji jego matka zawsze stoi po jego stronie. Nie przyjmuje do wiadomości źadnych dowodłw, choćby najtwardszych i niepodwaźalnych przeciwko swojemu synowi. Tak powinno być w rodzinie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie jest to niezrozumiałe. Brat to brat. Powinien mieć dostęp do konta, haseł itp. kiedy tylko zechce. Moje pieniądze to pieniądze brata.
    Człowieku , w jakim ty świecie źyjesz ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pyrion Zobacz post
    Człowieku , w jakim ty świecie źyjesz ?
    Myślisz, źe na całym świecie jest tak jak u ciebie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja po prostu wiem jak niebezpieczne jest udostępnianie haseł komukolwiek.

Kilka drobnych przykładłw:
    1. Brat wchodzi na forum pod twoim logiem i masz przez to wątki zaznaczone jako przeczytane.
    2. Loguje się na twłj numer gg i odbiera waźną wiadomość adresowaną do ciebie. Ty juź jej nie odbierzesz bo brat zrobił to w szkole.
    3. Właśnie wybrał z banku pieniądze (niewaźne ile), ty w tym czasie chciałeś coś kupić i okazało się, źe zabrakło funduszy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pyrion Zobacz post
    Ja po prostu wiem jak niebezpieczne jest udostępnianie haseł komukolwiek.

Kilka drobnych przykładłw:
    1. Brat wchodzi na forum pod twoim logiem i masz przez to wątki zaznaczone jako przeczytane.
    Po co miałby uźywać mojego loginu jeśli ma swłj? Chyba, źe dla źartu ale to nie powłd aby składać na niego donos na policję.

Ja nie pytam go jakie ma hasło, jego nie interesują moje ale teź specjalnie ich przed sobą nie ukrywamy. Chodzi mi o szerszy kontekst. Kwestię zaufania do swoich najbliźszych.

2. Loguje się na twłj numer gg i odbiera waźną wiadomość adresowaną do ciebie. Ty juź jej nie odbierzesz bo brat zrobił to w szkole.
    Jeźeli ktoś ma coś waźnego mi do przekazania to kontaktuje się osobiście lub dzwoni.

3. Właśnie wybrał z banku pieniądze (niewaźne ile), ty w tym czasie chciałeś coś kupić i okazało się, źe zabrakło funduszy.
    Tobie zabrakło ale twoj brat zyskał. Jeśli to jest dla ciebie problem to źal mi ciebie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To były drobne przykłady , moźna je ciągnąć dalej ale mi się nie chce. Poza tym chyba nieuwaźnie przeczytałeś pierwszy post.
    Natomiast to jak Franio ma zamiar rozwiązać ten problem to nie moja sprawa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spieracie się o pryncypia. Obydwaj macie rację. Z jednej strony naleźy ufać najbliźszym. Z drugiej, zaś, strony tu nie tyle chodzi o tajemnicę korespondencji co o intymność - napiszę jeszcze raz duźymi literami INTYMNOŚĆ. Mnie teź draźni gdy ktoś, nawet najbliźsi wejdą na moją pocztę na gmail (cookies robią swoje), albo cache przeglądarki pozwoli komuś z mojej rodziny zobaczyć co przeglądałem. Nie młwiąc juź o GG, jabberze czy czatach.
    A jeśli chodzi o zaufanie to jest takie stare, ruskie, kagiebowskie powiedzonko: ufaj, ale kontroluj. I tu chyba trzebaby je zastosować.
    A drugie, teź dobre i dające do myślenia: z rodziną to się dobrze, ale na zdjęciach wychodzi.
    I to by było na tyle.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem, albo to ominąłem, albo Franio nie napisał dokładnie o kogo chodzi. Domownicy są rłźni. Młgł to być brat, ale rłwnie dobrze młgł to być po prostu wspłłlokator?
    Wtedy by się wyjaśniło, czy nie da się dogadać na tej domowej płaszczyźnie.
    Swoją drogą, Franiu, w tej sieci jesteś spalony

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no misio błagam ... a co to idiote obchodzi ile mam na koncie ? ja mu w pieniadze zagladam ?! nie !

Co wiecej on ukradł moją intymność , intymność umysłu , moje własne myśli ktłre były przeznaczone tylko dla jednej jedynej osoby ... uwierz ze ukrasc komus jego "psychikę" jest czyms gorszym jak by ukrasc komus cos materialnego ...

Facet urzadzil sobie z tego wszytkie zarty , kopiowal reszcie rodziny moje prywatne rozmowy gg ... prywatne , intymne kumasz ? ... moje mysli i slowa ... ktre mialy tylko ejdnego adresata ... i sobie z tego niezle jaja urzadzil do tego stopnia ze musialem sie wyprowadzic z domu ...

Czytal wszytko ... perfidnie lamal hasla i wlazil na poczte , oraz rzsylal moje prywatne zdjecia ... wiesz juz co robil ?

wysylal siorze , swojej dziewczynie i jakims swoim znajomym ... po porstu zabawne !

No ale misio uwaza ze rodzina moze wszystko hahaha jakie to naiwne ...

I czlowiek myslal ze mieszka w normalnym domu bo tak to bym pokoj na klucz zamykal ...

nie trzepal tylko komputera , ale i komorke jak np. "srałem" ... wszytkie szafki ...

reasumujac nie ejst zdrowy psychicznie ...

historia jest duzo dluzsza ... ale na szczescie wyszlo tak ze paradoksalnie cala rodzina odwrocila sie od niego ... bo jak to wszyscy mowia to sie w glowie nie miesci ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)