Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: SiTA

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: SiTA

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Osobiście nie testowałem.
    Znam jedynie opinię człowieka, kt�łry zajmuje się uzdrawianiem, medytacjami itp (prowadzi kursy/szkoły) i jest bardzo negatywna. Twierdzi on, �źe u�źywanie takich urządzeń bardzo źle wpływa np. na aurę i powoduje wiele duchowych/mentalnych problem�łw. Oczywiście nie ka�źdy wierzy w takie rzeczy, ale tego gościa akurat darzę znacznym zaufaniem - wiele z tego co m�łwi sprawdziłem na sobie i przyznałem mu rację.

Niezale�źnie od tego wydaje mi się, �źe lepiej po prostu samodzielnie nauczyć się wprowadzać umysł/m�łzg w stan alfa, np. poprzez medytację, autosugestię, etc. Tudzie�ź skorzystać z paru rad z poradnik�łw typu "Superumysł".

Nie wiem, czego chcesz się uczyć, ale jeśli faktycznie języka, to nie ma to jak powiązanie tego ze swoim hobby, zainteresowaniami. Mnie dawno temu du�źo dało granie (jeszcze na Atari) w grę tekstową. Rozumienia ze słuchu najlepiej uczyć się oglądając np. filmy w oryginale, czy wiadomości w TV. Du�źo daje czytanie czasopism/ksią�źek, trzeba tylko odpowiednio dobrać poziom trudności (nie porywać się od razu na Makbeta w oryginale i poprzestać na razie np. na uproszczonej wersji przyg�łd Sherlocka Holmesa - przykład z �źycia). Mnie się ostatno udało dorwać po angielsku ulubiony cykl mojego ulubionego autora - w wersji e-bookowej i w wersji audio. Po polsku czytałem ju�ź dziesiątki razy, więc nawet w przypadku trudniejszych fragment�łw taki jednoczesny odbi�łr (tekst+audio) będzie bezkonfliktowy… Oczywiście tu ju�ź trzeba mieć szczęście, �źeby trafić taką kombinację.
    Wow nie miałem pojęcia. To niedobrze mieć złą aurę. A jeszcze gorzej Aureolę !

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: SiTA

Najwięcej się uczy przez mówienie, zupełne inaczej wygląda język pisany a inaczej mówiony.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia