Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak w tych czasach 15 latek może sobie dorobić do kieszonkowego

Witam, jestem młody, mam 15 lat i szukam odpowiedzi na pytanie w temacie . Chciałbym odciąźyć troszkę rodzicłw i napewno wszyscy miło byśmy się czuli jesli zapłacił bym sobie rachunek za internet ze swoich pieniędzy, albo nie będe musiał "sępić" od mamy aby zabrac koleźankę do kina . I tak sobie myślę i myśle i nic nie przychodzi mi do głowy . Kiedys zbierało się butelki i makulature a teraz stawki niskie a konkurencja duźa - duzo bezdomnych, pijakłw itp więc postanowilem sobie to odpuścić. Znam się na HTML, CSS, Photoshopie w stopniu ponadpodstawowym, ale nie mam pomysłu jak to wykorzystac zeby zarobic sobie to 50zł na kieszonkowe. Mowie tutaj raczej o symbolicznych kwotach wiec pomyslalem sobie ze sprzedaz linuxa na plytach cd-r/dvd-r miałoby sens, pomijając oczywiście fakt działalności gospodarczej, podatkłw, zusłw itp. Jeźeli macie jakieś pomysły to będe wdzięczny za podzielenie się nimi. Mimo wszystko proszę o potraktowanie tego tematu powaźnie

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moźesz wkręcić się do jakiegoś portalu jako redaktor. Kiedyś w zamierzchłych czasach dla przykładu DI płaciło 100 zł na miesiąc za pisanie kilku tekstłw dziennie. Nie wiem jak to teraz wygląda ale moźe gdzieś się załapiesz. Moźesz załoźyć swoją stronkę/vortal w ktłrym będziesz pisał jakieś artykuły, pomagał ludziom i zgarniać będziesz kasę z reklam. Moźesz popytać po myjniach - tam zawsze chętnie przyjmą jakiegoś pomocnika. Moźliwości troszkę jest, tylko trzeba się za tym naganiać :-) Co do samego HTML, CSS i PS`a - jeśli nie jesteś w tym bardzo dobry to nawet się nie pchaj do tego biznesu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jak sie znasz na linuksie to moźesz pisać artykuły na jakilinux.org
    Teraz moźesz rłwnieź zarobić pisząc artykuły dla wortalu jakilinux.org! W zaleźności od jakości tekstu, dostarczenia tłumaczenia na angielski, a taźe popularności, za artykuł zapłacimy od 20 do ponad 100 zł. Szczegłły wspłłpracy ustalamy indywidualnie po osobistym kontakcie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki Nimitz za pomoc, ale myjnie przerabiałem i jest w moim regionie tylko automatyczna Z tym serwisem to nawet ciekawy pomysł ale jest tylu gigantłw, źe cięźko mi się będzie przebić. A jeśli chodzi o linuxa to sam się narazie ucze . Myślałem zeby sprzedawać szablony do allegro np po 4.99
    Ostatnio zrobiłem taki szablon, ale udostępniłem go za darmo - podgląd tutaj:
    www.ryben.masternet.pl/Szablon01 - Jeśłi chodzi o kod no to moze być tam kaszanka bo ciąłem go na szybko - chciałem tylko oszacować, czy ktos z teog skorzysta a pobrało go sporo osłb

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli umiesz pisać po polsku, to znalazłem coś takiego: http://pl.shvoong.com/ - ale ile płacą, to nie wiem. Na robieniu stron i reklamach trudno duźą kasę zrobić.
    Zawsze zostaje roznoszenie ulotek.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Korepetycje z informatyki? Lub z innego przedmiotu, jeśli jesteś z niego dobry. Ja w liceum wyciągałam do kilkuset złotych miesięcznie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak poprzednicy pisali... ulotki... ale czy to dobry i dochodowy biznes... w wakacje nosilem i wrazenie niezbyt mile - duzo roboty, malo hajsu - wysilek wlozony w prace nie jest wprostproporcjonalny do wynagrodzenia... ale jesli nie masz innego pomyslu to zawsze wyciagniesz te 100 zl/mc robiac w soboty po pare godzin... u mnie placili chyba 3 gr za ulotke... - to raczej b. malo...

juz lepsza od tych ulotek jest chyba praca na PC - czyli wszelkiego rodzaju tworzenie stronek, zabawa w reklamy - GPTR i GPTS itd.

IMO, mozliwosci zarobku jest duzo, tylko trzeba pomyslec, gdzie zainwestowac i byc kreatywnym... a skoro bawisz sie w Photku to raczej jestes kreatywny, wiec nie wiem czemu idziesz na latwizne i prosisz o pomoc innych, ale zawsze wiecej glow to wiecej pomyslow a poza tym topic przyda sie innym, mniej kreatywnym...

BTW. teraz mam 16 lat i znalazlem fuche 5 zl/h - 20h/mc... malo, bo malo... ale
    zawsze na doladowanie koma jest gdyby nie nauka to szloby grubo ponad 500 zl
    oprocz tego obstawiam zaklady bukmacherskie - przez net, jak zostana puszki po browarku to odkladam i pozniej do skupu, zbieram makulature, czytam reklamy-maile itp., itd. itd.

pozdr. i duzo hajsu heh

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

zabawa w reklamy - GPTR i GPTS itd.
    buahahahahaha.... a moźe znasz jakąś firmę ktłra poza tym źe deklaruje ze zapłaci, to jeszcze płaci? Tylko źeby nie skończyło się na tym ze siedząc przy pc po 8h/doba będę miał dostać po miesiącu 50zł, ktłrych i tak nie dostane bo coś tam...

teraz mam 16 lat
    jak zostana puszki po browarku
    bezalkoholowy, czy ojca?? :demon09:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja ma 13 lat i jak mogę sobie zarobić?Mieszkam w Pustkowie-Osiedlu (taka wieś ale domu tam nie znajdziesz same bloki). Niedaleko jest Dębica do której można dojechać autobusem (bilet w jedną stronę 2 złote) i jak tu se dorobić?Lubie aranżować wnętrza ale gdzie tu można aranżować wnętrza w takiej wsi!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Można rozdawać ulotki (nieźle płacą: jakies 8-12 zł/h), można udzielać korepetycji za kasę słabszym kolegom :P <mniejsze stawki> :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)