Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: Prezenty..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ja dla Mamy kupiłem aparat Pentax Optio S7 , a dla Taty radio samochodowe Pioneer DEH-4000UB oraz płyty z Jego ulubioną muzyką. Całkowity koszt to ~ 1100 zł.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

troche nie czas ale w koncu wigilia nastepna za 8 miesiecy kupujcie ciepłe skarpetki!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja kupie coś z haftu krzyżykowego. Znalazłam na tej http://www.e-cepelia.com stronie fajne zestawy. Na pewo będzie radocha a po wyszyciu zawiśnie wspaniały obraz. Dla dzieciaków oczywiście jakieś bajery ze strony toys4boys lub innej na bank dla dzieci kupię zabawki zawsze jest z tego radość. Sama pamiętam jak byłam dzieckiem i zamiast wymarzonej lalki dostałam sweterek eh co to było za żal ;-) :wyklad:

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

moją pasją jest haft krzyżykowy... trochę prac mam na koncie
    a jeśli chodzi o prezenty to mnie ostatnio pomógł serwis www.carmeno.pl, pisałam też do pogotowia i jeden prezent dzięki nim wybrałam o ten: http://www.carmeno.pl/2-filizanki-evergreen%5B1%5D ostatnio stłukłam koleżance piękną filiżankę... przykro jej było widziałam, dlatego mam nadzieję, że teraz będzie zadowolona.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wg mnie nic tak dobrze się nie sprawdza jako świąteczny prezent, jak dobra książka. W tym roku rodziców planuję "obskoczyć" jedną książką, a mianowicie "Notatkami z wystawy" Patricka Gale'a. Niby wydawałoby się, że dramat obyczajowy to bardziej dla kobiet, ale skoro ja sam się tą książką zachwyciłem, to ojcu też na pewno spasuje

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

Ja bym książki nie uznawał za aż tak uniwersalny prezent

W końcu nie każdy lubi je czytać. Na pewno u wielu będzie się po prostu kurzyć.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jej, ja nie mam żadnego pomysłu i żadnego prezentu jeszcze ni ekupiłam a teraz już wszedzie straszne tłumay w sklepach...

wielkibrat
    Gość

Ja mam już albo dopiero prezenty dla wszystkich. W zasadzie ostatnie przesyłki dostałem wczoraj. Kupiłem m.in. suszarkę dla mamy, filmy dla taty, zestaw magika dla brata (chodzi takie sztuczki jak ta http://alemagia.pl/Z-wykorzystaniem-...k-youtube.html a nie czarną magię :P ), siostrze szal i korale. Sam spodziewam się fajnych książek podróżniczych, od jakiegoś czasu głosiłem, że chcę nową książkę Martyny Wojciechowskiej otrzymać, ciekawe czy się domyślili...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A co z prezentem na Dzień Babci i Dziadka? Kartka, życzenia, kwiaty? ja mam małego syna i chciałabym coś w jego imieniu podarować dziadkom.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szczerze? Według mnie dziadkowie, żebyś im kupił/a niezły samochód, albo inne cudo, to i tak najbardziej będą się cieszyć z czasu jaki im się poświęca. To jest chyba najlepszy prezent, dużo uśmiechu, uczucie akceptacji i szacunku. A jeśli się uprzesz, to może jakiś telewizor .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia