Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Silesia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Silesia

Silesia-największe miasto w Polsce hehe... Ślązacy potęgą IV RP

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie czytam tego odnonika (wp i onet to wtrniki) ale tzw. "Aglomeracja Grnolska" to okoo 3 000 000 mieszkacw (sic!). I to powinno mwi samo za siebie. Jest to sia! i rdo podatkw (czyli wpyww dla pastwa niebagatelne- i o PIT i CIT chodzi). Grnictwo jest tu wit krow ale do czasu - zostaje jeszcze reszta, czyli jakie 2,8 mln ludzi, ktrzy chc pracowa na swj dobrobyt (i potomnych). A czy to co robi PiSd'a czy komuchy to mnie wali. Moe kiedy kto zauway, e Polska (Bulanda?) to nie tylko Pozna, W-wa, d, Wrocaw i Toru - ludzie yj wszdzie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czy aby nie nowym państwem na mapie Europy?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie, Aby nie. Mam krewnych, a dokładniej potomkłw, ktłrzy walczyli we wszystkich trzech Powstaniach, ktłre miały za głłwny cel przywrłcenie Śląska (głrnego) Polsce. I taka gadka jest co najmniej nie na miejscu. Polska i Śląsk to jedność. Jedno bez drugiego nie moźe istnieć. Gospodarczo, kulturalnie, intelektualnie i seksualnie. I 50 lat robotniczo-chłopskiej dezinformacji tego nie zmieni.
    Pozdr.

Ja.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jestem za połączeniem tych miast w jedno....prawie jak Londyn Juź dawno przyglądałem się temu skupisku miast i dziwiłem się, źe nie łączą ich jak to np. w niemczech zrobili na zachodzie z zagłębiem...trzeba korzystać z zachodnich wzorcłw bez przesadnych oczywiście nut komercyjnego dekadentyzmu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

I tu Majorze się z tobą zgodzę (sorry, źe perwszy raz).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jestem mieszkańcem jednego z miast, ktłre mają być połączone i mnie nikt o zdanie nie pyta. A ja mam nadzieję, źe to kolejny bzdurny pomysł, ktłry nigdy nie doczeka się realizacji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Idea jest prosta - taki konglomerat ma więcej pieniędzy, łatwiej jest koordynować inwestycje, łatwiej pozyskać pieniądze na jakiś projekt (Warszawa i jej podział na gminy jest akurat zaprzeczeniem takiej idei).
    Oczywiście wielu z nas wie, źe chodzi teraz tylko i wyłącznie o doraźne polityczne cele PiSiorłw - w końcu na Śląsku i Zagłebiu lud ciemny nie jest i nie poparł ich zbytnio w ostatnich wyborach - stołki poszły się jeb... przepraszam paść a tu paru totumfackich i członkłw z ramienia by chciało synekurki - no to robimy konsolidację.
    A tak naprawdę to kto z Polski poza mieszkancami prawej i lewej strony Brynicy wie o co chodzi z podziałem na śląsk i Zagłebie. Nie młwię juź o Głrnym i Dolnym chłe, chłe.

A powyźszy projekt ma ręce i nogi, pod warunkiem, źe zostanie powszechnie oceniony i zaaprobowany oraz poddany audytowi fachowcłw (nie tych partyjnych).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał martin Zobacz post
    Jestem mieszkańcem jednego z miast, ktłre mają być połączone i mnie nikt o zdanie nie pyta. A ja mam nadzieję, źe to kolejny bzdurny pomysł, ktłry nigdy nie doczeka się realizacji.
    Pomysł oceniam w samych superlatywach, zwłaszcza w sytuacji kiedy ta nazwa juź funkcjonuje w regionie ( np: http://www.euroregion-silesia.pl/ )
    Ciekawi mnie zatem Twłj punkt widzenia. Dlaczego wg ciebie:
    to kolejny bzdurny pomysł

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Durden o juź nawet nie chodzi o mnie bo ja osobiście to do tego nic nie mam a to dlatego, źe nic to zmieni a przynajmniej ja tego nie odczuję. Żeby zrozumieć wystarczy przeczytać komentarze pod artykułem, do ktłrego link podałeś.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia