Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dzięki;-)
    ból płuc pokazał mi jak szkodliwe są papierosy i jak potrafią uzależnić.nigdy nie myślałam o rzuceniu wcześniej,widać trzeba dojrzeć do takiej decyzji8)

p.s.po wizycie u lekarza okazalo sie,ze mam infekcje pluc-nie wiadomo skad

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

wez paczke papierosow i rzuc to jest rzucanie palenia

P.S. pomaga polecam!!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam

Chciałem wszystkim rzucającym polecić książkę "Nie rzucaj palenia od razu!". Przedstawiona jest w niej ciekawa metoda eliminacji niepotrzebnych papierosów. Dzięki niej w ciągu 3 tygodni z około 15 papierosów na dzień zszedłem do 3 po czym całkowicie rzuciłem. Oczywiście nie jest to jakaś cudowna metoda i też wymaga samozaparcia, ale jest ona zdecydowanie mniej stresowa. W końcu łatwiej jest rzucić 3 papierosy dziennie niż 15.

Powodzenia i pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja rzuciam palenie w dość niekonwencjonalny sposób. Mianowicie zatrułam się nikomu nie polecam, ale działa, masz dość fajek na dugi czas, a potem do już poprostu przechodzi zupenie ten naług. Nie pale 2 lata

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zatrucie, jako powód rzucenia? No to na pewno może być skuteczne... W takim razie może przydałoby i mi się tak raz, a porządnie zatruć? Eh...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja przypadkowo dokładnie 160 dni temu po setkach prób rzucenia palenia trafiłem na coś co się nazywa elektroniczny papieros. Myślałem na początku że to głupota i że nabijają ludzi w butelkę, jednak chyba z przekory kupiłem takiego na stronie [...] i powiem szczerze że od 158 dni (czyli od dostarczenia przez kuriera tego elektronicznego papierosa) nie zapaliłem zwykłego. TO było dla mnie szokiem że nie chce mi się palić, wcześniej paliłem po 2 paczki dziennie czerwonych L.. Próbowałem plastrów, gum jakiś pastylek i nic nie pomagało tylko palić się więcej chciało, potrafiłem żuć Nicorette i jednocześnie palić papierosa.
    W tej chwili bardzo często zapominam o tym elektronicznym i myślę że jeszcze miesiąc lub dwa i całkiem o nim zapomnę. Po 1 lepiej się czuję, wrócił mi smak, nie kaszlę i nareszcie mam dobrą kondycję. Teraz uważam że ten elektroniczny papieros był przełomem w moim życiu. Kilkunastu znajomych namówiłem na niego i nikt już nie pali zwykłych a część ze znajomych nawet już elektronicznego nie używa.
    Naprawdę polecam, ale ważne aby kupić dobry model (ja mam JOYE510) próbowałem innych i raczej mi nie pasowały.
    Jeśli już wszystkiego próbowaliście i nic to nie dało to myślę że to ostatnia deska ratunku, tak jak u mnie.
    Dodam jeszcze że teraz jak ktoś pali przy mnie zwykłego papierosa to mi straszliwie to śmierdzi i przeszkadza. Jak ja mogłem je 15 lat palić.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witajcie,
    każdy sposób jest dobry,jeśli prowadzi do nie palenia, ale ja uważam, że trzeba mieć przede wszystkim silną wolę i mocne postanowienie. Jeśli je masz, to należy rzucić to świństwo od zaraz a nie na raty a przed snem i jak chce Ci się palić powtarzać sobie: "nie palę, nie palę". Sprawdziłam na sobie i faktycznie nie palę już od roku, a paliłam do 2 paczek dziennie przez wiele, wiele lat. Powodzenia.:stop:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Heh, a mnie zaintrygował ten elektroniczny papieros... Niezły bajer, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, jak to może działać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jesteś wielkoduszny, skoro chcesz komuś pomóc.. Ale prawda jest taka, że jak ta osoba nie chce to nici z tego..
    Jeśli już to polecam plastry, takie z nikotyną, dla zaspokojenia "głodu".. oprócz tego należy unikać dymu papierosowego i samych papierosów.. aha, wiesz oczywiście co jest najważniejsze? Silna wola

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej ktoś wspominał, że dobrym powodem dla rzucenia palenia jest chęć oszczędzania. Z kolei inna osoba kontrargumentowała, że papierosy uzależniony kupuje jak chleb więc koncepcja oszczędności nie do końca przemawia.

Trochę z przekory powiem, że Bankier.pl ostatnio przeprowadził rachunki dotyczące kosztów tej używki. Wynika z nich, że jeśli palących w domu jest dwoje, to miesięcznie budżet traci około 500 zł zaś rocznie 6500 zł.

Hmm... Naprawdę Wam to nic nie mówi? No to wyobraźcie sobie, że co miesiąc ktoś wam zabiera 1/3 zarobków jednej. Albo inaczej: raz do roku możecie pozwolić sobie na wycieczkę zagraniczną i to całkiem niezłą.

Współczuję tym, do których liczby nie przemawiają.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)