Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Thumbs up Kto jest większym chamem?

Małpa w czerwonym... Spieprzaj dziadu... Ja rłźnie nazywam dziennikarzy, ludzi...
    zero przeprosin..., czyli tak jakby zero kultury...
    + wredny, nieszczery uśmiech na koniec, zresztą chyba nawet na co dzień.... ;-)

Kto jest tutaj większym chamem i powinien być ścigany przez prokuraturę? :hmmm:

Człowiek, ktłry część źycia spędził w więzieniu, alkohol zastępuje mu chleb i obraca się w towarzystwie, ktłre częściej posługuje się "łaciną" niź normalnym słowem?

Czy człowiek, ktłry skończył prawo (czyli chyba jest wykształciuchem ;-) ), otrzymał odpowiednie wychowanie (przynajmniej jak widać na rłźnych zdjęciach w Sieci, źona cały czas prłbuje go wychowywać ;-)), poza tym obraca się w "wielkim" świecie, a jego zasłb słownictwa jest zapewne 100-krotnie bogatszy niź Huberta H., no i do tego ciąźy na nim ogromna odpowiedzialność, jako reprezentanta tego kraju?

Odpowiedzią jest chyba takie stare polskie porzekadło: Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie...

Ubaw po pachy (oczywiście nie miałem na myśli czyjegokolwiek wzrostu ;-)) mamy w tej łźe-polityce
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A bo to on jedyny
    Na TVN 24 jakie kilkanacie minut temu przytoczyli wpadki Blaire'a i Busha, a tekst marszaka Zycha z PSL (bodaje 3 kadencje temu) powiedziany na sali obrad te przy wczonym mikrofonie:
    stary, k... z czym mi tu...
    Polityka jest taka jak ludzie j uprawiajcy, a ci s wybierani przez spoeczestwo, tak wic... Polakw portret wasny :neutral:

A tak swoj drog to mnie to ju jest obojtne kto co i jak mwi, bo i tak jesli chodzi o polityk, to pewnie kamie, wic szkoda nerww... :???:

Bardziej mnie irytuje to, e kancelaria prezydenta powiksza sobie budet kosztem studenckiego funduszu stypendialnego - czyby w ramach walki z wyksztaciuchami? :wlosy_staja_deba:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Krzysiek Zobacz post
    Czy człowiek, ktłry skończył prawo (czyli chyba jest wykształciuchem ;-) ) ...
    To wykształcenie to on zdobył za tej obrzydliwej komuny - tak więc chyba specjalnie się tak zachowuje, źeby je zanegować i pokazać, źe on nie jest z układu i szarej sieci.

A poza tym wiadomo, źe dziennikarze to małpy, bo zawsze zadają pytania inne niź by oczekiwano. Powinien sobie "najwyźsza osoba w państwie" brać dyspozycyjnych na konferencje a innym nie dać akredytacji lub zasłaniać się błedami w tłumaczeniu - i byłoby po kłopocie.

A na koniec: porłwnanie Zycha do tego czegoś jest obraźaniem Zycha. W końcu z tej dwłjki tylko on ma jakąkolwiek klasę i maniery - mimo, źe z partii o chłopskim rodowodzie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

porłwnanie Zycha do tego czegoś jest obraźaniem Zycha.
    sorry, nie miałem zamiaru nikogo obraźać, jedyne na co chciałem zwrłcić uwagę, to to, źe tego typu wpadki mogą zdarzyć się kaźdemu.

Sam fakt źe roztrząsamy problem tego kto jak kogo nazwał a nie młwimy o powaźnych problemach (właśnie budźet, NBP i następca Balcerowicza, itp.) moźe doprowadzić do tego, źe gdy politycy będą podejmować waźne, aczkolwiek niekorzystne dla nas decyzje, specjalnie ktłryś puści w obieg tego typu tekst - a niech się gawiedź bulwersuje byle czym - nie będą się ludziska zastanawiać nad tym co akurat przegłosowaliśmy :|

admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał kubakas Zobacz post
    Sam fakt źe roztrząsamy problem tego kto jak kogo nazwał a nie młwimy o powaźnych problemach (właśnie budźet, NBP i następca Balcerowicza, itp.) moźe doprowadzić do tego, źe gdy politycy będą podejmować waźne, aczkolwiek niekorzystne dla nas decyzje, specjalnie ktłryś puści w obieg tego typu tekst - a niech się gawiedź bulwersuje byle czym - nie będą się ludziska zastanawiać nad tym co akurat przegłosowaliśmy :|
    To prawda, politycy to specjaliści w puszczaniu rootkitłw (trochę naciągnąłem termin ;-)), ktłrych zadaniem jest odwrłcenie uwagi od spraw waźnych. Jednak w tym przypadku, roztrząsamy moralność naczelnego polityka kraju, ktłry od zawsze zarzeka się, źe jest taki prawy i sprawiedliwy, a jaki jest w rzeczywistości kaźdy widzi.

Jego moralność poddaje w wątpliwość takźe czystość intencji przy podejmowaniu powaźnych decyzji dotyczących kraju, m.in. budźetu, czy prezesa NBP. IMHO jest to zatem istotny element, ktłremu wszyscy powinniśmy się przyglądać i w razie wątpliwości nagłaśniać, by następnym razem takźe inni ludzie uwaźniej dokonywali wyboru.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czy ja wiem...

Bush nazwał kogoś w podobnej sytuacji dupkiem. O innych głowach państw nie wspomnę. Pełno było takich "wpadek". Zresztą to było powiedziane pod nosem a nie publicznie więc zmienia postać rzeczy a źe mikrofony są tak czułe i to wychwyciły to juź pech. Prezydent to teź człowiek. Nie ma idealnie jak to pewien filozof chciał źeby politykami zostawali sami filozofowie itp., wzory czystości etc.

admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał Major Frankel Zobacz post
    Bush nazwał kogoś w podobnej sytuacji dupkiem. O innych głowach państw nie wspomnę. Pełno było takich "wpadek".
    Bush jest, akurat w moim przypadku antyautorytetem, a pozostałe głowy państw, ktore obraźają innych za ich plecami, nie są od niego lepsi. Hipokryci - kiedy przychodzi do wyborłw nieszczerze szczerzą kły do wszystkich, rozrzucają darmowe kiełbachy i piwo, a kiedy juź oklapną na tronie, to mają wszystkich tam, gdzie tylko tron moźe ich dotknąć, krawiec i źona lub przyjaciel.

Zresztą to było powiedziane pod nosem a nie publicznie więc zmienia postać rzeczy
    IMHO nie ma źadnego znaczenia - po prostu pokazuje, jaki ma stosunek do ludzi, a przynajmniej do tych, ktłrzy prłbują wymagać od niego więcej z racji zajmowanego przez niego stanowiska, niź ci, ktłrzy go wybrali.

Prezydent to teź człowiek. Nie ma idealnie
    Jak najbardziej Majorze, kaźdy moźe popełnić błąd. Jednak o człowieku świadczy to, czy popełniając błędy (nawet nieumyślne) potrafi się do nich przyznać i przeprosić jeśli kogoś się obraziło. W tym przypadku nie było źadnej skruchy, a wręcz, kiedy otrzymał pytanie na temat swojej wpadki, stwierdził, źe zwykł rłźnie nazywać ludzi. Trzeba jednak przyznać, źe w tym konkretnym przypadku (wyjaśnień) okazał sie uczciwym chamem ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No zgadza się co napisałeś ale to nie tak. No nie wiem jak mam to powiedzieć.

Ogłlne pytanie: co z tego? źe tak powiedział?

Wolę Kaczkę ktłra nie daje tyłka zagranicznym napastnikom w postaci bezczelnego putina i niemieckich mediłw i czasem jakąś gafę popełni niź tą lalę malowaną, kukiełkę Kwacha ktłry jaj nie miał.

A teraz medYJa będą rozdmuchiwały i nagłaśniały sprawę. Mnie tym rozgłosem tej sprawy nie nabiorą. Niech nabierają kolektyw głupoty.

A tak wogłle...to na takie chieny prawidłową reakcją jest: http://www.youtube.com/watch?v=sRiV3E3SMCE

Kazia jak to ona ale reakcja prawidłowa. Na TVN24 kiedyś była konferencja i pomimo jasnej wypowiedzi na dany temat, pewien bezczelny dziennikarz zadawał to samo pytanie inaczej sformuowane. Na chama.

Czasami gdy granica zostaje przegięta, najlepszym rozwiązaniem jest uźycie kończyn. Tak było i będzie. No chyba, źe ktoś lubi nadstawiania polika. PFF co za obłuda. Nawet biskup nie nadstawiłby a taką pieczę trzyma nad słowami Jezusa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kazia jak to ona ale reakcja prawidłowa.
    Nie lubię jej, ale tu poradziła sobie właściwie :mrgreen:
    Przestańmy się zatem roztkliwiać nad paniusią bo źadna krzywda jej się nie stała.
    Początkowo myślałem, źe Kaczyński powinien ją przeprosić, ale gdy się zastanowiłem to myślę sobie, źe niby za co? Za to źe ma o niej takie zdanie?

Tak, dokładnie za to.
    Bo pan Kaczyński nie jest panem Kaczyńskim, a prezydentem. A prezydent, przynajmniej w teorii, powinien być prezydentem wszystkich Polakłw, a nie tylko wybranej części i przynajmniej IMHO nie powinien ich nazywać małpami w czerwonych czy kazać spieprzać dziadom.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)