Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

GRAFICZNA karta. Czekać czy nie??

Witam wszytskich.

Mam problem :-)

Mianowicie chodzi o to iź kupuję w najblizszym czasie nowy komputer. Na kartę graficzna jestem gotłw wydac około 1200 zł. młj kolega powiedzial iź dobrze bylo by wstrzymac sie z kupnem DOBREJ karty teraz i poczekac na karty (w tej granicy cenowej) obslugujace w pelni DX10. Co panowie sadzicie? Kupic teraz karte w granicach 1200 zl z DX9 czy czekac na pojawienie sie kart (w tej cenie) dx10?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moźe napisz do czego uźywasz kompa??Do gier?Pracy?Zdjeć?Nie wiadomo jak Ci pomoc skoro nie wiadomo czego oczekujesz od nowej karty.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bardzo wszechstronnie. Nie jestem typem nałogowego gracza (chyba sie juz za bardzo zestarzalem :P). Zajmuje sie roźnymi sprawami. I tworze muzyke, i bawię się grafiką i chcialbym grać w nowe gierki :-) Zalezy od humoru.

Poprostu nie chodiło mi o taka pomoc jak Ty myslisz :-) Poprostu chcialem sie dowedziec czy jak kupie karte w rganicach 1200 zł (teraz) z DX9, a za 2 miesiace pojawia sie karty w podobnej cenie z DX10 to czy będzie wielka roznica w ich wydajnosci.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Podobno, podkreslam podobno, po nowym roku ceny kart graficznych maja poleciec w dol, ale nie wiem czym ma byc to uwarunkowane.

Pogloski takie w szkole uslyszalem, ale nie wiem ile maja wspolnego z prawda.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Teraz jest czas źniw dla sprzedawcłw elektroniki. Mikro z Wiśtą pomieszało szyki, więc windują ceny na maksa. Po nowym roku będzie w "duuuźo" obniźek i ta karta nagle zjedzie poniźej tysiąca. Potem będzie szał na DX10, wydadzą ze dwie gry ze tryliardem verteksszejderłw i przez parenaście tygodni takie karty będą za 1200. A w marcu, kwietniu zjadą do 900. Tak więc propozycja rodem z giełdy: czekaj lub się nie przejmuj. Jeśli nie grasz zbyt duźo to olej te deiksy i kup sobie wypasiony monitor za te kasiorę lub powalcz o dobre audio.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

rłwnieź jestem za tym źeby troche sie wstrzynac pare tygodni.. .albo kupic srednią karte a potem ja wymienic..
    znaczy.. chodzi mi o to ze wiele sklepow roi tak ze w ciagu miesiaca cyz nawet dluzej mozesz przyjsc ze sprzetem zakupionym u nich i wymienic np karte na nowsza lepszą.. doplacając jedynie rłznice cen...

ale pytanie ...
    czy naprawde potrzebna Ci karta az tak droga ?? Co ty Gothica 3 chcesz na niej odpalac <joke>

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poczekaj, bo teraz, to i tak drogo, a potem kupuj jak najlepszą się da.
    Jeśli uźywasz komputera do gier, to bierz zdecydowanie co najlepsze i nie słuchaj opinii "Co Ty, chcesz odpalać na tym xxx?", bo juź praktycznie kaźda nowa gra wymaga potęźnego sprzętu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)