Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał RRybak Zobacz post
    Sam mam niby już wszystko czego potrzebuję, zaliczam się do osławionej grupy "dwudziestoparolatków".. Wiem, że to ONA, ale nie wiem czy JUŻ..
    To serce powinno ci podpowiedzieć że jesteś przygotowany na to by zostać ojcem. Musisz czuć takie pragnienie że chcesz mieć dziecko, chcesz mieć cząstke siebie obok siebie i właśnie z tą kobietą a nie inną. Pełna rodzina to małżeństwo z dzieckiem/dziećmi i jeśli nadejdzie ten czas będziesz to wiedział.

Hmm a może to tylko w moim przypadku tak było ...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Tak, ale z drugiej strony, czy dobrze będzie, gdy rodzice zdecydują się na [pierwsze dziecko ok. 35-40 roku życia? Będzie miało 10 lat, a rodzice umysłem i ciałem często będą bardziej podobni do dziadków, niż rodziców... ale to tylko moje zdanie

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie wiek rodziców ma istotne znaczenie. Nie związałabym się osobiście z mężczyzną starszym ode mnie od 5-10 lat. Nie ma takiej opcji, bo byłaby za duża przepaść między nami.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Obrzydliwe... samolubne i egocentryczne. 67 lat to nie jest wiek gwarantujący wychowanie dziecka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To zależy od wielu czynników. Czasem lepiej, żeby rodzice byli starsi i bardziej doświadczeni, a czasem lepiej, żeby byli młodzi.

simian raticus
    Gość

Przeludnienie!

Przeludnienie planety jest przecież! Za dużo ludzie się rozmnożyli! Jedzenia brakuje dlatego, ziemi wyjałowienie coraz większe i zanieczyszczenie planety przez człowieka! Ropa, węgiel, gaz i rudy się kończą powoli! Następne pokolenia będą miały jeszcze gorzej, niż my! Na tym świecie już lepiej niestety nie będzie! Wszystko się będzie tylko pogarszało! Dla planety ziemia nie ma już ratunku!
    Ostatnio edytowane przez simian raticus ; 23-04-12 o 12:53 Powód: literówka

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

wow...co za pesymizm! o boshee (chyba tylko ty możesz nam pomóc)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Urodziła w wieku 67 lat.Widocznie udało się jej tylko drogą in vitro.Uważam,że to wielka nieodpowiedzialność tej kobiety.Niby powinna myśleć logicznie bo starsza,doświadczona,a uważam,że zachowała się jak małolata.To nie
    sztuka urodzić,sztuka wychować i wykształcić. Też uważam,że najodpowiedniejszym wiekiem dla kobiety jest
    20 - 22. Dzieci duże,mama młoda,a ojciec może mieć nawet 30-38.A jak bywa,każdy wie w dzisiejszych czasach
    mamami bywają nawet 14-latki.Ale lepsze to niż 67-latka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czy wiek rodziców ma znaczenie?

Ja ostanio w TV widzialm program ze angielka chciała miec dziecko w wieku 70-lat ale nikt nie chciał podjac sie in vitro w jej przypadku...powiem wam ze troche przesada...oczywiscie ludzie maja rozne sytulacje i decydyja sie na dziecki w roznym wieku ale po 60-tce to juz stanowczo za pozno...poza tym dziecko ma sie po to zeby je rodzice wychowali z załozenia a w takim wieku to nigdy nie wiadomo jak długo sie bedzie zyło wieksze prawdopodobienstwo smierci niz u osoby duzo młodszej....

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czy wiek rodziców ma znaczenie?

do 30-35 lat? no chyba nie na 1 dziecko, wiekszosc kobiet a znam osobiscie dwa takie przypadki, gdy rodzi 1 dziecko po 30stce ma straszne komplikacje podczas ciazy jak i przy samym porodzie, najlepiej urodzic do 25 roku zycia 1 dziecko, aczkolwiek kogo na to stac w tym wieku...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia