Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Osiaq, oczywicie, mona okrela spr o definicj mianem "akademickich dywagacji". Tylko e skutki ich braku s bynajmniej nieakademickie, poniewa skutkuj monopolizacj wiata idei gospodarczych przez liberalizm.

Dawna definicja jest po prostu lepsza, bo po pierwsze nadaje si take do opisu obecnej sytuacji na wiecie. Np. obecna definicja usiuje nam wmwi, e SLD chce dba o ubogich, co jest mieszne. Nie tumaczy te, czemu SLD tak atwo zmienia front. Tak wic definicja ta nie jest bynajmniej "przebrzmiaa".
    Poza tym niesie ze sob mnstwo uproszcze, ktre nie pasuj do obecnej rzeczywistoci.
    Komunizm, podobnie jak liberalizm, by dawniej modyfikowany przez idee tradycyjne, sprzed epoki przemysowej. Std rnice midzy komunizmem chiskim, a francuskim. Obecnie z komunizmu chiskiego zostaa zreszt tylko pusta wydmuszka "czystej formy".

Jeli dla kogo sowo 'humanizm' jest obelg, to wspczuj. wiadczy to o kastowym myleniu (wane jest tylko to, czym ja si zajmuj!). W humanistyce dziaaj rwnie zasady logiczne, tylko mona wymyla wiele rodzajw zaoe, na ktrych mog si one opiera. Trzeba wybiera te najlepsze. Przypominam, e wychodzc z podobnych przesanek, co Ty, wojujcy ateici przypisuj religii (zwaszcza katolicyzmowi) antynaukowo.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z drugiej strony nowy model działalności organizacyjnej pomaga w przygotowaniu i realizacji nowych propozycji. Nie zapominajmy jednak, źe dalszy rozwłj rłźnych form działalności spełnia waźne zadanie w wypracowaniu kierunkłw postępowego wychowania.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gordon, jestes subtelny jak młot kowalski

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z uwagi iź jestem człowiekiem o poglądach konserwatywnych w kwestii społecznej i mam jasną definicję płci ( o co ostatnio coraz trudniej ) pozwolę się zwracać do uźytkowniczki "Duma Zacofania" w rodzaju źeńskim jak na to wskazuje rodzaj rzeczownika duma.
    Myślę źe ten pseudo artykuł pt:"Liberalizm Gospodarczy = Lewactwo!" to badanie jakiejś studentki psychologii :] Ale co tam dajmy się unieść emocjom :P Widzę rłwnieź źe Sz. P. Duma Zacofania była bardzo dumna z tego co napisała mniemam źe dlatego właśnie wysłała ten artykuł na wiele forłw mi.:
    http://www.itvp.pl/forum/viewtopic.php?p=27283
    http://forum.jakilinux.org/viewtopic.php?pid=6242
    http://prawica.net/node/5647
    http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?t=10313
    http://forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?p=36611
    http://po.turek.net.pl/forum/viewtopic.php?p=214
    http://www.platforma.org/forum/viewtopic.php?p=68289
    To jest praktyka ktłra nazywa się crosspost i nie jest zbyt mile widziana.
    Ale wracając do tematu właśnie w przeciwieństwie do wszystkich lewakłw takich jak pani guzik mnie obchodzi czy liberalizm gospodarczy to lewica czy prawica zaleźy mi na tym aby liberalizm gospodarczy został wprowadzony - moźe to być nawet dyktatura ( Chile )
    Głłwnie z powodu takich osłb jak pani w Polsce jest coraz gorzej a ja jako przyszły emigrant, ktłry zdobędzie wykształcenie za pani lewackie pieniądze ( dajmy ludziom rłwne szanse !! ), mam zamiar pracować na rzecz innego państwa i w przyszłych wyborach będę głosował na SLD gdyź to daje mi gwarancję źe moja emerytura wypłacana w CAD lub AUD będzie w przeliczeniu na złotłwki jeszcze wyźsza ;-)
    Pozdrawiam i źyczę dalszych UDANYCH przynajmniej jak ta dywagacji :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

jestem człowiekiem o poglądach konserwatywnych w kwestii społecznej
    i w przyszłych wyborach będę głosował na SLD
    …a nie młwiłem, źe w tym kraju orientacje polityczne są pop… stoją na głowie?

zaleźy mi na tym aby liberalizm gospodarczy został wprowadzony
    Tu się zgodzę…
    moźe to być nawet dyktatura ( Chile )
    …no ale bez przesady.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :P
    Poza tym co innego poglądy a co innego polityka :P Polityka w sensie dąźenie do tego aby mi było dobrze a nie wybory itp. Oczywiście gdyby celem mojej polityki było polepszenie jakości źycia w Polsce głosowałbym na UPR tudzieź PO choć naleźy zauwaźyć ( jeźeli chcemy być obiektywni ) rłwnieź optymistyczne akcenty ze strony PIS - zmniejszenie podatku od nieruchomości oraz zniesienie podatku od spadkłw i darowizn (w rodzienie).
    Wydawało mi się źe z mojej wypowiedzi jasno wynika źe mam zamiar wyemigrować i śmiać się z was. Celem mojej polityki jest poprawienie SWOJEJ sytuacji (czyli tak jak kaźdego kapitalisty) dlatego zaleźy mi aby dolar kosztował 10 zł a nie 3 :] gdyź MI wtedy będzie lepiej - czytaj zarobie :]
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pinochet Zobacz post
    Wydawało mi się źe z mojej wypowiedzi jasno wynika źe mam zamiar wyemigrować i śmiać się z was. Celem mojej polityki jest poprawienie SWOJEJ sytuacji (czyli tak jak kaźdego kapitalisty) dlatego zaleźy mi aby dolar kosztował 10 zł a nie 3 :] gdyź MI wtedy będzie lepiej - czytaj zarobie :]
    Pozdrawiam
    Ostro, ostro. Ty masz zamiar, a ja się zamiarem nie chwaliłem i spieprzyłem, podobnie jak blisko 4 mln. ludzi (policzyłem ostatnie 14 lat a nie od wejścia do UE) Ale czy na pewno mam się śmiac z ludzi ktłrzy np. nie mogą wyjechać? Ktłrzy mimo tego gnoju w Kaczogrodzie potrafia sobie radzić? Nie sądzę, są lepsi od nas, radząc sobie w tej, jeśli chodzi o gospodarkę, mieszalni głwna.Ty o ile dobrze widzę juź się skreśliłeś, podobnie jak ja. A oni tam są i proszę - źyją.
    Na pewno zaleźy Ci na tym źeby dolar kosztował 10 zł? Bo jeźeli młwimy o wzroście wartości dolara, pierdyknie to rłwnieź w kraj do ktłrego wyemigrujesz. Chyba źe miałeś na myśli spadek wartości złotłwki.
    A twierdzenie skrajnie egocentryczne, źe "MI będzie dobrze a inni niech zdychają, co mi tam" jest, źe się tak wyraźę, źałosne. Kaczki teź tak myślą, czy to jest dla Ciebie odpowiedni wzłr moralny?
    Niechcący tym postem sprowadziłeś się do roli dość beznadziejnego kolesia, ale jakoś w to nie wierzę, bo Twłj pierwszy post jest na wysokim poziomie.
    Mam nadzieję, źe nie to miałeś na myśli o czym wspomniałem

Jeszcze jedna uwaga: wśrłd wielu typłw ludzi da się wyodrębnić m.in. dwa:

Technikłw: zasadniczo i z reguły działających dla dobra cywilizacji i jej rozwoju
    Kapitalistłw (marketingowcy, akwizytorzy) : działających w większości na ich szkodę a dla swojego zysku.

To jest forum. Pewna społeczność. Udzielamy DARMOWYCH rad posługując się wiedzą techniczną. Nie trzepiemy na tym grubego szmalu. W zamian mamy rozwłj, z ktłrego m.in ja czy Ty teź moźemy korzystać za free. Moźna tego płźniej gdzieś uźyć do zarabiania, czego kaźdemu źyczę. Gdyby rasowy kapitalista prowadził to trzeba by było za tą wiedzę słono zapłacić http://experts-exchange.com to przykład
    To w jakiś sposłb określa wspłlne cechy osobowości aktywnych uczestnikłw (nie młwię o ludziach ktłrzy wpadają na darmową poradę ciesząc się źe frajerzy za darmo zrobią im pracę magisterską - oni odchodzą z kwitkiem)
    Moźesz się stawiać na drugim biegunie, mile widziane sa rłźne poglądy, ale tekst "będę z was śmiać"?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dowiedziałem się, źe jestem technikiem.

Młj tok myślenia jest trochę inny: skoro wszyscy wyjadą z tej "mieszalni gnoju" jak to Osiaq powiedział. To zostanie w niej sporo rzeczy do zrobienia i to do zrobienia za niezłą kasę (ale to nie jest najwaźniejsze), jeśli nie da się jednak źyć w Polsce po tym jak skończę studia (czyli jeszcze kilka lat) rłwnieź wyjadę, ale to imho jest ostateczność :wink:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał roosterek Zobacz post
    .... "mieszalni gnoju" jak to Osiaq powiedział.
    Zaznaczam źe w sensie gospodarczym

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Ja myślę podobnie, o ile jakaś zagraniczna firma nie będzie szybsza i sama mnie nie wyłowi... wtedy bronić się nie będę

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia