Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

O posze!... dom's Back!
    Ju piesz z pochwa: Opel Astra 1.7 D 1992r. (bez adnych dodatkowych akcesoriw).

Nie wiem jaki masz interes w obronie Rydzyka... A do Twojej wiadomoci - nikt tutaj - no chyb apoza Tob - nie paa zazdroci, o to, e komu idzie lepiej... Kady jako pracuje i jako yje... I jako sobie radzi. A jak widzi jakiego skur..syna, ktry np. wmwi starym babciom, e emerytura im niepotrzeba i niech j przelej na jego konto 'w celu podtrzymania jedynego niezalenego radia', a koleka sobie za to kupuje wypas auto i stawia wypas chat - to nic dziwnego, e go cina...

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Czy wierz, że jego matka była kurwą?, że piszesz skurwysyn. Czy sądzisz to sam po sobie? Czy Ty jesteś skurwysynem? Chętnie zapytał bym o to Twoją matkie i co ona na Twoje wyrażenia. Wstyd mi za Ciebie i to bardzo, że tak zostałeś wychowany. Brrr brzydzę się takimi zachowaniami ludzi. Czy chcesz o tym porozmawiać? Mogę napisać Tobie adres przychodni w której będą na Ciebie czekać.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

"Matkie" to ja nie wiem gdzie znajdziesz. Telefon do mojej rodzicielki z chci Ci podam... Moesz z ni zamieni kilka sw. Lajt...

Ale do rzeczy...
    dom'u napisa:
    Czy wierz, e jego matka bya kurw?, e piszesz skurwysyn.
    Czyja? Czyja matka? Napisaem oglnie, e jak si widzia jakie jawne wykorzystywanie czyjej naiwnoci, to czowieka &@^# strzela. I tylko tyle... I nie, mj miy, nie sdz po sobie... Jeszcze jeden text przeczytam o mojej rodzinie z Twojej klawiatury, a bdziesz mg zorzy doniesienie o popenieniu groby karalnej na forum DI.

Co do przychodni natomiast - jestem jak najbardziej za... Czsto miewam ble gowy. I czasem za czsto mocz oddaj. Tylko opa wizyty w jakiej siedleckiej, no najdalej w Misku Maz. Dalej to mi si nie bdzie chciao jedzi.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Słuchaj chuliganie a ogólnie można? A co za różnica. Siebie bronisz a innymi pomiatasz. Jeżeli jesteś ograniczony w myśleniu i uważasz, że matka innego człowieka to kurwa nazywając go skurwysynem to kto Ty jesteś? Czy Ty również jesteś skurwysynem?. Jeżeli chcesz grozić to wiedz, że bez mojego doniesienia czytają tu osoby z odpowiednich służb.
    Więc ja nie będę nazywał Ciebie skurwysynem jak Ty nazywasz inne osoby ale tak ładnie, chuligan internetowy.
    A jak naprawdę nic nie rozumiesz to faktyczne zrobię to

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Widz, e jednak ma Pan due problemy "czytania z treci" (tum. - czyta ze zrozumieniem), Napisz wic jeszcze raz. Jeeli woam w przestrze "co za skurwysystwo!" - to chyba nikogo nie obraam. Nie kieruj swoich obelg konkretnie. A Ty i owszem. Ty si upare kierowa swoje uwagi personalnie. 'Siriah to ograniczony chuligan, Piotrek to taki, a Konrad owaki.' I kto tutaj kogo osdza... e zacytuj Ciebie z innego tematu:
    Nie sdz a nie bdziesz osdzany. Pisz o postpowaniu czowieka a nie co o nim sdzisz.

Fiodor, a ja mam do Ciebie prośbę. Dość konkretną. Jeśli coś cytujesz - podaj źródło i czas.

Afera maybacha wybuchła z dobre pół roku temu, wtedy też ukakazał się ten tekst podaj w "Gazecie Pomorskiej" (już nie pamiętam) a potem został zdementowany, i w wielu pismach, które to powieliły ukazło się sprostowanie.

Nie bronie tutaj o. Rydzyka, a zwracam uwagę na tak elementarną rzecz jak myślenie :?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)