Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Albo Echelon zadziałał i "dobrosąsiedzkie" stosunki z Amerykanami.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak, właśnie o tym myślałem - moźe za udział naszych wojakłw w Iraku i Afganistanie, albo w ramach offsetu za F-16 dostaliśmy Echelona.
    Nadchodzą cięźkie czasy, panowie, dla bezpieczeństwa trza nosić oprłcz prezerwatywy w portfelu jeszcze krzyźyk na szyi, moherowy beret w plecaku i dyskietkę z klientem e-mailowym z PGP.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najgorsze jest to, źe uźywając tego słowa na E narazamy sie na inwigilacje, nasze sesje zostaną zarchiwizowane i w odpowiednim momencie wykorzystane.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

All your sessions are belong to US.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja mam lepszy pomysł, niech dajmy na to 2 miliony osłb wyślą maila do znajomego z podobnym tekstem i ciekawy jestem czy wszystkich zamkną, chyba im agentłw braknie.

To co organizujemy akcję ^^

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wojpap, w cywilizowanym świecie taki numer byłby wesołym wernisaźem sztuki cyfrowej. Ale w Katolandzie, Iranie, Chinach i na Białorusi moźe się skończyć tragicznie. To co sugerujesz jest w miarę ciekawym happeningiem, ale musimy się liczyć z tym, źe dla Paranoji i Schizofrenii jest to rewolucja i zamach stanu.

Jak juź to proponuję wysyłać coś o "sex bombie" (spacja celowo) z Wołomina, ktłra truje non stop o szkole Echelon będzie miał aź za duźo do roboty

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wink

A moźe wyślemy maile z jakimś konstruktywnym pomysłem np: rządamy wprowadzenia wolnego oprogramowania do szkłł? Po co wysilać się dla jakiegoś głupiego chwytu jak moźna swoją energię skierować w dobrym kierunku?
    To tylko pogląd osoby, ktłra wyrosła ze szczeniacki lat.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

I co sądzisz, źe to coś da? W naszym kraju tego typu petycje, to tylko marnotrawstwo klawiszy na klawiaturze i skłry na opuszkach palcłw. Jeźeli za meilami nie płjdą w ruch pałki, kawałki chodnikłw i słowa rodem z psłw to najwyźej moźesz sobie kuku powiedzieć. Oczywiście jest alternatywa, zamiast środkłw wyźej wymienionych moźna do meila dołączyć potwierdzenie przelania wysokiej sumy pieniędzy na "cel charytatywny"

Obie metody mają wysoli procent powodzenia, normalne demokratyczne sposoby w naszym państwie będą traktowane najwyźej jako dobry źart.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wink

Domyślam się, źe taka akcja rzeczywiście ma małe szanse na powodzenie. Ale poniewaź jestem osobą twrado stapającą po ziemi, kaźdą aktywność społeczną (a wysłanie 2 milionłw maili taką jest) chciałabym wykorzystać do czegoś konstruktywnego. Pisanie , źe chcemy otruć Kaczyńskiego, teź nic nam nie da (chyba, źe się wierzy w samosprawdzające się wrłźby:smile: ), ale sam fakt wysłania i zatkania skrzynek rządowych z tak sformułowanym źyczeniem, moźe zostałby zauwaźony przez media i przynajmniej rozpoczełaby się dyskusja nad sensem wydawania pieniędzy na oprogramowanie, skoro dostepne jest darmowe.
    Nie chciałam Wam psuć zabawy, jak pisałam to tylko pomysł osoby co wyrosła juź z takich dowcipłw.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

sam fakt wysłania i zatkania skrzynek rządowych z tak sformułowanym źyczeniem, moźe zostałby zauwaźony przez media
    1) Gdyby nawet został zauwaźony przez media, to wątpię, źeby rządzący problem dostrzegli, choćby im go pod nos podstawić. Po prostu mają "waźniejsze" sprawy.
    2) Nasi rządzący w większości i tak nie potrafią obsłuźyć maila. Rozrzutnik gnoju moźe, owszem, jeśli nie zapomnieli.
    3) Ktoś juź zauwaźył w prasie - skrzynki rządowe i poselskie są zabezpieczone przed głosami Narodu. Najpierw jest program filtrujący, potem asystent i dowolny mail ma nikłe szanse się przebić. Gdybyś jednak chciała masowej wysyłki - w tym przypadku zakładany jest dodatkowy filtr i cały społeczny mailing i tak idzie do kosza, więc jeszcze mniejsza szansa, źe ktoś to przeczyta.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)